Přečtěte si oficiální popis

Jednoduše akademie Jsou předním poskytovatelem vzdělávacích vzdělávacích služeb pro finanční sektor, které jsou zaměřeny na pomoc kandidátům, aby zlepšili své kariérní vyhlídky s uznanými kvalifikacemi, které ocení zaměstnavatelé. Navrhujeme školení pro jednotlivce i firemní klienty po celém světě a vyškolení více než 10 000 profesionálů v tomto odvětví.

Naším cílem je pomáhat studentům dosáhnout jejich kariérních cílů tím, že poskytují vysoce kvalitní vzdělávací kurzy, které jsou navrženy a dodány tak, aby vyhovovaly potřebám našich individuálních studentů. Spolupráce odborných lektorů našich zkušených instruktorů s našimi vysoce přesnými a snadno srozumitelnými studijními materiály znamená, že akademie je schopna poskytnout studentům potřebné znalosti a odborné znalosti, které potřebují k úspěchu, a zároveň studovat kurz, který je jak příjemný, tak příjemný.

Všechny výukové kurzy Simply Academy jsou schváleny a akreditovány zavedenými zadávacími orgány, aby byla zajištěna nejvyšší úroveň kvality. Jednoduše akademické oborové znalosti, podpořené týmem odborných konzultantů a vynikající úroveň péče o zákazníky, činí z nás jednoho z nejlepších poskytovatelů školení v odvětví finančních služeb.

Proč studovat s námi

Zde je jen několik důvodů, proč byste měli studovat s Simply Academy:

  • Byli jsme založeni více než 10 let a úspěšně jsme vyškoleni více než 10 000 poradců v tomto oboru.
  • Jsme schváleným poskytovatelem školení v Londýnském ústavu bankovnictví a financí.
  • Jsme největším poskytovatelem školení o hypoteční kvalifikaci ve Velké Británii.
  • Jsme také největším poskytovatelem firemní výuky ve Velké Británii pro společnosti jako Royal Bank of Scotland a Santander.
  • Jsme důvěryhodnými partnery Národní akademie kvalifikací pro finanční služby a Partnerství v oblasti finančních a právních dovedností.
  • Naše průchodové sazby jsou 85-90% a všechny naše kurzy jsou podpořeny našim systémem Pass Assurance.
  • Naši školitelé jsou odborníky ve svém oboru a mají bohaté znalosti a zkušenosti v oboru, které vám pomohou.

Pro více informací o našich kurzech, včetně možností dostupnosti a plateb, neváhejte kontaktovat náš přátelský studentský tým podpory. Rádi Vám poskytneme naše odborné rady a zodpovíme všechny dotazy, které máte.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Certifikát

Simply Academy

CeMAP® je kvalifikace typu QCF úrovně 3 specifická pro Spojené království a splňuje standardy stanovené Úřadem pro finanční kontrolu (FCA) pro osoby, které mají za cíl "l ... [+]

Co je CeMAP®?

(Cena nezahrnuje DPH) Je-li Vaším úkolem zahájit vzrušující a potenciálně lukrativní kariéru jako poradce v oblasti hypoték, pak je certifikátem Certifikát v oblasti hypotéky poradenství a praxe (CeMAP®) vaše lístek k úspěchu. CeMAP® je kvalifikace typu QCF úrovně 3 specifická pro Spojené království a splňuje standardy stanovené Úřadem pro finanční kontrolu (FCA) pro osoby, které mají za cíl "licenci k praxi". S více než 80% hypotečních poradců, kteří získali certifikát, je skutečně považováno za standardní kvalifikaci v celém finančním odvětví.

Obsah a struktura kurzu CeMAP® byla navržena tak, aby splňovala regulační požadavky a požadavky kariéry v oblasti finančních služeb. Zaměstnavatelé z celého odvětví pomohli při vývoji CeMAP®, což znamená, že obsah je v souladu s požadavky reálného světa, které zaměstnavatelé hledají.... [-]

Spojené království Bishop's Stortford Bristol Birmingham Edinburgh Glasgow Leeds London Manchester Newcastle upon Tyne Norwich Nottingham Plymouth Southampton  + 10 Více
Přihlašování započato
Angličtina
Denní studium
10 dny
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Simply Academy

Pokud jste kvalifikovaným poradcem v oblasti hypoték, který chce rozšířit své dovednosti a nabídnout svým klientům více možností, udělá vám certifikát v regulovaném akcio ... [+]

Co je CeRER®?

(Cena není zahrnuta v ceně DPH) Pokud jste kvalifikovaným poradcem v oblasti hypoték, který chce rozšířit své dovednosti a nabídnout svým klientům více možností, udělá vám certifikát v regulovaném akciovém uvolnění (CeRER®) skvělý doplněk k životopisu. CeRER® je kvalifikace typu QCF úrovně 3 specifická pro Spojené království a splňuje standardy stanovené úřadem finančního chování (FCA).

Trh s vydáváním akcií se rychle rozrůstá a schopnost nabízet majitelům domů tuto dodatečnou službu je populární volbou. Tento jednodenní studijní kurz se skládá ze dvou jednotek v rámci jednoho modulu a jeho cílem je rozvíjet vaše chápání trhu s akciemi, včetně právních a regulačních aspektů této specializované oblasti. ... [-]

Spojené království Birmingham London Manchester
Přihlašování započato
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině