Wiltshire College

Úvod

Read the Official Description

Wiltshire College je jedním z největších veřejně financovaného dalšího a vysokoškolského vzdělávání vysoké školy ve Velké Británii. Každý rok tisíce studentů s námi na další své vzdělání a dosáhnout svých cílů.

Vysoká škola byla založena v posledních letech sloučením Chippenham, Lackham, Trowbridge a Salisbury CollegesNicméně historie jednotlivých univerzitách lze vysledovat až do časných 1900s.

College je rozložena 4 hlavní areály a 5 menších center po celou dobu hrabství Wiltshire v centru města Jižní Anglie, Většina našich zahraničních studentů jsou založeny na Salisbury Campus, Jen 7 km od jedné z nejnavštěvovanějších památek ve Velké Británii, Stonehenge.

Nabízíme širokou škálu kurzů pro zahraniční studenty, poskytuje bezpečné a příjemné prostředí, které umožní naučit se a rozvíjet své Anglický jazyk, akademické a / nebo odborné dovednosti.

Jsme UK Visa a přistěhovalectví (UKVI) vysoce důvěryhodný sponzor TIER 4 studentské vízum a může rovněž vydávat studentský návštěvník vízum dokumentace. Vysoká škola má také diskrétní multi-víry prostor pro všechny studenty používat.

S více než 3300 na plný úvazek studentů, 6000 part-time studenti a 800 University Level studenti Wiltshire College je vzrušující místo ke studiu.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět Rok založení » Vidět Diplomy » Zobrazit kurzy » Vidět BSc programy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Diplom

HND podnikání

Campus forma Denní studium 2 let August 2019 Spojené království Chippenham Salisbury Trowbridge + 2 více

Higher National Diploma in Business (International Program) je ideální pro studenty, kteří hledají kvalifikaci vyššího vzdělávání a odborné přípravy ve světě podnikání a mezinárodního obchodu. HND Business je úroveň 5 kvalifikace což znamená, že je na stejné úrovni jako základ diplomů a dalších vysokoškolských diplomů vydaných univerzitami ... [+]

HND Business

Higher National Diploma in Business (International Program) je ideální pro studenty, kteří hledají kvalifikaci vyššího vzdělávání a odborné přípravy ve světě podnikání a mezinárodního obchodu. HND Business je úroveň 5 kvalifikace což znamená, že je na stejné úrovni jako základ diplomů a dalších vysokoškolských diplomů vydaných univerzitami.

Hlavním rysem tohoto HND je, že poskytuje specializovanou obchodní vzdělání během dvou let v souvislosti s profesní požadavky těla (například Chartered Management Institute), a zajišťuje důkladnou průpravu v klíčových pojmů a praktické dovednosti potřebné k pokroku do zaměstnání, nebo pokračoval vysokoškolské studium.... [-]


Kurzy

Obecná angličtina pro zahraniční studenty (začátečníků až po středně pokročilý)

Campus forma Denní studium 10 - 30 týdnů August 2019 Spojené království Salisbury Chippenham Trowbridge + 2 více

Tento kurz je určen pro zahraniční studenty, kteří chtějí zlepšit své znalosti angličtiny v podpůrném a anglicky mluvícím prostředí ve Velké Británii. Nabízíme kurzy na základní (rovnocenné A2 nebo IELTS pásmu 3.0), střední (ekvivalent B1 nebo IELTS kapely 05/3-5/4) a Upper Intermediate (ekvivalent B2 nebo IELTS pásmu 5,0-6,0) úrovně ... [+]

Obecná angličtina pro zahraniční studenty (základní Upper Intermediate)

Tento kurz je určen pro zahraniční studenty, kteří chtějí zlepšit své znalosti angličtiny v podpůrném a anglicky mluvícím prostředí ve Velké Británii. Nabízíme kurzy na základní (rovnocenné A2 nebo IELTS pásmu 3.0), střední (ekvivalent B1 nebo IELTS kapely 05/3-5/4) a Upper Intermediate (ekvivalent B2 nebo IELTS pásmu 5,0-6,0) úrovni.

Studenti se provést první posouzení, zda je jejich aktuální úroveň angličtiny, a pak studovat do třídy, která odpovídá jejich aktuální úroveň angličtiny.

Budou prováděny pravidelné týdenní recenze a testy, které mají přimět studenty, aby revidovala nový jazyk a poskytnout měřítko pokroku. Tento kurz studia bude zahrnovat IELTS příprava. Poplatky samozřejmě měnit v závislosti na délce studie vyžadované.... [-]


Rok založení

Nadace umění a designu

Campus forma Denní studium 1 rok August 2019 Spojené království Salisbury Chippenham Trowbridge + 2 více

Art and Design Foundation probíhá již více než 50 let a je uznávána nejlepšími UK umění a designu ústavů se studenty postupující na některé z těchto každý rok. Studenti mají trvalé pracovní stanice v dobře osvětlené, účelové studio s přístupem na vynikající odborné semináře pro 3D práce, keramika, grafiky, fotografie a práci na počítači ... [+]

Nadace umění a design

Art and Design Foundation probíhá již více než 50 let a je uznávána nejlepšími UK umění a designu ústavů se studenty postupující na některé z těchto každý rok.

Studenti mají trvalé pracovní stanice v dobře osvětlené, účelové studio s přístupem na vynikající odborné semináře pro 3D práce, keramika, grafiky, fotografie a práce s počítačem.

Pravidelné cvičení je důležitou součástí programu, který umožňuje učitelé pracovat se studenty zaměřit se na jejich práci v kurzu, a pomoci identifikovat jejich silné a budoucí postup.

Během obou podzimních a jarních hlediska existují organizované návštěvy vidět galerie a výstavy v Londýně.... [-]


Nadace Wiltshire rok

Campus forma Denní studium 1 rok August 2019 Spojené království Salisbury Chippenham Trowbridge + 2 více

Wiltshire International Foundation Year (valo) je jeden rok před univerzitní programy, včetně významného stupně výuky anglického jazyka. Program je určen pro studenty se vstupní cestou do univerzitních programů ve Velké Británii, a tam jsou progrese dohody s více než 30 britských univerzit ... [+]

Wiltshire Rok založení

Wiltshire International Foundation Year (valo) je jeden rok před univerzitní programy, včetně významného stupně výuky anglického jazyka. Program je určen pro studenty se vstupní cestou do univerzitních programů ve Velké Británii, a tam jsou progrese dohody s více než 30 britských univerzit.

Valo si klade za cíl zlepšit studenty obecné a akademické jazykové schopnosti anglicky, studijní dovednosti a kulturní porozumění a zavést je do akademické studium v ​​anglickém jazyce v oblasti výpočetní techniky a / nebo podnikání na vhodné úrovni.

Struktura kurzu

Chcete-li dokončit kandidátů program musí studovat a projít osm modulů. Program se skládá z následujících šesti hlavních modulů:... [-]


Univerzita v Bath International Foundation rok

Campus forma Denní studium 1 rok August 2019 Spojené království Salisbury Chippenham Trowbridge + 2 více

International Foundation rok je jeden rok kurz založený na Wiltshire College Salisbury, který připravuje studenty pro vstup na zvolený University of Bath stupně. Tak dlouho, jak studenti dosáhnout potřebné stupně, které bude zaručeno automatické uvedení do roku 1 na jednom z nejvýše postavených univerzitách ve Velké Británii ... [+]

University of Bath International Foundation rok

International Foundation rok je jeden rok kurz založený na Wiltshire College Salisbury, který připravuje studenty pro vstup na zvolený University of Bath stupně. Tak dlouho, jak žáci dosáhli potřebné známky, které budou zárukou, že budou vstup do roku 1 na jednom z nejvýše postavených univerzitách ve Velké Británii.

International Foundation rok byl vyvinut speciálně pro zahraniční studenty, protože je důležité mít možnost dozvědět se, jak studovat ve Velké Británii a rozvíjet příslušné studijní dovednosti připraven pro postup na University of Bath.

University of Bath je akreditován Wiltshire College spustit International Foundation rok; vybrány pro jejich vynikající výuku a podporu pro mezinárodní studenty. ... [-]


Videos

Accommodation at Wiltshire College

Wiltshire College University Level Courses