The Sheffield College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Na The Sheffield College máme fantastické spojení s mezinárodními studenty z celého světa. Naše kurzy angličtiny jsou nabízeny pro různé schopnosti (od začátečníků po pokročilé) a pohybují se od 4-týdenních intenzivních lekcí po celoroční studijní programy. Ať už chcete zlepšit svou konverzační angličtinu nebo studovat pro kvalifikaci IELTS, abyste mohli pokračovat v dalším studiu, máme kurz, který vyhovuje vašim potřebám. Naši lektoři jsou plně vyškoleni a půjdou další kilometr, aby vás viděli uspět ve svém kurzu.

Sheffield je známý tím, že je přátelským městem s velkým množstvím kulturních a sportovních aktivit, a to platí i pro The Sheffield College ! Je tu vždy něco, s čím se můžete zapojit, od fotbalových zápasů 5-a-side po výlety do kulturních míst jako Chatsworth, York a Manchester.

116518_3796_4_0154small.jpg

O nás

Studenti se mohou rozhodnout zůstat u jedné z našich hostitelských rodin, což je skvělý způsob, jak se plně ponořit do britského životního stylu a popsat si anglicky mluvící dovednosti! Pro tento jedinečný studentský zážitek si také můžete pronajmout ubytování v nedaleké koleji.

Ať už jste tu 12 týdnů nebo 12 měsíců, jsme si jisti, že budete rádi studovat na The Sheffield College .

Podívejte se na naše uvítací video a dozvíte se více o tom, co můžeme nabídnout zde na The Sheffield College !

116521_Field_College01_LowRes-51.jpg

Místa

Sheffield

Adresa, 1. řádek
City Campus,
Granville Road

S2 2RL Sheffield, Anglie, Spojené království

Sheffield

Adresa, 1. řádek
Eyre Street Campus, Eyre Street
S1 4QD Sheffield, Anglie, Spojené království

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium