Přečtěte si oficiální popis

O NAŠÍ KOLEJI

South Cheshire College je domovem vzdělání po 16 letech v Crewe a Nantwichu a je jednou z předních terciárních a šestých vysokých škol na celostátní úrovni. Od pátku 31. března 2017 se South Cheshire College spojila se West Cheshire College a vytvořila novou FE College for Cheshire, která nyní nabízí širokou škálu učebních poměrů ve třech areálech - Crewe, Chester a Ellesmere Port.

Naše campus se sídlem v Crewe se nachází v rezidenční oblasti asi 1,5 mil od centra města Crewe. To je deset minut chůze od vlakového nádraží Crewe a má úzké spojení na Junctions 16 a 17 M6.

Studenti cestují na studium na našem campusu z celého města Cheshire, zejména Crewe, Nantwich, Alsager, Middlewich, Winsford, Sandbach a Congleton. Také cestují z oblastí mnohem dále od pole Staffordshire a Shropshire. Prostřednictvím našeho mezinárodního programu studenti cestují z celého světa na studium na South Cheshire College.

Vysoká škola poskytuje převážně vzdělání pro děti ve věku 16-19 let, ale také nabízí učební obory a další vzdělávací programy založené na práci. Nabízíme také kurzy vysokoškolského vzdělávání a řadu kurzů pro dospělé, z nichž mnozí se po dlouhé přestávce vracejí ke vzdělání.

South Cheshire College se pyšní vynikající úrovní a rok 2016/17 byl dalším rokem vynikajících akademických úspěchů se zvyšujícím se počtem studentů, kteří získali špičkové známky na kurzech na úrovni A i na odborných programech.

Studenti dosáhli úrovně úspěšnosti 99,7% pro úrovně A, přičemž 82,1% dosáhlo špičkových stupňů (A * -C) a 52,7% dosáhlo stupně A * -B.

99,6% studentů absolvovalo rozšířený diplom, přičemž 57,4% získalo vyšší známky Distinction * nebo Distinction.

South Cheshire College byla také oceněna po přezkoumání "Good" Ofsted v roce 2016, což opět potvrdilo svou pozici vedoucího poskytovatele dalšího vzdělávání v regionu.

Inspektoři komentovali "dobré učení, učení a hodnocení" a zdůraznili, že velká většina žáků dosahuje dobrého pokroku ve srovnání se svými počátečními body a většina studentů splňuje nebo překračuje své cílové stupně.

Inspektoři popsali implementaci 16 až 19 studijních programů jako "vysoce efektivní" a splňovali potřeby studentů dobře.

South Cheshire College také rozvíjí silná mezinárodní spojení se vzdělávacími institucemi po celém světě v zemích jako Čína a Thajsko. V důsledku toho studenti cestují na vysokou školu, aby studovali A-úrovně, odborné programy a další kratší kurzy

Studenti jsou po celou dobu svého pobytu ubytováni s místními rodinami prostřednictvím programu Homestay.

South Cheshire College má silné vztahy s Oxfordskou univerzitou a je centrem Pembroke North pro University Pembroke College.

Je to také Severozápadní vědecké centrum ve spolupráci s Oxfordskou univerzitou Corpus Christi College a Pembroke College.

Studenti vysokých škol spolupracují úzce na univerzitě v Oxfordu prostřednictvím programu Honors and Raising Aspirations, který poskytuje příležitosti pro osobní a akademické úspěchy a poskytuje studentům konkurenční výhodu, kterou potřebují, když se ucházejí o zaměstnání na nejprestižnějších univerzitách v zemi.

Vysoká škola dosáhla uznávaného statutu STEM (věda, technologie, inženýrství a matematika), který zdůraznil kvalitu poskytovaných služeb. Také získala řadu dalších ocenění, včetně statutu Beacon, který uznává vynikající instituce, které nabízejí vysoce kvalitní výuku a výuku a stav Zlaté investice do lidí.

Vysoká škola má zařízení na světové úrovni v areálu 74 milionů liber, který byl otevřen v září 2010, včetně velké sportovní arény, divadla, nejmodernějších dílny, třípatrových knihoven a kaváren.

Vysoká škola je opravdu úžasné prostředí, kde můžete navštěvovat a studovat. Proč byste si vybrali někde jinde?

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

A-levels

South Cheshire College

Na South Cheshire College se třetina 16-19 letých studentů na plný úvazek zapsala do úspěšného a rozmanitého programu Level A. V současné době nabízíme více než 30 předm ... [+]

Úvod

Na South Cheshire College se třetina 16-19 letých studentů na plný úvazek zapsala do úspěšného a rozmanitého programu Level A. V současné době nabízíme více než 30 předmětů úrovně A v různých oblastech učebních osnov.

V roce 2016 jsme hrdě oslavovali desátý rok, kdy získali míru úspěšnosti 99% nebo vyšší. Akademie neustále dosahuje vynikajících výsledků, přičemž 2016 vykazuje míru úspěšnosti 99,1% - nad národní míru úspěšnosti 98,1%. 76,5% studentů, kteří absolvovali program A Level v roce 2016, dosáhlo těchto žáků A *, A, B nebo C, přičemž 48,6% získalo nejvyšší známky A * -B.

Vysokoškolský areál společnosti South Cheshire College je ve výši 75 milionů liber. Poskytuje studentům s vysokou úrovní vzdělání, které jim pomohou zlepšit jejich učení. Třípodlažní knihovna akademie hostí více než 16 000 knih, 5 000 e-knih, přístup k tisíckám on-line časopisů a článků, 120 síťových počítačů a prostor pro skupinové a soukromé studium.... [-]

Spojené království Crewe Chester
Srpen 2020
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Diplom

South Cheshire College

Rozšířené diplomy úrovně BTEC úrovně 3 odpovídají úrovni 3 úrovně A a mají univerzitní vstupní body, takže studenti jsou schopni aplikovat na vysokoškolské kurzy stejně, ... [+]

3. stupně rozšířené diplomové kurzy na South Cheshire a West College

Rozšířené diplomové kurzy byly navrženy ve spolupráci s univerzitami, zaměstnavateli a profesními organizacemi a umožnily studentům rozvíjet dovednosti pro budoucí studium a zaměstnání.

Vysoká škola se zavázala k akademické dokonalosti a naše míry úspěchu jsou vždy nad národním průměrem. Opět byly naše výsledky BTEC úrovně 3 vynikající a my jsme ohlásili 99,6% úspěšnost. Ve státních školách v Crewe, Ellesmere Port a Chester a specializované mezinárodní kanceláři získávají studenti veškerou podporu, kterou potřebují, aby se rychle usadili a cítili se pohodlně.... [-]

Spojené království Crewe Chester
Srpen 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Kurzy

South Cheshire College

To je vzrušující příležitost pro studenty ve věku 15-19 let, aby měli ochutnávku vysokoškolského vzdělání na jedné z nejvíce inovativních vysokých škol ve Velké Británii. ... [+]

Studium v ​​zahraničí na South Cheshire College a West Cheshire College.

To je vzrušující příležitost pro studenty ve věku 15-19 let, aby měli ochutnávku vysokoškolského vzdělání na jedné z nejvíce inovativních vysokých škol ve Velké Británii. Mezinárodní vzdělání vám poskytne obohacující a obohacující zkušenost, která zůstane s vámi po zbytek vašeho života. Naučíte se nové dovednosti, prožijete nové kultury a vaše mysl se otevře do širokého světa, v němž žijeme. Na South Cheshire College a na South Cheshire College West Cheshire, dva nově sloučené vysoce výkonné školy dalšího vzdělávání, zakázkové studijní programy jsou nabízeny zámořským studentům, na míru přizpůsobené každému jednotlivci; od krátkých dvou týdenních pobytů až po celoroční programy.... [-]

Spojené království Crewe Chester
Srpen 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Letní kurzy

South Cheshire College

2-week European summer programme 8-21 July 2018 based in Chester ... [+]

2-week European summer programme 8-21 July 2018 based in Chester

[-]
Spojené království Chester
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
2 týdny
Kampus
Přečtěte si více v češtině
South Cheshire College

2-week European summer programme 8-21 July 2018 based in Crewe ... [+]

2-week European summer programme 8-21 July 2018 based in Crewe

[-]
Spojené království Crewe
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
2 týdny
Kampus
Přečtěte si více v češtině
South Cheshire College

Termíny Čtení Ubytování ... [+]

Termíny

Čtení

Ubytování

... [-]
Spojené království Crewe Chester
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 8 týdny
Kampus
Přečtěte si více v češtině

South Cheshire College Campus