West London English School

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Wles

Anglická škola v západním Londýně Je soukromá jazyková škola s pověstí pro vynikající standardy výuky a nabízí prostředí, kde si můžete přivézt přátele a vychutnat si pulsující město Londýn.

Škola se nachází v Ealing Broadway, vedle historických studií Ealing Studios, která je od třicátých let zodpovědná za počet klasických filmů a podílí se na novějších vydáních, jako jsou například Notting Hill, Shaun of the Dead a I Give It rok'.

Škola se nachází v blízkosti mnoha obchodů, kaváren a několika parků. Je to jen kousek od stanice metra, odkud se dostanete za pouhých 30 minut do památek centrálního Londýna. Je to uvolněné a příjemné místo pro studenty, ale přesto je dostatečně blízko k vzrušení, které Londýn nabízí.

Anglické jazykové kurzy jsou akreditovány britskou radou a v současné době nabízíme všeobecnou angličtinu, přípravu na zkoušku angličtiny v Cambridge, akademickou přípravu na zkoušky IELTS, konverzace, angličtinu pro profesionály, letní kurzy obchodní angličtiny a angličtinu, soukromé hodiny angličtiny a program pro děti.

Studentská zpětná vazba potvrzuje, že studenti získají skutečné uspokojení a potěšení ze studií s WLES a získávají vzdělání, kulturu a společenskou zkušenost. Náš vyškolený výukový tým se bude snažit, aby vám pomohl realizovat vaše ambice.

WLES Poskytuje teplé a přátelské prostředí pro vaše studium. Náš nadšený a oddaný personál aktivně podporuje studenty během své doby se školou a poskytuje pomoc s praktickými potřebami včetně životních, finančních, zdravotních, sociálních a osobních otázek.

Wles

Proč nás vybrat?

S třídami omezenými na maximálně 12 studentů jsme schopni nabídnout osobní služby a poskytnout velkou hodnotu, kde mohou učitelé dát studentům pozornost, kterou potřebují k dosažení svých cílů.

Tady na škole máme některé z nejvíce podporujících a znalých anglických učitelů ve Velké Británii, kteří jsou plně kvalifikovaní a mají dlouholeté zkušenosti s výukou. Naši učitelé jsou hrdí na své kurzy a vždy přizpůsobí třídy potřebám a preferencím studentů, aby se ujistili, že se mohou rychle učit a vylepšit.

To, co nastavuje západní anglickou škola mimo jiné anglické školy v Londýně, je náš personál; Všichni naši zaměstnanci jsou přátelští, vstřícní a přístupní. Mohou vám pomoci s mnoha aspekty vašeho studia, od otevření bankovního účtu, hledání bydlení, výběru správného kurzu, žádosti o VISA nebo jiných otázek, se kterými se mohou studenti setkat při studiu v Londýně.

Na West London English School zajišťujeme, aby všichni naši studenti měli během své doby v Londýně skvělé zkušenosti a umožnili našim studentům učit se, užívat si a dosáhnout toho nejlepšího. Nabízíme našim studentům exkluzivitu a vysoké standardy výuky, které poskytují vynikající služby a hodnotu za peníze, a proto doporučujeme zvolit anglickou školu West London.

Wles

Studentský život

Pro mnohé z našich studentů je cesta do Londýna ke studiu na jazykové škole významnou změnou životního stylu. Proto je životně důležité, aby jazyková škola poskytovala odbornou pomoc a poradenství týkající se všech aspektů života studentů.

Dokonce ještě předtím, než naši zahraniční studenti dorazí do Velké Británie, náš tým tvrdě pracuje na jejich jménu, aby zajistili, že vše bude v jejich příjezdu do Velké Británie.

Tým si dobře uvědomuje, že akademický úspěch studentů na jazykové škole bude často záviset na jejich pohodlí v okolí a na schopnosti překonat problémy, které mohou mít.

Síla a úspěch Londýna vychází z její rozmanitosti a jedinečné kombinace kultur. Město se neustále mění - zachovává smysl pro tradici a zároveň přijímá nové.

Studentský život v Londýně není jen o vaší studii - je to o vašich přátelách a čase, kdy strávíte zkoumání jednoho z nejvíce fascinujících měst na světě.

Místa

Londýn

Adresa, 1. řádek
Shaftesbury House,
49 – 51 Uxbridge Road, Ealing

W5 5SA Londýn, Anglie, Spojené království