The International Summer School for Teens

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Zábava se zapojí každý den

Snažíme se pracovat s mladými lidmi různých kultur, naším cílem je vyvolat jejich představivost a inspirovat je do budoucna.

ISSFT se narodil z nadšení pro mezinárodní školu a systém Baccalaureate. Snažíme se pracovat s mladými lidmi z různých kultur, vyvolávat jejich představivost a inspirovat je do budoucna.

Jsme hrdí na to, že nabízíme prvotřídní výuku, vybavení světové úrovně a pestrý program aktivit založený na skutečně inspirativním prostředí.

Prostřednictvím našeho jedinečného učebního plánu podporujeme intelektuální zvědavost a podporujeme naše studenty, aby si vytvořili zdravý smysl pro nezávislost a sebeúctu.

Naše Umístění

Hotel ISSFT se nachází v historickém centru Skotska ve Stirlingu a nachází se v centru města 40 minut od mezinárodního letiště v Edinburghu.

Letiště Edinburgh provozuje pravidelné lety většině mezinárodních leteckých společností a nabízí přímou cestu cestujícím, kteří se chtějí vyhnout Londýně. Areál se nachází na ohromujícím lese na univerzitě ve Stirlingu ve Skotsku. Pravidelně označovaný jako jeden z nejkrásnějších a nejlépe vybavených kampusů na světě, je uznáván také jako Skotská univerzita pro sportovní excelence.

Ubytování

Naši studenti žijí v nejmodernějších a nejmodernějších studentských ubytovacích zařízeních na světě.

Všichni naši studenti mají pro sebe ložnici, která zahrnuje vlastní WC, sprchu a místo pro studium. Vzhledem k tomu, že kurz trvá tři týdny, zjistíme, že studenti oceňují vlastní prostor a čistou koupelnu. To je řečeno, že jsou jen ve svých pokojích spát, protože program Letní školy je po celý den zaneprázdněný.

Všechny naše pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou a jsou vyčistí každý týden. K dispozici je ložní prádlo a ručníky.

Na školním areálu budou mít naši studenti také:

 • Bezplatné Wi-Fi připojení
 • Vynikající pastorační péče, 24 hodin denně
 • Tři čerstvě připravené jídla denně
 • Pokoje každý den čisté (s čerstvou ložní prádlo a ručníky jsou k dispozici)
 • Služba prádelny zahrnovala střední návštěvu
 • 24 hodinová bezpečnostní kampus (včetně v kolejích)
 • Přátelské a uvolněné společné bydlení
 • Krásné lesy v historickém srdci Skotska

Náš tým

V ISSFT si vybíráme čas na nábor zaměstnanců, kteří jsou vášniví ve své oblasti práce.

Naši zaměstnanci jsou obecně dobře cestovaní a mají široký, globální výhled. Důrazně pracujeme s teenagery a učíme se o jejich odlišných kulturách. Naše zkušenost spočívá v naší schopnosti poslouchat i učit.

Všichni pedagogičtí pracovníci jsou vysoce kvalifikovaní a pověřeni profesionály se společným cílem poskytnout našim studentům skutečné dovednosti, které mohou aplikovat na jejich akademický a osobní život dlouho po skončení letní školy.

Odborné kvalifikace zahrnují, ale nejsou omezeny na:

 • CELTA / TEFL kvalifikovaní učitelé angličtiny
 • PGA kvalifikovaní golfisté
 • LTA kvalifikovaní trenéři tenisu
 • Absolventi magisterského / doktorského studia
 • Profesionálové s vášní pro výuku
 • Naše zkušenost spočívá v naší schopnosti poslouchat i učit.

Typický den

Každý den je jiný, plný učení, zábavy a dobrodružství a není nikdy nudný.

Ráno studenti studují svůj zvolený akademický předmět. Akademické předměty zahrnují anglický jazyk, globální podnikání, studijní dovednosti, environmentální vědu a úvod do práva.

V odpoledních hodinách se studenti účastní volitelného výběrového řízení, které je obecně sportovní nebo tvůrčí činností, které se chtějí rozvíjet v letních měsících. Volitelné předměty zahrnují Golf, Tenis, Divadlo, Fotografování, Kreativní kódování a Sportovní vedení

Na víkend budou studenti absolvovat výlety do skotských památek. Když se v kampusu znovu objevíte, budete mít i sportovní a umělecké dílny, včetně jízdy na koních, vodních sportů, natáčení filmů, tanců a bojových umění.

Den v týdnu

08:00

Víkend

08:30

Místa

Stirling

Adresa, 1. řádek
Juniper Court, University of Stirling, Stirling FK9 4LA
Stirling, Skotsko, Spojené království