Přečtěte si oficiální popis

Wles

Anglická škola v západním Londýně Je soukromá jazyková škola s pověstí pro vynikající standardy výuky a nabízí prostředí, kde si můžete přivézt přátele a vychutnat si pulsující město Londýn.

Škola se nachází v Ealing Broadway, vedle historických studií Ealing Studios, která je od třicátých let zodpovědná za počet klasických filmů a podílí se na novějších vydáních, jako jsou například Notting Hill, Shaun of the Dead a I Give It rok'.

Škola se nachází v blízkosti mnoha obchodů, kaváren a několika parků. Je to jen kousek od stanice metra, odkud se dostanete za pouhých 30 minut do památek centrálního Londýna. Je to uvolněné a příjemné místo pro studenty, ale přesto je dostatečně blízko k vzrušení, které Londýn nabízí.

Anglické jazykové kurzy jsou akreditovány britskou radou a v současné době nabízíme všeobecnou angličtinu, přípravu na zkoušku angličtiny v Cambridge, akademickou přípravu na zkoušky IELTS, konverzace, angličtinu pro profesionály, letní kurzy obchodní angličtiny a angličtinu, soukromé hodiny angličtiny a program pro děti.

Studentská zpětná vazba potvrzuje, že studenti získají skutečné uspokojení a potěšení ze studií s WLES a získávají vzdělání, kulturu a společenskou zkušenost. Náš vyškolený výukový tým se bude snažit, aby vám pomohl realizovat vaše ambice.

WLES Poskytuje teplé a přátelské prostředí pro vaše studium. Náš nadšený a oddaný personál aktivně podporuje studenty během své doby se školou a poskytuje pomoc s praktickými potřebami včetně životních, finančních, zdravotních, sociálních a osobních otázek.

Wles

Proč nás vybrat?

S třídami omezenými na maximálně 12 studentů jsme schopni nabídnout osobní služby a poskytnout velkou hodnotu, kde mohou učitelé dát studentům pozornost, kterou potřebují k dosažení svých cílů.

Tady na škole máme některé z nejvíce podporujících a znalých anglických učitelů ve Velké Británii, kteří jsou plně kvalifikovaní a mají dlouholeté zkušenosti s výukou. Naši učitelé jsou hrdí na své kurzy a vždy přizpůsobí třídy potřebám a preferencím studentů, aby se ujistili, že se mohou rychle učit a vylepšit.

To, co nastavuje západní anglickou škola mimo jiné anglické školy v Londýně, je náš personál; Všichni naši zaměstnanci jsou přátelští, vstřícní a přístupní. Mohou vám pomoci s mnoha aspekty vašeho studia, od otevření bankovního účtu, hledání bydlení, výběru správného kurzu, žádosti o VISA nebo jiných otázek, se kterými se mohou studenti setkat při studiu v Londýně.

Na West London English School zajišťujeme, aby všichni naši studenti měli během své doby v Londýně skvělé zkušenosti a umožnili našim studentům učit se, užívat si a dosáhnout toho nejlepšího. Nabízíme našim studentům exkluzivitu a vysoké standardy výuky, které poskytují vynikající služby a hodnotu za peníze, a proto doporučujeme zvolit anglickou školu West London.

Wles

Studentský život

Pro mnohé z našich studentů je cesta do Londýna ke studiu na jazykové škole významnou změnou životního stylu. Proto je životně důležité, aby jazyková škola poskytovala odbornou pomoc a poradenství týkající se všech aspektů života studentů.

Dokonce ještě předtím, než naši zahraniční studenti dorazí do Velké Británie, náš tým tvrdě pracuje na jejich jménu, aby zajistili, že vše bude v jejich příjezdu do Velké Británie.

Tým si dobře uvědomuje, že akademický úspěch studentů na jazykové škole bude často záviset na jejich pohodlí v okolí a na schopnosti překonat problémy, které mohou mít.

Síla a úspěch Londýna vychází z její rozmanitosti a jedinečné kombinace kultur. Město se neustále mění - zachovává smysl pro tradici a zároveň přijímá nové.

Studentský život v Londýně není jen o vaší studii - je to o vašich přátelách a čase, kdy strávíte zkoumání jednoho z nejvíce fascinujících měst na světě.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Kurzy

West London English School

Naše kurzy obchodní angličtiny jsou navrženy tak, aby vám pomohly získat dovednosti a důvěru, které potřebujete k efektivnější komunikaci na pracovišti. ... [+]

Náš Obchodní angličtina Kurzy jsou navrženy tak, aby vám pomohly získat dovednosti a důvěru, které potřebujete k efektivnější komunikaci na pracovišti.

Každý kurz je založen na učebnici odpovídající vaší úrovni. Učitelé budou také vycházet ze zkušeností skupiny a budou využívat materiály z autentických zdrojů, jako jsou časopisy, noviny, videa a podcasty. Poskytujeme určité materiály zdarma v závislosti na délce vašeho kurzu.

Naše kurzy používají komunikativní metodiku, což znamená, že je silné zaměření na mluvení a poslechové dovednosti. Jsou navrženy tak, aby vám při komunikaci s klienty a spolupracovníky na různých úrovních a v různých pracovních situacích pomohli vyjádřit se plynuleji a sebejistěji.... [-]

Spojené království Londýn
Srpen 2020
Angličtina
Denní studium
4 - 12 týdny
Kampus
Přečtěte si více v češtině
West London English School

Naše kurzy obecné angličtiny jsou navrženy tak, aby vám pomohly zlepšit schopnost používat a rozumět angličtině. Tyto třídy obsahují dovednosti mluvení, poslechu, čtení a ... [+]

Náš Obecná angličtina Kurzy jsou navrženy tak, aby vám pomohly zlepšit schopnost používat a rozumět angličtině. Tyto třídy obsahují dovednosti mluvení, poslechu, čtení a psaní; A také vám pomohou rozvíjet gramatiku a slovní zásobu.

Každý kurz je založen na jiné učebnici, která mění každý termín, a zahrnuje i tříděný čtečku vhodnou pro vaši úroveň. Pokrývají širokou škálu témat včetně: svátků, jídla a pití, sportu, kultury, pracovních míst, dopravy a zábavy. Poskytujeme určité materiály zdarma v závislosti na délce vašeho kurzu.

Nabízíme až sedm úrovní obecné angličtiny:

Předběžné / A1 Premediterní / A2 / KET Meziprodukt / B1 / PET Horní mezitřída / B1 - B2 / FCE Cambridge angličtina první (FCE) / B2 / FCE Cambridge English Advanced (CAE) / C1 / CAE Cambridge English Proficiency (CPE) / C2 / CPE ... [-]
Spojené království Londýn
Přihlašování započato
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 48 týdny
Kampus
Přečtěte si více v češtině
West London English School

Přípravný kurz IELTS vás seznámí s různými částmi testu a poskytne vám techniky, které potřebujete k dosažení plného potenciálu. Mezi tyto techniky patří: přednáška; Skim ... [+]

Akademický IELTS Je mezinárodně uznávaný test, který se používá jako vstupní požadavek na studium na univerzitě ve Velké Británii. Často je také zapotřebí pro žádosti o vízum a pro osoby, které se účastní specifických oborů, jako je lékařství. Když provedete test IELTS, váš výsledek bude mít podobu kapela od 1 do 9. Když kontaktujete univerzitu, řekne vám kapela, kterou musíte dosáhnout při zápisu na kurzy.

Zde je hrubý průvodce IELTS kapel:

C2 / 9 / CPE (znalost) C1 / 7-8 / CAE (rozšířené) B2 / 5.5 - 6.5 / FCE (první) B1 / 4 - 5 / PET O kurzu

Přípravný kurz IELTS vás seznámí s různými částmi testu a poskytne vám techniky, které potřebujete k dosažení plného potenciálu. Mezi tyto techniky patří: přednáška; Skimming a skenování vysokoškolských textů; Psaní akademických zpráv a esejů; Mluvení s plynulostí a důvěrou; A rozšíření vaší akademické slovní zásoby. Nabízíme jak intenzivní kurzy IELTS na plný úvazek, tak i delší studium na částečný úvazek.... [-]

Spojené království Londýn
Přihlašování započato
Angličtina
Denní studium
Kombinované
2 - 48 týdny
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Letní kurzy

West London English School

Naše letní kurzy angličtiny jsou skvělým způsobem, jak zlepšit své znalosti angličtiny a zároveň prozkoumat vše, co Londýn nabízí tento rok v létě. K dispozici jsou dva b ... [+]

Náš Letní kurzy angličtiny Jsou skvělým způsobem, jak zlepšit své znalosti angličtiny a zároveň prozkoumat vše, co Londýn nabízí tento rok v létě. K dispozici jsou dva balíčky pro studenty, kteří by rádi objevili a zažili Londýn, hlavní město Spojeného království a jedno z největších měst na světě.

Letní kurz anglického jazyka (možnost A) Obecná angličtina Plný úvazek - 4 týdny Ubytování s hostitelskou rodinou nocleh se snídaní jednolůžkový / dvoulůžkový pokoj (pro jednoho hosta) Sociální program alespoň 4 události 4 Prohlídky United Kindom Letiště vyzvednout z Heathrow nebo Gatwick *

Cena: £ 1,545

Letní kurz anglického jazyka (možnost B) Obecná angličtina Plný úvazek - 4 týdny Společné ubytování samostatný pokoj (2 osoby) * Sociální program alespoň 4 události 4 Prohlídky United Kindom Letiště vyzvednout Heathrow nebo Gatwick * ... [-]
Spojené království Londýn
Srpen 2020
Angličtina
Denní studium
4 týdny
Kampus
Přečtěte si více v češtině