Stanmore College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Stanmore College nabízí svým studentům bohatou nabídku služeb, vynikající zkušenosti a špičkovou výuku od vysoce kvalifikovaného personálu. Vysoká škola se sídlem v Stanmore ve Velkém Londýně nabízí vzdělání mladým i dospělým studentům, zejména z Brent, Harrow, Hertfordshire a Londýna.

Poskytuje řadu odborných i akademických opatření. Akademie se v tomto odvětví rozrostla rozvojem poskytování vysokoškolského vzdělávání. Firmám je k dispozici školení na míru (dodávané vlastními silami nebo v obchodních prostorách) a vysoká škola se také účastní učňovského vzdělávání.

Naším zaměřením na vysoké škole je poskytovat excelence ve výuce a učení a prostředí, kde všichni studenti mohou dosáhnout svého potenciálu. Zejména jsme odhodláni rozvíjet lásku k učení a inspirovat všechny studenty k dosažení jejich osobních cílů, ať už jde o studium na univerzitní úrovni, rozvoj kariéry nebo nový osobní zájem.

Místa

Stanmore

Adresa, 1. řádek
Elm Park
HA7 4BQ Stanmore, Anglie, Spojené království

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Programy

V současné době žádné programy k zobrazení

Upřesněte vyhledávání výše, podívejte se na naše oblíbené níže uvedených kategorií nebo provést vyhledávání podle klíčových slov.


... or simply by choosing your degree: