Přečtěte si oficiální popis

V American English College, naším posláním je poskytovat angličtinu jako druhý jazyk (ESL), studenty s vynikající, komplexní a cenově dostupné vzdělání v anglickém jazyce pro jejich osobní úspěch.

PROGRAMY

V American English College, programy jsou vyvíjeny, aby vyhovovaly potřebám soubory dovedností a cíli každého studenta na všech úrovních znalosti anglického jazyka, od začátečníků až po pokročilé.

Všechny kurzy pokrývají hlavní jazykové dovednosti, včetně: poslech, mluvení, čtení, psaní, gramatiky, slovní zásoby a výslovnosti.

Bydlení

American English College vám může poskytnout a pomůže najít spolehlivého a bezpečného bydlení, které je šité na míru vašim preferencím prostřednictvím Home-pobyt a vlastní bydlení.

ACADEMIC PORADENSTVÍ

V American English College, chceme, aby naši studenti stavět smysluplné akademický základ během svého času zde. Všichni studenti jsou oprávněni převzít odpovědnost za svou budoucnost, a během této cesty poskytujeme osobní pozornost a podporu, které jim pomohou dosáhnout jejich profesní a životní cíle.

Náš student poradci mají rozsáhlé znalosti o vzdělávacích programů ve Spojených státech, a mají silné partnerství s předními americkými vysokými školami a univerzitami. To poskytuje našim studentům poradenství a různé vzdělávací možnosti při hledání programu, specifických pro jejich potřeby. Naším záměrem je formovat mimořádné jedince tím, že nabízí vynikající akademické kvality a osobní růst nezbytné, aby se stala globálním lídrem.

Prozkoumejte naše programy a uvidíte, jak můžete začít svou cestu dnes.

Studium v ​​SPOJENÝCH STÁTŮ

American English College je povoleno pod federálním zákonem zaregistrovat non-přistěhovalců cizí studentů. Zájem o studium ve Spojených státech s rozmanitou komunitou zahraničních studentů?

AKREDITACE

American English College je akreditována ACCET, agentura uznal americkým ministerstvem školství. Jsme také schváleny pro provoz Kalifornie úřadem pro soukromé vyšší odborné vzdělávání (BPPE).

Programy se vyučují na:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Kurzy

American English College

V American English College, naším posláním je poskytovat angličtinu jako druhý jazyk (ESL), studenty s vynikající, komplexní a cenově dostupné vzdělání v anglickém jazyce ... [+]

INTENSIVE ENGLISH PROGRAM

Kdo je tento program

V American English College (http://www.aec.edu/), naším posláním je poskytovat angličtinu jako druhý jazyk (ESL), studenty s vynikající, komplexní a cenově dostupné vzdělání v anglickém jazyce pro jejich osobní úspěch. Nejlépe se hodí pro studenty, kteří chtějí zlepšit svou angličtinu tak rychle, jak je to možné. To zahrnuje studenty, kteří hledají plynulost pro vstup do americké školy, vysoké školy nebo konverzační používání v profesionálním prostředí.

Program se vztahuje na všechny hlavní jazykové dovednosti patří: gramatika, slovní zásoba, konverzace, výslovnost, poslech, čtení a psaní.... [-]

Spojené státy americké Rowland Heights Monterey Park Alhambra
Přihlašování započato
Denní studium
12 - 48 týdnů
Kampus
Přečtěte si více v češtině