Valettes's Business School

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Valette's Business School Manchester ( VBSM ) se zaměřuje na kariérní přechod, organizační přechod a vzdělávání vedoucích pracovníků. Valette's Business School Manchester nabídne programy vedení a řízení v oblasti podnikání a financí. Škola se zaměří na manažery, ředitele, vedoucí pracovníky, členy představenstva a absolventy společností, charitativních organizací a orgánů veřejného sektoru, včetně národních a místních vládních úřadů, bytových a policejních organizací, škol a akademií.

Umožňujeme lidem zlepšit jejich chápání sebe sama a osobních úspěchů. Poskytujeme jim potřebné poznatky o akademické teorii a praktické poznatky o tom, jak to lze použít pro úspěšné obchodní operace. Stručně řečeno, Valette's Business School transformuje životy lidí tím, že inspiruje vedoucí, organizace a podniky, aby porozuměli jejich odborným znalostem a zkušenostem s cílem optimalizovat rozvoj a realizovat jejich potenciál.

Místa

Manchester

Adresa, 1. řádek
Manchester, Anglie, Spojené království

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Programy

V současné době žádné programy k zobrazení

Upřesněte vyhledávání výše, podívejte se na naše oblíbené níže uvedených kategorií nebo provést vyhledávání podle klíčových slov.


... or simply by choosing your degree: