Přečtěte si oficiální popis

Jako je Velká Británie je nejdelší zavedené nezávislé kuchařské škole, Tante Marie Kulinářské akademie vyvinulo mezinárodně uznávanou reputaci pro dokonalost.

Absolventi naší Cordon Bleu Diplomová kvalifikace a profesionální kuchař kurzů nyní úspěšnou kariéru v potravinách na celém světě. Tito absolventi mají dát teta Marie na mapě jako vedoucí kuchařské školy a kombinace našeho Cordon Bleu diplom a CTH Level 4 diplom v oboru profesionální kulinářské umění znamená, že absolventi Tante Marie mají svět u nohou, zatímco oni postupují do úspěšné kariéry v potravinách ,

Stejně jako naše profesionální kurzy vaření, Tante Marie Culinary Academy nabízí širokou škálu inspirativních Lifestyle kurzů, které zahrnují víkendové, večerní a dětské kurzy vaření - to vše vyučují naši učitelé Academy v naší nejmodernější kuchyní.

Oceněný Restaurace u Tante Marie dává absolventům naší Cordon Bleu diplom platformu předvést své nově dosažené odborné dovednosti vaření a zároveň podniku placené učení, práce za účelem dosažení kvalifikace managementu pohostinství. Z řad veřejnosti mohou zažít to nejlepší z Tante Marie jídlo v uvolněné a sofistikované prostředí.

Bohatým dědictvím

Trénování světových špičkových kuchařů

Tante Marie škola vaření byla založena v roce 1954 uznávaný spisovatel kuchařského Iris Syrett ve Wokingu, Surrey. Škola je pojmenována po Ann-Marie Taride autora z roku 1925 francouzského kulinářského bible, 'La skutečné Cuisine de Famille' - Tante Marie být její pseudonym.

V roce 1967 Tante Marie škola vaření byl hybná síla a přestěhoval se do Woodham domě na okraji města Woking. Je tam zůstal až do ledna 2015, kdy Tante Marie kulinářská akademie byl otevřen v aktuální poloze v centru města Woking - nadále poskytovat špičkové kuchaře školení a kurzy vaření pro ty vášnivý jídlo.

Nad 60 let Tante Marie kulinářská akademie dosáhla mezinárodně uznávanou reputaci za vynikající výsledky v oblasti kuchařského vzdělávání. Zaměřujeme se výhradně na výuku praktických dovedností vaření v naší podpůrné a zábavné kuchařské školy, a zároveň zajistit naši studenti rozvíjet vysokou úroveň dovedností a disciplíny potřebné k vaření krásné jídlo v souladu s nejvyššími standardy.

Naše zařízení

Tante Marie kulinářská akademie a restaurace jsou jen 1 minutu chůze od vlakového nádraží ve Wokingu, pouhých 20 minut od centra Londýna. Ústřední akademie je, umístění centra města je v dosahu Londýna, Heathrow a Gatwick letišti. K dispozici je rozsáhlá parkování v blízkosti a mnoho rekreačních zařízení, včetně kina, divadla a řadu restaurací a nákupních center.

Programy se vyučují na:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Certifikát

Tante Marie Culinary Academy

Kurz 1 Cordon Bleu Certificate je vhodný pro ty, kteří chtějí rozvíjet kariéru v oblasti stravování a pohostinství. ... [+]

Kurz 1 Cordon Bleu Certificate je vhodný pro ty, kteří chtějí rozvíjet kariéru v oblasti stravování a pohostinství.

Tento kurz jsme vedli od roku 1954, což vedlo k jeho celosvětovému uznání jako jednoho z předních kulinářských vzdělávacích programů na úrovni nadace.

Certifikát Cordon Bleu zahrnuje také diplom CTH Level 2 v oblasti kulinářských dovedností, úroveň 2 v oblasti bezpečnosti potravin a 1 denní vinařský kurz s majitelem vína Johnem Downesem.

Co se naučíte

Váš kurz bude začínat úvodem do práce v profesionálním kuchyňském prostředí, zahrnujícím praktický rozvoj dovedností, jako jsou dovednosti v oblasti nůžek, než se přesunete na základy profesionálního kuchařství.... [-]

Spojené království Woking
Září 2019
Denní studium
2 měsíců
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Tante Marie Culinary Academy

Tento kurz je ideální pro zkušené kuchaře, kteří již pracují na palubě plavidla a potřebují aktualizovat svou certifikaci, nebo kuchařům, kteří mají pevné zkušenosti z ob ... [+]

Kuchařská akademie Tante Marie s potěšením oznamuje, že nyní posíláme hodnocení v námořním kuchaři - hodnocení lodního kuchaře - důležitý krok k dosažení povinného dokladu o způsobilosti lodi Cook.

Tento kurz je ideální pro zkušené kuchaře, kteří již pracují na palubě plavidla a potřebují aktualizovat svou certifikaci, nebo kuchařům, kteří mají pevné zkušenosti z oboru a chtějí začít kariéru na moři.

Kuchařská akademie Tante Marie sídlí v centru Wokingu, pouhých 20 minut jízdy vlakem z Londýna, Waterloo. Naše nejmodernější zařízení v kombinaci s naším virtuálním vzdělávacím prostředím (VLE) znamená, že naše akademie je ideálním místem pro získání akreditace, kterou vy a vaše posádky potřebujeme, co nejrychleji a nejjednodušeji, abychom zajistili soulad s MLC 2006.... [-]

Spojené království Woking
Květen 2019
Denní studium
4 dny
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Diplom

Tante Marie Culinary Academy

Naše vlajková loď Cordon Bleu Diploma je určena těm, kteří se vážně zajímají o potravu a chtějí podniknout první kroky směrem ke kariéře v oblasti jídla a pití. ... [+]

Naše vlajková loď Cordon Bleu Diploma je určena těm, kteří se vážně zajímají o potravu a chtějí podniknout první kroky směrem ke kariéře v oblasti jídla a pití.

Diplom Tante Marie Cordon Bleu je mezinárodně uznávaná kvalifikace, která od svého založení v roce 1954 stanovuje standardy v celosvětovém kulinářském školení. Během celého tříletého akademického roku od září do července je tento kurz určen pro ty, kteří mají malou nebo žádnou předchozí zkušenosti v kuchyni, umožňující studentům pokročit v jejich komfortní zóně k profesionální kulinářské kvalifikaci.

Pomocí tohoto programu mohou studenti získat mezinárodní akreditované kvalifikace vytvořené Tante Marie a Konfederace cestovního ruchu a pohostinství (CTH).... [-]

Spojené království Woking
Září 2019
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Tante Marie Culinary Academy

Tento kurz je určen pro ty, kteří mají zkušenosti z předchozího kuchařství. Mohlo by to být buď profesionální zkušenost, nebo jen vaření doma. V každém případě se kurz po ... [+]

Diplom Tante Marie Intensive Cordon Bleu je vhodný pro zkušené kuchaře, kteří chtějí zlepšit své nadací a získat odbornou kvalifikaci v kuchařství.

Náš diplom Cordon Bleu je mezinárodně uznávanou kvalifikací, která od svého založení v roce 1954 stanovuje standardy v oblasti celosvětového kulinářského vzdělávání. Tento intenzivní dvouletý kurz pokrývá stejné učební plány a uděluje stejnou kvalifikaci jako náš tříletý kurz, ale běží rychlejším tempem pro dospělé studenty, kteří mají zkušenosti z předchozího kuchařství a jsou schopni reagovat na tlaky intenzivního učení.

Pomocí tohoto programu mohou studenti získat mezinárodní akreditované kvalifikace vytvořené Tante Marie a Konfederace cestovního ruchu a pohostinství (CTH).... [-]

Spojené království Woking
Duben 2020
Denní studium
6 měsíců
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Kurzy

Tante Marie Culinary Academy

Kurz Tante Marie 4 Week Essential Skills je jedním z předních světových kuchařských kurzů tohoto typu. ... [+]

Kurz Tante Marie 4 Week Essential Skills je jedním z předních světových kuchařských kurzů tohoto typu.

Během kurzu se studenti naučí řadu základních kulinářských dovedností v několika oblastech kuchyně. Studenti opustí s možností vařit dobré jídlo, pro všechny příležitosti a v jakémkoli prostředí.

K tomuto kurzu je zařazena také cena v úrovni 2 v oblasti bezpečnosti potravin ve stravování spolu s oceněním CTH Level 2 v oblasti kvalifikace v oblasti kulinářských dovedností.

Co se naučíte

Váš kurz bude začínat úvodem do práce v profesionálním kuchyňském prostředí, zahrnujícím praktické dovednostní dovednosti, jako jsou dovednosti s nůžkami, než se přesunete na základy základního kuchařství.... [-]

Spojené království Woking
Září 2019
Denní studium
4 týdnů
Kampus
Přečtěte si více v češtině

About Tante Marie Culinary Academy