ASC English

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

ASC anglická škola anglického jazyka

Vzdělávací služby pro mezinárodní studenty v oblasti Bostonu od roku 1993.

V návaznosti na dědictví deseti let mezinárodní ESL zkušeností, ASC anglický bylo podporovat a poskytovat vzdělávací služby pro mezinárodní studenty v oblasti Bostonu od roku 1993.

Máme přispělo silné pochopení potřeb zahraničních fyzických osob nastupují na vzdělání ve Spojených státech, a vyvinuli pestrou škálu služeb, které vám pomohou prostřednictvím výzvy uspět v americkém vzdělávacím systému.

Naše široká služby a zdroje pramení ze zkušených pedagogů a příjemné a přátelské prostředí, které si klade za cíl vyřešit individuálním potřebám jako mezinárodní student ve Spojených státech.

Vše o přiměřené cenového systému, přidat až anglického jazyka programu nesrovnatelné hodnoty a prospěchu.

Několik faktorů, které dělají ASC skvělé místo se naučit anglicky:

Profesionální a vášnivé učitelé s dlouholetými zkušenostmi výuky zahraničních studentů Sada programů, které řeší konkrétní jazyk a akademické dovednosti, které budete potřebovat jako student na americké univerzitě Flexibilní rozvrhy pro všechny programy, včetně víkendových a letních kurzů Zaručena osobní pozornost od specializovaných instruktorů a zaměstnanců Znalost specifických potřeb studentů ze zemí celého světa Vysoce kvalitní služby pro dospělé, ze současných vysokých škol gradutes přes vysokou školu a postgraduální studenty

Místa

Boston

ASC English

Adresa, 1. řádek
ASC English School Main Office
1106 Commonwealth Ave.
Boston, MA 02215
Tel 617-505-4032
Fax 617-730-3700

Boston, Massachusetts, Spojené státy americké
Telefonní číslo
+1 617-338-5288