UCL International Summer School

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Vzrušující nová příležitost pro studenty ke studiu na úvěr v centru Londýna.

V létě roku 2016, budeme příjemné studenti na našem novém Mezinárodní letní škola pro vysokoškoláky.

Jako součást UCL je studium v ​​zahraničí nabízí, letní školy probíhá v červenci a srpnu a je rozdělen do dvou bloků, každý o rozloze tři týdny. Vyberte, zda chcete zúčastnit buď bloku, nebo obojí, výběrem jeden modul na blok.

Díky širokému sortimentu modulů na nabídku od mnoha našich akademických oddělení, můžete si vybrat předmět, který nejlépe vyhovuje vašim akademické či osobními zájmy.

Moduly jsou vyučovány UCL akademiky v areálu Bloomsbury a zahrnují přednášky, semináře, skupinové práce, jakož i návštěvy oblastí zájmu va kolem Londýna.

Mimo vyučování, nabízíme speciální ubytování v docházkové vzdálenosti od UCL a pestrý program společenských akcí, které vám pomohou, aby co nejvíce ze svého času v hlavním městě.

Přidejte se k nám na tři až šest týdnů a zjistit, jak UCL vám pomohou realizovat svůj potenciál!

Termíny 2016

Block One: 4 července - 22 července 2016 blok Two: 25. července - 12.8.2016

Proč UCL?

Se sídlem v centru Londýna, UCL je předním světovým univerzita. Naše akademické specializace se zabývají většinou témat, od umění a společenských věd na strojírenství a přírodních vědách, a naše inovativní zaměření na interdisciplinární studie zkoumat globálních otázek nás odlišuje. Naše akademické kvality a umístění v jedné z nejdynamičtějších hlavních měst, aby vám bezkonkurenční osobní, sociální a akademické výhody, které obohatí jakýkoli životopis nebo životopis.

Londýnské Global University

UCL má globální dosah a globální vize. V současné době vítáme studenty z více než 150 různých zemí a rozpoznat a oslavit k názorům rozmanitost a odlišné, že naši studenti přinášejí. Náš akademických pracovníků, natažený od asi 100 různých zemí, jsou podobně různorodé.

Globální výhled, globální problémy

Moduly, které nabízí dát chuť UCL étos a vědecké odbornosti. Naším cílem je, aby se "globální občany" ze všech našich studentů, a zveme vás přemýšlet o problémech, které ovlivňují celý svět. Také se snažíme, aby své učení za přednáškového sálu, s návštěvami na místě, praktické zkušenosti a nejnovější výsledky výzkumu začleněna do mnoha našich modulů. Londýn je jedinečně bohatý na architekturu, historii, kultuře a obchodu, které poskytují bezpočet případových studií pro studenty každé disciplíně.

QS World University Rankings 2015/16

Pořadí Instituce Země

1 Massachusetts Institute of Technology (MIT)

NÁS

2 Harvardská Univerzita NÁS

= 3 University of Cambridge Spojené království

= 3 Stanford University

NÁS

5

California Institute of Technology (Caltech)

NÁS

6 University of Oxford Spojené království

7

UCL (University College London)

Spojené království

8

Imperial College London

Spojené království

9 ETH Curych - Švýcarský federální technologický institut Švýcarsko

10

University of Chicago

NÁS

Místa

Londýn

Adresa, 1. řádek
University College London, Gower Street, London, WC1E 6BT
Londýn, Anglie, Spojené království