University of Cambridge Jesus College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Jesus College je jednou z 31 vysokých škol na University of Cambridge. Jesus College je na jednom velkém místě v klidné boční ulici v centru Cambridge. Máme velkou komunitu složenou z vysokoškoláků, postgraduálních studentů, kolegů a zaměstnanců. Každá vysoká škola na univerzitě je nezávislým samosprávným orgánem s vlastním posláním a hodnotami, ústavou, nadacemi a příjmy. Vysoká škola si vybírá své vlastní studenty a volí své vlastní magisterské a fakultní fakulty.

Personalizovaný systém vysokoškoláků pomáhá studentům rychle porozumět rozsáhlým a složitým materiálům a podporuje intelektuální přísnost, svobodu myšlení a kritickou debatu.

Jesus College je domovem velké postgraduální komunity, včetně studentů z celého světa. Pro postgraduální pracovníky existuje silná síť podpory, kteří mohou vyhledávat finanční pomoc a podporu sociální péče a mít rušný společenský život na vysoké škole.

Místa

Cambridge

Adresa, 1. řádek
Jesus Lane
CB5 8BL Cambridge, Anglie, Spojené království

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Programy

V současné době žádné programy k zobrazení

Upřesněte vyhledávání výše, podívejte se na naše oblíbené níže uvedených kategorií nebo provést vyhledávání podle klíčových slov.


... or simply by choosing your degree: