Přečtěte si oficiální popis

Nachází se v Taunton krajského města Somerset, v srdci South West, Somerset College Nabízí širokou škálu dalšího a vysokoškolského vzdělávání kurzů, jakož i odborné kvalifikace v teplé, přátelské a příjemné prostředí. Náš úspěch mluví samo za sebe s fantastické výkony a skvělé kariéry pro naše studenty.

Zmocnitele Welcome

Pro více než 150 let Somerset College poskytuje nejvyšší standardy vzdělávání a odborné přípravy s využitím standardních zařízení a zdroje. Všechny naše kurzy jsou navrženy tak, aby splňovaly potřeby zaměstnavatele a poskytnout znalosti a dovednosti důležité pro práci a zaměstnání.

Inspektoři nás v poslední době hodnocen jako "dobré" vysoké školy "a" Vynikající kvalita "v několika oblastech. Naše úspěšnost je velmi vysoká jak pro dalšího a vysokoškolského vzdělávání; náš areál je zářivá; Máme národní ocenění v mnoha oblastech a jsou odborníky ve zdravotnictví a sociální péči, designu a kreativních průmyslů. Mezi mnoha našich silných stránek je naše rostoucí odborné znalosti v oblasti obnovitelných zdrojů a zelených technologií. Součástí toho je naše rozsáhlé zkušenosti a odborné programy pro, udržitelná výstavba. Tato oblast je rostoucí síla kolegia a reprezentuje naši reakci na nové technologie, které pokrývají mnoho obchodních odvětví.

Jsme progresivní vysoká škola, která přináší to nejlepší ve všech našich studentů. Ať už je jejich volba studia, každý člověk je dána plnou podporu, aby zjistili, kdo ve skutečnosti jsou, a dosáhnout jejich ambice a touhy.

Naše kurzy pokrývají mnoho úrovní, a máme silné portfolio vysokoškolského vzdělávání, studijních předmětů v mnoha oblastech. Studenti z celého Spojeného království ke studiu na našich studijních programů. Naši studenti zůstali s námi od Dále k vysokoškolskému vzdělání, a vrátit se znovu rozvíjet své odborné dovednosti, když se do zaměstnání.

Naše kontaktní a práce se zaměstnavateli je rozsáhlý a snažíme se být poskytovatel výcviku volby pro mladé lidi, dospělé a zaměstnavatelů v Somersetu. Chceme, aby naši studenti dosáhnout nejvyšší standardy pro zvolený sektor průmyslu, takže mohou začít svou kariéru s důvěrou, s vědomím, že byli vyškoleni v nejvyspělejších obchodních metod a technologií.

Také na naší akademické půdě jsou Genesis, udržitelná výstavba centrum, The Hot dům podnikatelských inkubátorů jednotky a Taunton Conference Centre. Tyto mezník budovy, spolu s naší rozsáhlou nabídkou kurzů z oblasti Business Training kolegia, dávat podporu a konferenční prostory firma potřebuje se dostat dopředu. Spolu s řadou možností podnikání školení z College, můžeme nabídnout podnikům veškerou pomoc, kterou potřebujete k dosažení dobře finančně a vysoce kvalifikovanou pracovní sílu.

Rachel Davies

Hlavní a generální ředitel

Naše historie

Byli jsme vede cesta od 1856

Somerset College začal život v roce 1856 jako škola umění a vědy, předtím, než se stěhuje do Corporation Street, Taunton, as školy umění na přelomu století. Bylo to však není, až na začátku roku 1970, že umělecká škola sloučila s průmyslovou školu a přestěhoval se do lokality Wellington Road.

Budovy a zařízení, které vidíte dnes jsou výsledkem multi-milión liber investice, díky němuž Somerset College, aby zůstali v čele dalšího a vysokoškolského vzdělávání v kraji.

I nadále investovat do našich zařízení, které nám umožní nabízet state-of-the-art zdroje pro všechny naše studenty a poskytnout místo učení, které inspiruje všechny, kteří studovat, pracovat a navštivte nás. Například v září 2013 jsme otevřeli novou praxi v průmyslu centrum, který zahrnuje stavební řemesla. Kromě toho se nyní postupuje přes nabídkové a konzultačního procesu pro rekonstrukce Art & Design budovy.

Dnes jsme prosperující komunity s reputace. V roce 2012 Somerset College byl nejlepší učiliště v Somersetu na úspěch, pro dlouhé kurzy všech věkových kategorií.

Připravujeme naše studenty pro řadu kariéry v mnoha průmyslových odvětvích, se naši absolventi pracující v oblasti vzdělávání, technologie, zdravotnictví, strojírenství, designu a mnoha dalších odvětvích. Naši studenti pracovali na několika vysokých společností profilu, včetně Vivienne Westwood, Per Una, Fat Face a Abercrombie a Fitch.

Programy se vyučují na:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Kurzy

Somerset College

Cílem kurzu je pomoci vám rozvinout tvůrčí schopnosti potřebné k dosažení úspěchu ve své budoucí kariéře. S ohledem na tuto skutečnost, kurz se zabývá, jak se myšlenky sd ... [+]

V rámci Škola umění a designu v Somerset College sledujeme inteligentní rozvoj vizuální komunikace. Studenti se seznámí s neviditelnou jazyk formy, složení, zůstatek, struktura, rytmus a hierarchie spojený s velmi viditelným komunikačního jazyka.

Cílem kurzu je pomoci vám rozvinout tvůrčí schopnosti potřebné k dosažení úspěchu ve své budoucí kariéře. S ohledem na tuto skutečnost, kurz se zabývá, jak se myšlenky sdělují prostřednictvím jazyka, obrázků a zpráv.

To vám vybaví porozumění a schopností efektivně pracovat v rychle se měnícím a stimulující designu sektoru.

Tím, že studuje v tomto kurzu, budete rozvíjet a vytvořit:... [-]

Spojené království Taunton
September 2019
Denní studium
2 let
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Somerset College

Chcete se stát profesionální make-up umělce, kteří pracují v místech, jako je English National Opera a divadel ve West Endu, nebo BBC a ITV, a na velké filmové produkce s ... [+]

Popis kurzu

Chcete se stát profesionální make-up umělce, kteří pracují v místech, jako je English National Opera a divadel ve West Endu, nebo BBC a ITV, a na velké filmové produkce s režiséry jako Steven Spielberg, Tim Burton a Danny Boyle?

To je přesně to, co naši absolventi pokračovali dosáhnout, a na tomto kurzu pod pás, je tu šance, pro vás, aby tak učinily.

Tento jedinečný program vám dá:

In-hloubka pochopení médií make-up průmyslu. Pohled do role make-up umělců v souvislosti s jeviště, TV a filmu, módy redakční a propagační výhonky. Dovednosti a tvůrčí talent používat make-up k vyjádření emocí, transformace tváře a vykreslit charakter. Technické a umělecké dovednosti pro kompletní make-up transformací. Výzkumné dovednosti potřebné k zajištění kvality a přesnosti charakteru zobrazení. dovednosti v umění vlasů práce, rozvoj osobnosti, malování na tělo, postiche (paruka-tvorby) a protetiku. Komplexní portfolio práce ukázat potenciální zaměstnavatele. Možnost provádět práce založené na učení a živé projekty ve světě médií. Výuka a hodnocení ... [-]
Spojené království Taunton
September 2019
Denní studium
2 let
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Somerset College

Položit základy pro kariéru dle vašeho výběru s našimi obchodními manažerské kurzy. Tyto vybavit vás s řadou flexibilních a přenositelných dovedností, což vám je skutečný ... [+]

Popis kurzu

Položit základy pro kariéru vašeho výběru s naším řízení podniku kurzy. Tyto vybavit vás s řadou flexibilních a přenositelných dovedností, což vám je skutečný přínos na pracovišti.

Žádná organizace pracuje efektivně, pokud její zaměstnanci mají významný obchodní zkušenosti. Naše kurzy vybavit si přesně to, co je potřebné, abyste významně přispět k úspěchu svého zaměstnavatele. Takže jestli chcete pracovat jako finančník, účetní, v marketingu, správce, HR manažer, nebo v jakémkoli jiném roli, tento kurz nabízí ideální příležitost k posílení své schopnosti.

Stejně jako učení o podnikání a řízení prostřednictvím přednášek a seminářů, budete pracovat s místními zaměstnavateli získat praktické zkušenosti z reálného světa podnikání. To bude stavět své zkušenosti, vám pomůže vytvořit nové vědomosti, a dá vám ready-made kontakty knihu v době, kdy jste absolvent. ... [-]

Spojené království Taunton
September 2019
Denní studium
2 let
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Somerset College

Pokud jste zavázala k tomu, že je rozdíl v životech dětí a mladých lidí, naše kurzy v dětství, studia raného jsou ideálním základem pro vaši kariéru. ... [+]

Popis kurzu

Pokud jste zavázala k tomu, že rozdíl na životech dětí a mladých lidí, naše kurzy v Dřívější studie dětství jsou ideální základ pro vaši kariéru.

Jsou navrženy speciálně pro lidi, kteří chtějí pokračovat v kariéře v prvních letech péči, nebo kteří již pracují v tomto odvětví. Takže pokud víte, že práce s mladými lidmi je vaše vášeň, to je kurz pro vás.

Kurz obsahuje moduly v těchto oblastech v prvním roce:

Matematika, přírodní vědy a Child - jazyk, gramotnost a Child - Zahrajte si a učit se - učení a vývoj - Odborná praxe a pracoviště - Aplikovaná sociální vědy

Druhý rok se vztahuje na:... [-]

Spojené království Taunton
September 2019
Denní studium
2 let
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Somerset College

Zahrajte si roli v budoucnosti globální komunikace tím, že studuje na Diplomovaný specialista nebo HNC v Elektronické systémy, Tento kurz vám vybaví všechny dovednosti po ... [+]

Popis kurzu

Zahrajte si roli v budoucnosti globální komunikace tím, že studuje na Diplomovaný specialista nebo HNC v Elektronické systémy, Tento kurz vám vybaví všechny dovednosti potřebné k ověření, zda jste na špici technologie v obou elektroniky a komunikací.

Navrhli jsme náš Diplomovaný specialista, aby vás připraví na kariéru v obou konstrukčních a provozních prvků průmyslu. To znamená, že budete pracovat na konkrétních projektech společně s vaší teoretické učení, aby vám vytvořit správné schopnosti, pro co úloha, kterou si vybrat.

Kurz moduly budou obsahovat:

Matematika - Elektrické Zásady 1 - analogové elektroniky - Přístrojové a měření - Digital Electronics - Engineering Design - mikroprocesorových systémů - Quality Assurance - Měření a regulace - Obchod a finance - odborné praxi a na pracovišti - Internetové technologií a bezpečnosti - Project - síťových technologií ... [-]
Spojené království Taunton
September 2019
Denní studium
2 let
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Somerset College

S pevným zaměřením na rozvoj praktických dovedností v designu a výrobě, tento kurz vám poskytne ideální příležitost získat hands-na ve zvoleném oboru. Budete používat šir ... [+]

Popis kurzu

S pevným zaměřením na rozvoj praktických dovedností v designu a výrobě, tento kurz vám poskytne ideální příležitost získat hands-na ve zvoleném oboru. Budete používat širokou škálu nástrojů, techniky, zařízení a software kromě vybavení laboratoří. A co víc, budete vyvíjet profesionální schopnosti, které zvyšují svoji zaměstnatelnost po ukončení studia.

Během tohoto kurzu budete mít možnost prozkoumat celou řadu oblastí, v této rozmanité oblasti strojírenství. Během prvního roku bude: - Získat jasnou představu o základy techniky a dovednosti potřebné pro efektivní aplikovat tyto znalosti.

Naučte se, jak posoudit rizika spojená s praktickou inženýrskou činnost a rychle získat důkladné pochopení, že je třeba rozvíjet, podporovat a uplatňovat bezpečné systémy práce. Být povzbuzováni ke kreativitě při posuzování návrhu procesu, analytická v tom, jak řešit problémy a inovativní při hledání řešení inženýrských problémů. Zvažte své profesní a etické odpovědnosti a porozumět vlivu technických řešení v globálním a společenském kontextu. Získat povědomí příslušných současných otázek, jako je udržitelnost, podnikání a odpovědné obchodní praxe. ... [-]
Spojené království Taunton
September 2019
Denní studium
2 let
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Somerset College

Uspět v oblasti Games Technology zahrnuje kombinaci technické způsobilosti a obchodní a kreativní know-how. To je přesně to, co naši studijní programy jsou určeny pro vás ... [+]

Popis kurzu

Uspět v oblasti Games Technology zahrnuje kombinaci technické způsobilosti a obchodní a kreativní know-how. To je přesně to, co naši studijní programy jsou určeny pro vás vybavit, což znamená, že budete stát veškeré šance na přistání vaši vysněnou práci, jakmile přejdete z Somerset College.

Tento program se skládá naše inovativní využití pracovního vzdělávání, které vám pomohou získat praktické zkušenosti v profesionálních podmínkách při studiu. První let vykonat pracovní stáž se zaměstnavatelem ve hrách odvětví technologií, zatímco druhý rok obsahuje živé hry tvorby projektu. V minulosti, studenti pracovali na vývoji her pro partnery, jako je NHS, Mole Valley farmáři, britský Červený kříž a Somerset Wildlife. ... [-]

Spojené království Taunton
September 2019
Denní studium
2 let
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Somerset College

Rozvíjet své dovednosti v oblasti výpočetní techniky a budete zaměstnatelnosti celém světě. Toto odvětví průmyslu i nadále roste, a naše studijní obory zařídíme se dovedn ... [+]

Popis kurzu

Rozvíjet své dovednosti v oblasti výpočetní techniky a budete zaměstnatelnosti celém světě. Toto odvětví průmyslu i nadále roste, a naše studijní obory zařídíme se dovednosti zaměstnavatelé vyžadují pro své pracovní síly. V důsledku toho, Somerset škola výpočetní absolventi vychutnat vynikající vyhlídky a obohacující kariéry.

Jedním z charakteristických rysů našich programů je jejich obsah práce založené na učení. Jedná se o umístění s zaměstnavatelem v průběhu prvního roku, a účast v profesionálním IT projektu v průběhu druhého roku. Obsahuje také ustanovení je závazek rozvíjet své odborné znalosti, aby se zlepšila svůj zaměstnatelnosti po ukončení studia. ... [-]

Spojené království Taunton
September 2019
Denní studium
2 let
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Rok založení

Somerset College

STUDIE Automotive Engineering v Somerset College a budete mít přístup k našim zbrusu nový, účelových zařízení. Specializujeme se na mapování motoru, pokročilou diagnostik ... [+]

Popis kurzu

STUDIE Automotive Engineering v Somerset College a budete mít přístup k našim zbrusu nový, účelových zařízení. Specializujeme se na mapování motoru, pokročilou diagnostiku, zlepšení výkonu vozidla, pokročilé technologie vozidel a hybridních vozidel - a naši zaměstnanci patří mezi nejlepší v zemi, pokud jde o jejich znalosti a zkušenosti.

Díky naší úzké pracovní vztahy s automobilovým průmyslem, naše kurzy poskytují perfektní příprava na život v reálném světě, a naši studenti jsou velmi zaměstnatelní. Naše zaměření na celém je na vybavení vám praktické dovednosti, a budete mít možnost využít širokou škálu nástrojů, techniky, zařízení a software. ... [-]

Spojené království Taunton
September 2019
Denní studium
2 let
Kampus
Přečtěte si více v češtině