St Brendan's Sixth Form College

Úvod

Read the Official Description

Chcete-li si to přečíst v jiném jazyce, přejděte nahoru na tlačítko seznamu jazyků vpravo nahoru ↑

St Brendan je jediná šestá škola formální školy ve městě Bristol, která vzdělává 16-19 let z oblasti Bristol Bath, South Gloucestershire a North Somerset. Jsme jediným poskytovatelem v regionu, který vyučuje více než 60 kurzů na úrovni A a ekvivalentní kvalifikace BTEC, doplněné o řadu kvalifikací na úrovni 2 a podporu angličtiny. A co je ještě důležitější, můžete vybrat libovolnou kombinaci předmětů - každý student má svůj vlastní časový plán na zakázku. Díky tolika nabídkám vám pomůžeme, abyste pro vás připravili nejlepší volbu.

Student

Úvod

St Brendan je hrdý na to, že je znám svou vysokou úrovní výuky, silnou úrovní podpory studentů a širokou škálou studijních příležitostí. Jsme dynamická a pokrokově zaměřená vysoká škola a hodně nabízíme studentům z celého světa, kteří se zajímají o dosažení svého nejlepšího.

Proč zvolit svatého Brendana

 • Nabízíme široký sortiment více než 60 subjektů na úrovni 2 a 3 a mají vynikající míru úspěšnosti. Jsme největším poskytovatelem A-úrovní v regionu Bristol a Bath
 • St Brendan byl OFSTED znovu potvrzen jako "dobrý" ve všech oblastech s významnými zlepšeními od původního přehledu OFSTED 2012.
 • Akademická excelence - v loňském roce naši studenti dosáhli úrovně 97% úspěšnosti na úrovni A s více než 40% dosažením stupně A * - B. 100% úspěšnost v kurzech BTEC
 • Nabízíme pokročilý absolventský program pro studenty, kteří usilují o nejlepší univerzity
 • Nacházíme se v pulsujícím a studentsky přívětivém městě Bristolu založené na krásném areálu na okraji města. Nachází se jen 8 km od krásné a historické město Bath
 • Náš areál je bezpečný a příjemný a nabízí nové, moderní zařízení na jednom bezpečném areálu
 • Jsme inkluzívní a máme rozmanité studentské těleso z celé řady zemí a kultur.

Pokročilý program absolventa (AGP)

Naši nejvíce akademičtí studenti se snahou studovat na špičkových univerzitách se připojují k našemu programu na míru, který nabízí vysoce kvalitní informace, rady a poradenství.

Program podpory nabízí širokou škálu aktivit včetně

 • Vyhrazená příprava Oxbridge
 • Masterclasses na britských univerzitách
 • Falešná praxe pohovoru
 • Návštěvy na univerzitách v Oxfordu a Cambridgi
 • Studentské konference a konvence
 • Letní školy na špičkových univerzitách

Zahraniční studenti s dobrým profilem jsou vyzváni, aby se připojili k programu podpory AGP tutorial.

Mezinárodní zkušenost studentů

Mohammad Kordzanganeh z Íránu

Mnoho studentů svatého Brendana bude mít snili navštěvovat univerzity v Oxfordu nebo Cambridgi od mladého věku, ale pro Mohameda Kordzanganeho, špičková vysoká škola Russell Group nikdy nepřekročila jeho názor.

Mohammad je jedním z mezinárodních studentů svatého Brendana, kterému byla udělena stipendia, a jeho fyzická a osobní cesta až na Den výsledků výsledků na úrovni A je docela příběh!

Mohammad pochází z Íránu a začal své vzdělání v Rusku v roce 16, kde absolvoval studium umělecké inteligence. Po absolvování kurzu se rozhodl přijet do Velké Británie, aby studoval, a tak se připojil k městu Bristol College, aby získal své A-úrovně. Bohužel, v průběhu studia, akademie přišla o mezinárodní licenci studentů, a tak se Mohammad ocitl v obtížné situaci, kdy se snažil najít jinde, aby dokončil studium.

"Od té doby, co jsem přišel do Velké Británie, vždycky jsem věděl, že chci jít na univerzitu," řekl Mohammad ve čtvrtek poté, co shromáždil své fantastické výsledky. Nejvyšší instituce společnosti Russell Group však nikdy nebyly v jeho programu.

"Když jsem přišel ke svatému Brendanovi, zjistil jsem, že výuka byla opravdu úžasná a nadšení učitelů bylo fantastické. Studenti mají takový zájem, aby pokročili na těch nejlepších místech, které mají k dispozici. "- Mohammad

Mohammad byl zařazen do programu Advanced Graduate College, který ho povzbudil k tomu, aby se vysoko a důsledně snažil sám sebe. Díky určitému rozvoji sebedůvěry a některým velmi povzbuzujícím učitelům se Mohamed rozhodl požádat o Oxfordskou univerzitu o studium fyziky!

Mohammad pracoval tvrdě po celou dobu svého působení na vysoké škole; studovat přísný časový harmonogram fyziky, matematiky, informatiky a další matematiky. A tak z Íránu do Ruska do Bristolu a do Oxfordu, Ve čtvrtek označil konec cesty Mohammada po 16 letech - když otevřel obálku, aby odhalil 3A * a A!

Žije v Bristolu

Bristol je úžasná studijní destinace a dostupné město, ve kterém žijí, se dvěma univerzitami světové třídy a bohatou námořní historií ve stavebnictví, které bylo nazýváno nejlepším místem k životu v Británii od Sunday Times.

"Má skvělé nákupy, bzučení společenské scény a nádherné scenérie, 10. největší město v Anglii nabízí spoustu historie a dědictví z Brunelu do Banksy, spolu s velkým výběrem bydlení a fantastických dopravních spojení. Bristol má také nejlepší restaurace, kavárny a noční život kdekoli na venkově "

Sunday Times Nejlepší místa k živému průvodce 2017

Město

Bristol má ideální polohu ve Velké Británii, v blízkosti úžasné krajiny, v dosahu pobřeží a vynikajících spojení se zbytkem země. Město je pouhých 90 minut od Londýna a Heathrow s vlastním mezinárodním letištěm, dvěma hlavními vlakovými stanicemi a rozsáhlými autobusovými a autokarovými službami.

College

St Brendanova vysoká škola je založena na jednom místě v bezpečném uzavřeném areálu. Areál je ideálně umístěn pouhých 15 minut autobusem z centra města Bristolu, ale blízko nedaleké krajiny. St Brendan se nachází pouhých 12 kilometrů od města Bath, které využívá bohaté historie a kulturu s dalšími dvěmi vynikajícími univerzitami (University of Bath a Bath Spa University). Vysoká škola má specializovanou autobusovou službu, která přináší našim studentům z celého města dveře ke dveřím za pouhých 75 liber měsíčně.

Vaše ubytování

Mezinárodní studenti budou umístěni s pečlivě ověřenými hostitelskými rodinami, aby zlepšili svou angličtinu a měli podporu britské rodiny. Ubytování v hostitelské rodině poskytuje nejbezpečnější alternativu k bydlení doma. Studenti ve věku 18 let mohou v centru města vybrat soukromé sály.

Hostitelská rodina umístěná na polopenzi (včetně snídaně a večeře) nebo soukromých sálů (s vlastním stravováním) stojí přibližně 155 liber týdně (akademický rok 2016-17). Doporučujeme vám rozpočet přibližně 7000 GBP na ubytování.

This school offers programs in:
 • Angličtina

Vidět A-levels »

Programs

Tato škola dále nabízí:

A-levels

A úrovně

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Spojené království Bristol

Vyberte si libovolnou kombinaci z více než 60 úrovní a ekvivalentních předmětů (studenti studují 3 nebo 4 předměty). [+]

Vyberte si libovolnou kombinaci z více než 60 úrovní a ekvivalentních předmětů (studenti studují 3 nebo 4 předměty):

účetnictví biologie obchod chemie Počítačová věda tanec Design Engineering Drama a divadlo ekonomika Anglický jazyk Anglický jazyk a literatura Anglická literatura Film Studies Výtvarné umění francouzština geografie Němec Vláda a politika grafické komunikace historie Jazyky (podporované vlastními silami) zákon matematika Matematika a další úroveň matematiky Studie Media music hudební technologie FILOZOFIE fotografování Fyzika Design produktu psychologie Religionistika sociologie španělština Design textilní Podpora anglického jazyka ... [-]

Videos

St Brendan's College

Contact
Adresa destinace
St Brendan's Sixth Form College,
Broomhill Road, Bristol

Bristol, England, BS4 5RQ GB