Přečtěte si oficiální popis

Naše škola se snaží poskytnout studentům vysoce kvalitní jazykové vzdělání s cílem pomoci studentům dosáhnout jejich cílů. ACE, založená v roce 2007, se v současné době nachází v Koreatownu v Los Angeles, který sousedí s centrem Los Angeles, Hollywood, Santa Monica a Glendale. Na kampusu se skládá z pěti učeben a jedné počítačové laboratoře, které poskytují další zdroje pro úspěšné naplnění vzdělávacích potřeb studentů.

Konkrétně posláním ACE je:

poskytnout studentům vysoce kvalitní výuku anglického jazyka včetně přípravy na zkoušku v učebním prostředí zaměřeném na studenty, s nímž mohou zlepšit své znalosti anglického jazyka a testování potřebné pro jejich akademické, profesionální a osobní zájmy.

Mezi četnými cíly ACE pro studenty jsou některé:

  • Poskytovat programy výuky angličtiny, včetně přípravy na testy, které jsou výchovně zdravé, aktuální, vysoce kvalitní a prokazatelně účinné.
  • Zaměstnávat vysoce kvalifikované a semotivované instruktory, které povzbuzují studenty, aby zlepšili své dovednosti v oblasti anglického jazyka a testování.
  • Zachovat studentské centrum, pozitivní a dobře vybavené učební prostředí včetně vhodných studentských služeb pro vysokou spokojenost studentů.
  • Spravovat systematické, efektivní a měřitelné systémy hodnocení pro studenty k dosažení jejich akademických, profesionálních a osobních cílů.
  • Vytvoření strategických obchodních plánů zaměřených na studenty zaměřených na vysoce kvalitní výuku anglického jazyka včetně přípravy testů.
  • Poskytnout rovnocenné vzdělávací příležitosti týkající se méně základů věku, rasy, etnického původu, pohlaví, sexuální orientace nebo náboženství.
Programy se vyučují na:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Kurzy

Adams College of English

Cílem kurzu ESL Beginning Reading, Vocabulary, Grammar (RVG) je rozvíjet základní dovednosti v oblasti čtení, psaní, slovní zásoby a gramatiky. Tento kurz představí stude ... [+]

Počátek ESL

Od pondělí do pátku od 9:00 do 12:36 hod

Cílem kurzu ESL Beginning Reading, Vocabulary, Grammar (RVG) je rozvíjet základní dovednosti v oblasti čtení, psaní, slovní zásoby a gramatiky. Tento kurz představí studenty na cvičení na porozumění čtenářům a rozvíjí základní psací schopnosti. Tento kurz je také určen ke zvýšení slovní zásoby studentů a rozvíjení uznání gramatických struktur. Tento kurz představí a rozvíjí schopnost studentů prokázat počáteční dovednosti ESL potřebné pro postup v programu ESL v ACE.

Cílem kurzu ESL Listening, Speaking, Conversation (LSC) je rozvíjet a využívat základní znalosti v oblasti poslechu, mluvení a výslovnosti pro posílení a prokazování komunikačních schopností v angličtině. Tento kurz je určen studentům k interakci s různými tématy, pomocí výrazů, slovní zásoby, techniky výslovnosti a správné gramatiky v mluvení, stejně jako rozvíjení schopnosti poslouchat informace.... [-]

Spojené státy americké Los Angeles
Přihlašování započato
Angličtina
Denní studium
4 - 44 týdny
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Adams College of English

Cílem kurzu je, že studenti budou schopni prokázat komunikativní schopnosti prostřednictvím principů snižování přízvuků a komunikačních strategií pro vyjádření myšlenek, ... [+]

Mediální konverzace ESL

Od pondělí do pátku 13:10 - 17:10

Úterý, Soň 8:30 - 17:10, Pátek 1:10 - 17:10

Cílem kurzu je, že studenti budou schopni prokázat komunikativní schopnosti prostřednictvím principů snižování přízvuků a komunikačních strategií pro vyjádření myšlenek, názorů a faktů na základě témat pokrytých v rámci učebních osnov.

Cílem kurzu ESL konverzace Intermediate Idioms je, aby studenti mohli používat konverzace v angličtině a neformální výrazy. Prostřednictvím výuky ve třídě je cílem, aby studenti byli schopni sebevědomě rozpoznávat, procvičovat a prokazovat kompetentní užívání idiomů a neformální řeči v angličtině.... [-]

Spojené státy americké Los Angeles
Přihlašování započato
Angličtina
Denní studium
4 - 44 týdny
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Adams College of English

Cílem kurzu TOEFL iBT Test Preparation je připravit studenty na praktické testy TOEFL iBT a případně i oficiální zkoušku TOEFL iBT pro přijetí nebo přechod na akreditovan ... [+]

Od pondělí do pátku od 9:00 do 13:00

Cílem kurzu TOEFL iBT Test Preparation je připravit studenty na praktické testy TOEFL iBT a případně i oficiální zkoušku TOEFL iBT pro přijetí nebo přechod na akreditovanou vysokou školu, což vyžaduje, aby studenti získali testovací skóre TOEFL, které splňuje konkrétní požadavky pro zápis do této vzdělávací instituce.

Tento testovací kurz představuje, rozvíjí, rozšiřuje a demonstruje čtení, psaní, poslech a řeč části testu TOEFL iBT. Studenti absolvují praktické testy během celého kurzu, aby se připravili na jazykové dovednosti testu TOEFL iBT. Tento kurz poskytuje studentům důvěryhodné a jazykové funkce potřebné k dosažení uspokojivých výsledků testu TOEFL iBT.... [-]

Spojené státy americké Los Angeles
Přihlašování započato
Angličtina
Denní studium
4 - 44 týdny
Kampus
Přečtěte si více v češtině