University of Southampton International Summer School

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Strávit léto se stát součástí světové univerzity!

Když se přihlásíte do Mezinárodní letní školy 2019, rezervujete si místo, abyste se stali součástí mezinárodně uznávaného centra pro výzkum, podnikání a učení na světové úrovni. Během čtyř týdnů od 15. července do 9. srpna 2019 se setkáte s mnoha studenty a zaměstnanci, kteří dělají University of Southampton jedním z top 100 univerzit na celém světě.

Mísení se studenty a zaměstnanci z celého světa ve třídě, pokud vyděláte co nejvíce z našich moderních školních areálů, nebo když se uvolníte ve vaší pohodlné síni bydliště, budete se přátelit a získávat zkušenosti, abyste se domů, které jsou jedinečné .

Prozkoumejte Spojené království a jeho kulturu a dědictví - a to jak díky vzrušujícímu studiu v učebně, tak po silnici v mnoha výletech a výletech.

Budete mít domov krásné vzpomínky na kulturní zkušenosti zakořeněné v stoleté tradici jedné z nejlepších univerzit ve Velké Británii.

"Milovala jsem relaxační atmosféru, životní styl a britský lid", Jasmine - student letní školy128674_naassom-azevedo-Q_Sei-TqSlc-unsplash.jpg

Místní informace

Southampton je největší město v obřadním obvodu Hampshire na jižním pobřeží Anglie.

Nacházíme se 75 mil od Londýna; 19 kilometrů od Portsmouthu a 12 kilometrů od Winchesteru. Jsme jen pár minut od New Forest National Park, který je 219 čtverečních mil krásného parku a lesa. Hodně z jihozápadního Hampshire je krásná příroda, která se rozprostírá na jihovýchodě Wiltshire a směrem na východ od Dorsetu. Jsme také velmi blízko Stonehenge, jedné z divů světa a nejznámější prehistorické památky v Evropě.

Southampton má přibližně 220 000 obyvatel a je jednou z nejvíce zelených a příjemných městských oblastí v Británii. Southampton má vlastní letiště a rychlé železniční spojení do Londýna a do zbytku Velké Británie. Nacházíme se na jižním pobřeží, jsme domovem Carnival UK a máme největší výletní lodě na světě pravidelně.

Southampton je také domovem fotbalového klubu Southampton, který soutěží v Premier League a The Ageas Bowl, domě Hampshire County Cricket Club.

Nákupní centrum West Quay se nachází v samém srdci města Southampton. Je to maloobchodní prostor o rozloze 800 000 čtverečních metrů, který zahrnuje 150 obchodů včetně John Lewis, Marks a Spencer, Apple a Hollister.

Místa

Southampton

Adresa, 1. řádek
University of Southampton
University Road
Southampton
SO17 1BJ
United Kingdom

Southampton, Anglie, Spojené království

Programy