Walsall College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Proč studovat na vysoké škole Walsall?

V Walsall College, obdržíte úžasnou a jedinečnou příležitost vyzkoušet si život a učení ve Velké Británii v jednom z West Midlands největších vládou financovaných školách. Náš areál je nejmodernější a nabízí: 4 specialista vzdělávání paluby vedle Centra Learning Resource; tělocvična; vlasy a kosmetika; restaurace a 3 studentské kavárny; a bezplatné Wi-Fi v celém našem areálu. Naši zkušení, kvalifikovaní učitelé jsou rodilí mluvčí s prvním stupněm a jsou určeny k doručování excelence pro všechny studenty. Kromě toho, máme vyhrazené mezinárodního týmu, kteří jsou tam nabídnout podporu a pomoc se vším, co potřebujete, včetně služeb spojených s cestováním, víz (jsme Border Agency UK Vysoce důvěryhodné sponzoři), registraci u lékaře, policejní registraci a založení bankovního účtu ! Jsme oceněný škola!

AoC Beacon Award Winner pro účinnost prostřednictvím efektivního využití technologie v oblasti dalšího vzdělávání a dovednosti, a tak není divu, že máme k dispozici bezplatné Wi Fi připojení v celém našem areálu Matrix Excellence Awards & Black Country Quality Award v Kariéra vzdělávání, informace, poradenství a pomoc (Gold Standard) LSIS Přední učícího hlasové ceny 2 vyznamenání. Posloucháme, co naši studenti chtějí, a uspokojit jejich potřeby.

O Walsall

Walsall je živý a kulturně rozmanité město se nachází v blízkosti Anglie je druhé největší město, Birmingham Cestování je snadné a Walsall je jen 15 minut jízdy vlakem do Birminghamu, který je v Británii je druhé město V Birminghamu objevíte Bull Shopping Centre kruh, který je jedním z největších nákupních center ve Velké Británii a má obrovské množství obchodů, butiků a restaurací Jeho centrální poloha zajišťuje, že se pohybujete po Midlands je snadné, s historickými městy jako je Stratford-upon-Avon a Warwick méně než hodinu jízdy Jsme také jen asi 1 hodiny jízdy od Londýna a 1 hodinu jízdy od Manchesteru vlakem Už nikdy se nebudete mít nedostatek věcí, které se, jak tam jsou nekonečné možnosti pro sport, zábavu a cestování

To, co studenti řekli o nás

"Podpora jsem dostal od mezinárodního týmu byla vynikající, jsou velmi přátelští a to mi hodně pomohlo." "Učitelé jsou velmi trpěliví a pomoci studentům hodně." "Jsem opravdu rád, že jsem studoval na vysoké škole, že mi pomohl, aby si zvykl na anglický způsob života před zahájením univerzitu." "Walsall College nabízí pestrý, kreativní a užitečné kurz angličtiny pro studenty."

Rezidenční program IELTS

Pokud byste chtěli, aby se do Velké Británie a studovat krátký program English Language pak máme kurz pro vás a vaší škole nebo vysoké škole. V současné době běží řadu Anglický jazyk programů 8 týdenní programy IELTS Pre-Sessional English příprava na vysokoškolské studium během roku. Nabízíme na zakázku obytné balíčky pro skupiny studentů ze škol a vysokých škol po světě. Naše angličtina Jazykové programy lze přizpůsobit 4-8 týdnů v závislosti na vaší potřebě. Můžeme také zajistit zkoušku IELTS na ukončení kurzu.

Pomůžeme vám s:

pomoc při psaní dopisů potřebné pro skupinová víza, zprostředkování skupina Letiště vyzvednutí služby, nalezení hostitelské rodiny s jídlem zahrnuty zajištění sociální itinerář organizování autobusové jízdenky nebo jakékoliv jiné podpory, co potřebujete

Skupina 36 studentů z Thajska nedávno navštívil Walsall College po dobu 8 týdnů, kteří studují program anglického jazyka. Zjistili jsme, ubytování pro každého ze studentů a učitelů s DBS kontrolovaných místních rodin, kteří zjistili, že zážitek z bydlení v hostitelských rodinách cennou součást jejich kulturního porozumění britské kultury. Všichni studenti budou brát s IELTS (International English Language Testing System) English zkoušku na konci kurzu, protože oni si vybrali Cambridge jejich testovací centrum, konec zkoušky byl slaven s exkurzí.

Dr Choksaurin Jitchoknimit, manažer Samufprakarn Nanebevzetí škole v Thajsku IELTS Příprava projektů kurz komentoval; "Samozřejmě, je velmi dobrá a připravuje studenty na IELT testů, které budou potřebovat, aby se jít na vysokou školu. Skupina studentů sem minulý rok a viděli jsme dobré výsledky, takže jsme se rozhodli přinést další skupinu po tomto roce. Areál je velmi působivý zde dobré zázemí pro studenty používat. Stejně jako studium, které studenti žijí s pěkným hostitelských rodinách a dostali skutečný zážitek z britské kultury. "

Místa

Walsall

Adresa, 1. řádek
Walsall College
Wisemore Campus, Littleton Street West

Walsall, Anglie, Spojené království