University of Leicester Global Study Centre

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Globální studijní centrum (GSC), které uvítalo první skupinu studentů v září 2019, poskytuje přizpůsobené Pathways do široké škály vysokoškolských studijních programů a skutečnou studentskou zkušenost z University of Leicester.

Osnovy Pathway , vyvinuté v souladu s univerzitou a podle přísných standardů kvality, byly navrženy pro zahraniční studenty, kteří nedosahují přímých vstupních kritérií (anglicky nebo akademicky).

Centrum se nachází v pěší vzdálenosti od kampusu University of Leicester a podporuje rozvoj, podporuje důvěru a podporuje integraci každého studenta do studentského života ve Velké Británii.

Ať už se jedná o studenta, rodiče nebo vzdělávacího poradce, tým centra se zavazuje poskytovat vám informace, které potřebujete k informovanému rozhodnutí.

Budete mít prospěch z

  • Jeden dopis CAS po celou dobu trvání studie
  • Na místě akademické a studentské podpůrné služby
  • Přístup k univerzitním zařízením včetně knihovny, studijních prostor, počítačových souprav a studentské unie
  • Přechodová podpora z nadační studie do vámi vybraného stupně
  • Poradenství a podpora ubytování
  • Září a leden příjem
  • V případě potřeby další školení angličtiny prostřednictvím univerzitní jednotky pro výuku anglického jazyka128969_photo-1522202176988-66273c2fd55f.jpg Brooke Cagle / Unsplash

Město Leicester

Leicester s populací asi 450 000 je desátým největším městem ve Velké Británii. Je to kulturně rozmanité město s mnoha zastoupenými národy. Ve skutečnosti je jedna silnice v Leicesteru oficiálně nejrozmanitější ulicí ve Velké Británii s 22 národnostmi mezi jejími obchody a kavárnami!

Historie Leicesteru sahá 2 000 let a zahrnuje slavného anglického monarcha Kinga Richarda III., Jehož hrob byl ztracen 400 let, než jej v roce 2012 našli archeologové University of Leicester. Hrobku krále Richarda můžete navštívit v Leicesterské katedrále.

Samotné centrum Británie je jen pár kilometrů od Leicesteru, díky čemuž je město snadno dosažitelné - a skvělé výchozí místo pro objevování Británie nebo Evropy.

V blízkosti jsou dvě mezinárodní letiště, letiště East Midlands a Birmingham, stejně jako přímé železniční / autokarové spojení na všechna tři londýnská letiště: Heathrow, Gatwick a Stansted. Vlaky z Leicesteru do Londýna se spojují s Eurostarem, který cestuje pod mořem do Francie, takže jedinou změnou vlaku byste mohli být v Paříži v době oběda.

Místa

Leicester

Adresa, 1. řádek
Leicester Global Study Centre,
St George's Tower

LE1 1SW Leicester, Anglie, Spojené království

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium