The College of Animal Welfare

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Vysoká škola pro dobré životní podmínky zvířat nabízí vzdělání a školení světové úrovně založené na základních hodnotách dobrých životních podmínek zvířat. Založena v roce 1989, akademie slaví více než 25 let jako světový lídr v oblasti poskytování veterinárního a veterinárního vzdělávání.

Uvědomujeme si, že dobré životní podmínky zvířat jsou skutečně globální záležitostí. Srdečně vítáme mezinárodní studenty, kteří se chtějí připojit k našim denním nebo on-line kurzům dálkového vzdělávání.

Když se rozhodnete s námi studovat, získáte znalosti a zkušenosti od jednoho z předních a nejdůvěryhodnějších poskytovatelů školení ve Velké Británii . Tím získáte klid, abyste dosáhli uznávané kvalifikace s uznávanou vysokou školou.

Naše poslání je:

"Poskytování inovativních vzdělávacích příležitostí pro podporu dobrých životních podmínek zvířat"

S využitím této metodiky jsme vyvinuli vlastní digitální učební materiál, umožňující dálkové vzdělávání prostřednictvím našich on-line kurzů, jakož i podporu výuky založené na učebnách.

Co děláme?

Dodáváme řadu plně akreditovaných kvalifikací pro živočišný průmysl včetně veterinární ošetřovatelské, veterinární péče a péče o zvířata.

Kurzy, které nabízíme, jsou vhodné pro ty, kteří pracují, nebo dobrovolnictví se zvířaty ve veterinární praxi, záchranná centra, chovatelské stanice a kočky a další. Některé z našich kurzů jsou k dispozici prostřednictvím online vzdělávání a mohou být studovány ve vaší domovské zemi, jiné mohou být studovány ve Velké Británii. Ve Velké Británii spolupracuje s více než 30 různými zeměmi a vítá studenty z celého světa.

Místa

Huntingdon

Adresa, 1. řádek
The College of Animal Welfare – Administration Centre, Headland House, Chord Business Park, London Road, Godmanchester
PE29 2BQ Huntingdon, Anglie, Spojené království

Programy

Tato škola dále nabízí: