The College of Naturopathic Medicine

Úvod

Read the Official Description

Hermann Keppler ND - ředitel CNM

Hermann Keppler, zakladatel a ředitel společnosti CNM, má více než 30 let zkušeností jako praktikant Naturopath. Během studií v Německu, Švýcarsku, Izraeli, Dánsku a USA získal odborné znalosti v oblasti homeopatie, výživy, bylinné medicíny, akupunktury a řízení kliniky. Napsal několik knih a mnoho rozhovorů v rozhlase a televizi.

Když Hermann Keppler zahájil svou kliniku jako Homeopat, brzy zjistil, že nemá znalosti, aby pomohl každému klientovi. Po dalším školení v oblasti Iridologie, čínské diagnostiky, výživy, tkáňových solí, kosmetických prostředků, homeopatických léků první pomoci a rostlinných směsí dokázala pomoci většímu počtu klientů a stala se praktičkou celé rodiny. Tehdy se rozhodl otevřít vysokou školu, která by pomohla budoucím lékařům z oblasti přírodní medicíny učit se a prospívat tím, že bude zahrnovat všechny tyto dovednosti do učebních osnov.

Hermann Keppler založil první CNM v Londýně v roce 1998. Ve Spojeném království a Irsku následovalo více vysokých škol. Dnes je CNM předním poskytovatelem výcviku řady přírodních terapií ve Velké Británii, která poskytuje diplomové kurzy v oblasti:

 • Naturopatická výživa
 • Bylinková medicína
 • Akupunktura
 • Homeopatie
 • Přírodní kuchař

Naše mise

 • Poskytovat důkladný tréninkový trénink v přirozených terapiích, jako je výživa, bylinná medicína, akupunktura, homeopatie a přírodní léčba
 • Cvičit studenty, aby se stali vysoce kvalifikovanými, úspěšnými odborníky
 • Ujistěte se, že kurzy CNM jsou všeobecně uznávány a respektovány ve Velké Británii, Evropě a mezinárodně
 • Neustále zvyšovat profil přírodních terapií ve společnosti
 • Podporovat a podporovat absolventy CNM po získání kvalifikace

Proč studovat na CNM?

V ČNM najdete studenty ze všech oblastí života. Hlavní důvody proč se rozhodnout studovat s CNM jsou:

 • CNM je největším britským poskytovatelem tréninku řady přírodních terapií, s celostátními vysokými školami
 • Flexibilní studijní plány ČNM nabízejí jak studium na plný úvazek, tak studium na částečný úvazek
 • Unikátní zaměření CNM na klinické uplatnění a praxi
 • Závazek ČNM vycvičit studenty, aby se stali úspěšnými praktiky
 • 80% absolventů ČNM praktikuje
 • Přírodovědný přístup CNM k wellness se podívá na celou osobu spíše než na sbírku příznaků
 • Konkurenční poplatky za kurz
 • CNM je široce respektována a uznávána ve Velké Británii, Evropě a mezinárodně

Pokud hledáte studium přírodních terapií v atmosféře akademické excelence se zaměřením na klinickou aplikaci, jste na správném místě.

This school offers programs in:
 • Angličtina

Vidět Diplomy » Vidět Health Diplomy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Diplom

Přírodní kuchař

Campus forma Kombinované 9 - 12 měsíců September 2019 Spojené království London Irsko Dublin + 2 více

CNM Natural Chef je třídílný kurz, který pokrývá vše, co potřebujete vědět, abyste se stali úspěšným Natural ChefCNM Natural Chef, jak funguje trávicí proces, k vybudování kulinářské kariéry! Přírodovědný šéfkuchař ČNM se skládá ze 420 hodin života, které mění život. Pak budete muset absolvovat stáž dalších 100 hodin. [+]

Přírodovědný šéfkuchař ČNM

CNM Natural Chef je třídílný kurz, který pokrývá vše, co potřebujete vědět, abyste se stali úspěšným přírodním kuchařem společnosti CNM, od toho, jak funguje trávicí proces, až po budování kulinářské kariéry! Přírodovědný šéfkuchař ČNM se skládá ze 420 hodin života, které mění život. Pak budete muset absolvovat stáž dalších 100 hodin.

Přírodovědný šéfkuchařský výcvik společnosti CNM byl vyvinut, aby splnil rostoucí požadavky společnosti, která se stále více zajímá o potraviny, které podporují a podporují zdraví.

Přírodovědní šéfkuchaři ČNM se učí připravit lahodné gurmánské pokrmy, které se zaměřují na výživovou hodnotu. Celé, organické, čerstvé a minimálně zpracované potraviny jsou získávány v sezóně. Vzhledem k tomu, že žádný jednotný režim není vhodný pro všechny, učíme, jak mohou individuální potraviny zlepšit zdraví.... [-]


Veganský přírodní kuchař

Campus forma Kombinované 9 - 12 měsíců August 2019 Spojené království London Irsko Dublin + 2 více

CNM veganský přírodní kuchař je 3dílný kurz, který pokrývá vše, co potřebujete vědět, abyste se stali úspěšným šéfkuchařem z rostlin, od toho, jak funguje trávicí proces, až po práci s rostlinnými bílkovinami, k vybudování kulinářského Vegan-Chef-Logo v5 (malá) kariéra! Vědecký přírodovědný šéfkuchař ČNM se skládá ze 420 hodin života, které mění život. Pak budete muset absolvovat stáž dalších 100 hodin. [+]

Veganský přírodní kuchařský výcvik ČNM

CNM veganský přírodní kuchař je třídílný kurz, který pokrývá vše, co potřebujete vědět, abyste se stali úspěšným šéfkuchařem z rostlin, od toho, jak funguje trávicí proces, až po práci s rostlinnými bílkovinami, k vybudování kulinářské kariéry! Vědecký přírodovědný šéfkuchař ČNM se skládá ze 420 hodin života, které mění život. Pak budete muset absolvovat stáž dalších 100 hodin.

Vědecký přírodovědný šéfkuchař ČNM byl vyvíjen tak, aby splňoval rostoucí požadavky společnosti, která se stále více zajímá o rostlinné potraviny, které podporuje a podporuje zdraví.

... [-]

Contact

London – College of Naturopathic Medicine

Belfast – College of Naturopathic Medicine

Birmingham – College of Naturopathic Medicine

Brighton – College of Naturopathic Medicine

Bristol – College of Naturopathic Medicine

Edinburgh – College of Naturopathic Medicine

Manchester – College of Naturopathic Medicine

Adresa, 1. řádek Dublin, County Dublin, Irsko

Adresa, 1. řádek Cork, County Cork, Irsko

Adresa, 1. řádek Galway, County Galway, Irsko