Přečtěte si oficiální popis

S celosvětovou sítí pilotních vzdělávacích akademií, simulátorů / hodnotících center a nadačních škol je Airways Aviation dobře zavedena jako přední mezinárodní organizace pro letecký výcvik.

Společnost Airways Aviation působí na různých místech Evropy, Středního východu, Asie a Austrálie a poskytuje mezinárodním leteckým společnostem přímý přístup k nejkvalifikovanějším a nejlépe vyškoleným komerčním pilotům. Díky našim 30 letým zkušenostem s leteckým výcvikem na světové úrovni má organizace dokonalou pozici pro podporu domácích i zahraničních studentů a pro rychlý růst poptávky po komerčních pilotech po celém světě.

Nabízíme aspirující piloty Evropské agentury pro bezpečnost letectví (EASA) nebo Úřadu pro bezpečnost civilního letectví (CASA) schválených vzdělávacích Pathways a využívají partnerství s leteckým průmyslem, aby naši vysoce motivovaní absolventi pilotů mohli přejít na kariéru v letecké dopravě.

Airways Aviation je odhodlána poskytovat vysoce kvalitní výsledky výuky a učení spolu s nezapomenutelným zážitkem na souši i ve vzduchu. Poskytujeme plně vybavené, účelově vybavené učebny a studentské prostory a udržujeme flotilu letadel světové třídy, abychom zajistili, že naši studenti a zaměstnanci budou létat bezpečně as důvěrou.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina
V současné době žádné programy k zobrazení

Upřesněte vyhledávání výše, podívejte se na naše oblíbené níže uvedených kategorií nebo provést vyhledávání podle klíčových slov.


... or simply by choosing your degree: