Read the Official Description

Vysoká škola umění, humanitních a společenských věd je největší ze tří vysokých škol na univerzitě v Edinburghu. Má 12 škol, 23 650 studentů a 3600 zaměstnanců.

Výhodou její velikosti je velmi široká škála předmětů a výzkumných specializací, ze kterých si můžete vybrat. Existuje více než 300 vysokoškolských a 200 vyučovaných postgraduálních programů.

60419_Picture1.png

Na Vysoké škole uměleckých, humanitních a společenských věd jsme hrdí na šíři našeho výzkumu a na vysoké známky, které jsme získali v REF2014.

Vycházíme z této síly, abychom přilákali mezinárodní výzkumné pracovníky a nyní máme v našich školách mnoho velkých výzkumných středisek.

Mezinárodní program nadace je celodenní jednoroční program. Je navržen tak, aby vás připravil na vysokoškolské studium v ​​oblasti umění, humanitních věd a společenských věd na univerzitě v Edinburghu.

Zjistěte více o studiu na našem Mezinárodním nadacím programu od našich studentů.

Programs taught in:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Rok založení

University of Edinburgh

Mezinárodní program nadace je celodenní jednoroční program. Je navržen tak, aby vás připravil na vysokoškolské studium v ​​oblasti umění, humanitních věd a společenských ... [+]

Mezinárodní program nadace je celodenní jednoroční program. Je navržen tak, aby vás připravil na vysokoškolské studium v ​​oblasti umění, humanitních věd a společenských věd na univerzitě v Edinburghu.

Všechny kurzy v rámci programu Mezinárodní nadace byly navrženy tak, aby zajistily co nejlepší nastartování vašich zkušeností z učení na univerzitě. Vzhledem k pokroku kurzů se jejich akademické, individuální požadavky na studium a hodnocení postupně přiblíží těm, které zažijete ve svém prvním ročníku studia na úrovni.

"IFP připravuje studenty na vysokou školu akademicky i společensky a zároveň vytváří komfortní komunitu, která podporuje rozmanité učení. Stále udržuji v těsném kontaktu s přáteli, které jsem udělal během mé doby v tomto kurzu. Kurz mě rozhodně připravil na přísné akademické pracovníky a zodpovědnosti, které přicházely s nezávislým životem. Poskytl základ, na kterém jsem mohl s jistotou začít svůj první rok, posílil komunikační dovednosti, které jsem použil po celou dobu své univerzitní kariéry, a dovolil mi, abych pochopil, jak nejlépe zesílit svůj akademický potenciál ve vzdělávacím prostředí poskytovaném univerzitou. Procházka ulicemi v Edinburghu je prostě dost na to, abyste se usmívali, a proto poskytuje vynikající zkušenost studentů. " Od: Japonsko Absolvent IFP: 2013 V současné době studuje: MA Mezinárodní vztahy... [-]

Spojené království Edinburgh
September 2019
Denní studium
1 rok
Campus forma
Přečtěte si více v češtině

International Foundation Programme Video

University of Edinburgh, International Foundation Programme (programme content)