South Leicestershire College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Naše vysoká škola, North Warwickshire a South Leicestershire College , vznikla sloučením společností North Warwickshire a Hinckley College a South Leicestershire College . K tomuto sloučení došlo poté, co vysoké školy velmi efektivně spolupracovaly tři roky v partnerství federace. Naše společnost je odpovědná za stanovení strategického směru akademie, péči o veřejné prostředky zajištěním jejich řádného a efektivního využívání a zajištění, že akademie je dobrým a hodnotným místním zdrojem.

Zajišťujeme, aby naše vysoká škola plnila své poslání „dosáhnout úspěchu učením“ pro všechny naše studenty, dospělé studenty a učně. Všichni jsme nadšení pro vzdělávání a odbornou přípravu a příležitosti, které přinášejí.

Společnost je odhodlána pozitivně ovlivnit své místní komunity a zaměstnavatele, pomáhat „zvyšovat produktivitu a růst pro naše místní ekonomiky“ prostřednictvím vysoce kvalitních výukových a studijních zkušeností.

Místa

South Wigston

Adresa, 1. řádek
Blaby Road
LE18 4PH South Wigston, Anglie, Spojené království

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Programy

V současné době žádné programy k zobrazení

Upřesněte vyhledávání výše, podívejte se na naše oblíbené níže uvedených kategorií nebo provést vyhledávání podle klíčových slov.


... or simply by choosing your degree: