Waltham International College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Vidění

Zlepšit a rozvíjet životy lidí v celé komunitě a různorodých kultur prostřednictvím poskytování cenově dostupného a dostupného odborného vzdělávání a přípravy v inkluzivním prostředí.

Mise

Být uznáván jako poskytovatel vysoce kvalitního vzdělávání s vynikající mírou úspěšnosti ve srovnání s národními referenčními a dalšími obdobnými institucemi a usilovat o:

  • Rozvíjet nabídku smíšeného vzdělávání pro další a vyšší vzdělávání
  • Rozšiřte nabídku vysokoškolského vzdělávání
  • Průběžně zlepšovat procesy zajišťování kvality a udržovat akademické standardy v souladu s rámcemi kontrolních a kontrolních orgánů a očekáváními zadavatelů
  • Aktivně prozkoumejte a rozvíjejte elektronické a interaktivní výukové, vzdělávací a hodnotící strategie a zdroje, které podporují digitální gramotnost a zlepšují nebo zkvalitňují zkušenosti studentů.
  • Stát se předním poskytovatelem Agentury pro financování dovedností (SFA), která nabízí pokročilé poskytování půjčky pro studenty.

Proč WIC

Založena v roce 2010, Waltham International College je alternativním poskytovatelem dalších a vyšších vzdělávacích programů se sídlem v Barkingu v East London. V dubnu 2015 společnost WIC změnila své prostory a přestěhovala se z Birminghamu na Barking v Essexu. WIC se nyní nachází na 7. patře, dům Crown House, Linton Road, Barking Essex IG11 8HG

Vysoká škola nabízí širokou škálu programů od základní úrovně až po úroveň 7 v oblasti řízení podniku, zdravotní a sociální péče, péče o děti a krásu. Vysoká škola nabízí také plně financované programy (zahrnuté v rozpočtu na vzdělávání dospělých) a učňovské programy. Integrujeme talenty našich studentů s jejich osobními představami a touhy podporovat je, aby se stali autory svého vlastního úspěchu.

Vysoká škola je odhodlána poskytovat vysoce kvalitní vzdělávací služby všem svým studujícím bez ohledu na to, jak využívají inovativní metody výuky a učení, aby je vybavily dovednostmi, které je možné dosáhnout v rámci moderní globální ekonomiky.

Naše Umístění

Waltham International College sídlí v srdci Barkingu. Barking je příměstské město v Anglii a tvoří součást londýnské čtvrti London Barking a Dagenham. To je 14,8 km východně od Charing Cross a je jedním z 35 hlavních center, které byly identifikovány v Londýnském plánu. Bylo to historicky rybářské a agrární osídlení v kraji Essex a tvořily starobylé farnosti. Její hospodářská historie je charakterizována přechodem na zahradnické a průmyslový rozvoj na jih v blízkosti řeky Temže. Jako součást příměstského růstu Londýna ve 20. století se Barking výrazně rozšířil a zvýšil počet obyvatel, a to především v důsledku rozvoje sídla londýnského hrabství v Becontree v roce 1920, a v roce 1931 se stala městskou čtvrtí a součástí Větší Londýn v roce 1965.

Waltham International College se nachází v budově Crown House v 7. patře a je přístupná přes podzemní, nadzemní, železniční síť C2C a širokou škálu autobusů. Vysoká škola je vzdálená 1 minutu chůze od stanice metra Barking, nadzemního a autobusového nádraží. Barking stanice je na okrese, Hammersmith a C2C Line jsou časté a rychlé služby z centrálního Londýna a z oblastí dále východně od Barking.

Vysoká škola je dobře spojena s okolními čtvrtěmi v Londýně mnoha autobusovými linkami, které projíždějí přes Ilford. Autobusové zastávky jsou blízko vysoké školy. Zejména existují užitečné služby 287,366, EL1, 169 a 238.

Místa

Štěkání

Adresa, 1. řádek
Štěkání, Anglie, Spojené království