The Sheffield College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Na The Sheffield College máme fantastické spojení s mezinárodními studenty z celého světa. Naše kurzy angličtiny jsou nabízeny pro různé schopnosti (od začátečníků po pokročilé) a pohybují se od 4-týdenních intenzivních lekcí po celoroční studijní programy. Ať už chcete zlepšit svou konverzační angličtinu nebo studovat pro kvalifikaci IELTS, abyste mohli pokračovat v dalším studiu, máme kurz, který vyhovuje vašim potřebám. Naši lektoři jsou plně vyškoleni a půjdou další kilometr, aby vás viděli uspět na svém kurzu.
Sheffield je známý tím, že je přátelským městem s množstvím kulturních a sportovních aktivit, a to platí i na The Sheffield College ! Vždy je tu něco, s čím se můžete zapojit, od fotbalových zápasů 5-a-side, až po výlety do kulturních oblastí, jako jsou Chatsworth, York a Manchester.
O nás

Studenti se mohou rozhodnout zůstat u jedné z našich hostitelských rodin, což je skvělý způsob, jak se plně ponořit do britského životního stylu a popsat si anglicky mluvící dovednosti! Pro tento jedinečný studentský zážitek si také můžete pronajmout ubytování v nedaleké koleji.
Ať už jste tu 12 týdnů nebo 12 měsíců, jsme si jisti, že budete rádi studovat na The Sheffield College .

Podívejte se na naše uvítací video a dozvíte se více o tom, co můžeme nabídnout zde na The Sheffield College !

Místa

Sheffield

Adresa, 1. řádek
City Campus,
Granville Road

S2 2RL Sheffield, Anglie, Spojené království

Sheffield

Adresa, 1. řádek
Eyre Street Campus, Eyre Street
S1 4QD Sheffield, Anglie, Spojené království