Simply Academy

Úvod

Read the Official Description

Jednoduše akademie Jsou předním poskytovatelem vzdělávacích vzdělávacích služeb pro finanční sektor, které jsou zaměřeny na pomoc kandidátům, aby zlepšili své kariérní vyhlídky s uznanými kvalifikacemi, které ocení zaměstnavatelé. Navrhujeme školení pro jednotlivce i firemní klienty po celém světě a vyškolení více než 10 000 profesionálů v tomto odvětví.

Naším cílem je pomáhat studentům dosáhnout jejich kariérních cílů tím, že poskytují vysoce kvalitní vzdělávací kurzy, které jsou navrženy a dodány tak, aby vyhovovaly potřebám našich individuálních studentů. Spolupráce odborných lektorů našich zkušených instruktorů s našimi vysoce přesnými a snadno srozumitelnými studijními materiály znamená, že akademie je schopna poskytnout studentům potřebné znalosti a odborné znalosti, které potřebují k úspěchu, a zároveň studovat kurz, který je jak příjemný, tak příjemný.

Všechny výukové kurzy Simply Academy jsou schváleny a akreditovány zavedenými zadávacími orgány, aby byla zajištěna nejvyšší úroveň kvality. Jednoduše akademické oborové znalosti, podpořené týmem odborných konzultantů a vynikající úroveň péče o zákazníky, činí z nás jednoho z nejlepších poskytovatelů školení v odvětví finančních služeb.

Proč studovat s námi

Zde je jen několik důvodů, proč byste měli studovat s Simply Academy:

  • Byli jsme založeni více než 10 let a úspěšně jsme vyškoleni více než 10 000 poradců v tomto oboru.
  • Jsme schváleným poskytovatelem školení v Londýnském ústavu bankovnictví a financí.
  • Jsme největším poskytovatelem školení o hypoteční kvalifikaci ve Velké Británii.
  • Jsme také největším poskytovatelem firemní výuky ve Velké Británii pro společnosti jako Royal Bank of Scotland a Santander.
  • Jsme důvěryhodnými partnery Národní akademie kvalifikací pro finanční služby a Partnerství v oblasti finančních a právních dovedností.
  • Naše průchodové sazby jsou 85-90% a všechny naše kurzy jsou podpořeny našim systémem Pass Assurance.
  • Naši školitelé jsou odborníky ve svém oboru a mají bohaté znalosti a zkušenosti v oboru, které vám pomohou.

Pro více informací o našich kurzech, včetně možností dostupnosti a plateb, neváhejte kontaktovat náš přátelský studentský tým podpory. Rádi Vám poskytneme naše odborné rady a zodpovíme všechny dotazy, které máte.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět Certifikáty » Vidět Online Certifikáty »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Certifikát

Cemap® fast track - výukový kurz pro hypoteční poradce

Campus forma Denní studium 10 dny Přihlašování započato Spojené království Bishop's Stortford Bristol Birmingham Edinburgh Glasgow Leeds London Manchester Newcastle upon Tyne Norwich Nottingham Plymouth Southampton + 12 více

CeMAP® je kvalifikace typu QCF úrovně 3 specifická pro Spojené království a splňuje standardy stanovené Úřadem pro finanční kontrolu (FCA) pro osoby, které mají za cíl "licenci k praxi". S více než 80% hypotečních poradců, kteří získali certifikát, je skutečně považováno za standardní kvalifikaci v celém finančním odvětví. [+]

Co je CeMAP®?

(Cena nezahrnuje DPH) Je-li Vaším úkolem zahájit vzrušující a potenciálně lukrativní kariéru jako poradce v oblasti hypoték, pak je certifikátem Certifikát v oblasti hypotéky poradenství a praxe (CeMAP®) vaše lístek k úspěchu. CeMAP® je kvalifikace typu QCF úrovně 3 specifická pro Spojené království a splňuje standardy stanovené Úřadem pro finanční kontrolu (FCA) pro osoby, které mají za cíl "licenci k praxi". S více než 80% hypotečních poradců, kteří získali certifikát, je skutečně považováno za standardní kvalifikaci v celém finančním odvětví.

Obsah a struktura kurzu CeMAP® byla navržena tak, aby splňovala regulační požadavky a požadavky kariéry v oblasti finančních služeb. Zaměstnavatelé z celého odvětví pomohli při vývoji CeMAP®, což znamená, že obsah je v souladu s požadavky reálného světa, které zaměstnavatelé hledají.... [-]


Cerer® fast track - školení poradců pro vydávání akcií

Campus forma Denní studium Přihlašování započato Spojené království Birmingham London Manchester + 1 více

Pokud jste kvalifikovaným poradcem v oblasti hypoték, který chce rozšířit své dovednosti a nabídnout svým klientům více možností, udělá vám certifikát v regulovaném akciovém uvolnění (CeRER®) skvělý doplněk k životopisu. CeRER® je kvalifikace typu QCF úrovně 3 specifická pro Spojené království a splňuje standardy stanovené úřadem finančního chování (FCA). [+]

Co je CeRER®?

(Cena není zahrnuta v ceně DPH) Pokud jste kvalifikovaným poradcem v oblasti hypoték, který chce rozšířit své dovednosti a nabídnout svým klientům více možností, udělá vám certifikát v regulovaném akciovém uvolnění (CeRER®) skvělý doplněk k životopisu. CeRER® je kvalifikace typu QCF úrovně 3 specifická pro Spojené království a splňuje standardy stanovené úřadem finančního chování (FCA).

Trh s vydáváním akcií se rychle rozrůstá a schopnost nabízet majitelům domů tuto dodatečnou službu je populární volbou. Tento jednodenní studijní kurz se skládá ze dvou jednotek v rámci jednoho modulu a jeho cílem je rozvíjet vaše chápání trhu s akciemi, včetně právních a regulačních aspektů této specializované oblasti. ... [-]