SuperSkilz

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

SuperSkilz: Kdo jsme?

SuperSkilz je poskytovatelem školení on-line dovedností. Naše certifikace oblasti zahrnují: CompTIA, Microsoft, Cisco, Citrix, EC-Radu, EMC2, VMware, Adobe, SAP a PMI. Certifikační kurzy vedou k práci v IT bezpečnosti, IT soudního vyšetřování, bezpečnostní analýzy, vývoj databáze, správa databáze, Inženýrské sítě, grafický design, Penetrační testy, Data Centre Management, Project Management, Technické správy, systémy správy, Microsoft Office specializací, IT management a další.

Naším posláním je velmi jednoduchá ... změnit životy obyčejných lidí tím, že jim pomáhá získat mimořádné schopnosti, které je posílí.

Jsme trochu liší od ostatních poskytovatelů odborné přípravy. Nechceme vidět dovednosti v konvenčním způsobem, ale spíše jako supervelmoci, která může změnit život nejen pro lidi, kteří mají je, ale pro ty, kteří kolem nich.

V našich očích, maminka, kdo se rozhodli zlepšit své dovednosti, získat lepší práci a dát svým dětem lepší kvalitu života, je superhrdina. Ona je také superhrdina na její děti, rodinu a přátele.

V SuperSkilz zajišťujeme obyčejní lidé s prostředky, aby se stal super.

Tak na co ještě čekáte? Sežeň SuperSkilz ... změnit svůj život ... se stal superhrdina!

Místa

UK Online

Adresa, 1. řádek
SuperSkilz
133 Houndsditch

EC3A 7BX UK Online, Spojené království

Programy

Tato škola dále nabízí: