Leanne Test School

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

S celosvětovou sítí pilotních vzdělávacích akademií, simulátorů / hodnotících center a nadačních škol je Airways Aviation dobře zavedena jako přední mezinárodní organizace pro letecký výcvik.

Společnost Airways Aviation působí na různých místech Evropy, Středního východu, Asie a Austrálie a poskytuje mezinárodním leteckým společnostem přímý přístup k nejkvalifikovanějším a nejlépe vyškoleným komerčním pilotům. Díky našim 30 letým zkušenostem s leteckým výcvikem na světové úrovni má organizace dokonalou pozici pro podporu domácích i zahraničních studentů a pro rychlý růst poptávky po komerčních pilotech po celém světě.

Nabízíme aspirující piloty Evropské agentury pro bezpečnost letectví (EASA) nebo Úřadu pro bezpečnost civilního letectví (CASA) schválených vzdělávacích Pathways a využívají partnerství s leteckým průmyslem, aby naši vysoce motivovaní absolventi pilotů mohli přejít na kariéru v letecké dopravě.

Airways Aviation je odhodlána poskytovat vysoce kvalitní výsledky výuky a učení spolu s nezapomenutelným zážitkem na souši i ve vzduchu. Poskytujeme plně vybavené, účelově vybavené učebny a studentské prostory a udržujeme flotilu letadel světové třídy, abychom zajistili, že naši studenti a zaměstnanci budou létat bezpečně as důvěrou.

Místa

Oxford

Adresa, 1. řádek
London Oxford Airport
Langford Lane
Kidlington
Oxfordshire

OX5 1RA Oxford, Anglie, Spojené království

Huesca

Adresa, 1. řádek
Huesca-Pirineos Airport
Carretera 1217 Km. 3
Monflorite-Alcala del Obispo

22111 Huesca, Aragon, Španělsko

Bilinga

Adresa, 1. řádek
Airways Aviation Academy Gold Coast
Hangar 51
Lores Bonney Circuit

4225 Bilinga, Queensland, Austrálie

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Programy

V současné době žádné programy k zobrazení

Upřesněte vyhledávání výše, podívejte se na naše oblíbené níže uvedených kategorií nebo provést vyhledávání podle klíčových slov.


... or simply by choosing your degree: