Alabama Community College System

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Alabama Community College System ( ACCS ) je alabamská brána ke špičkovému a cenově dostupnému vzdělání a technickému výcviku nezbytných dovedností pro konkurenceschopnost v neustále se vyvíjející pracovní síle. Systém se skládá z 24 komunitních a technických vysokých škol, včetně Alabama Technology Network a Marion Military Institute - jedné z pěti nižších vojenských vysokých škol. Alabama Technology Network je součástí Alabama Community College System a Manufacturing Extension Partnership.

Studenti středních škol i studenti dospělých těží z různých certifikátů, pověřovacích listin a studijních programů dostupných prostřednictvím Alabama Community College System .

Výuka na komunitních vysokých školách v Alabamě je méně než poloviční cena za stejné základní akademické kurzy, jaké se vyučují na čtyřletých univerzitách ve státě. Více než 168 000 lidí se každý rok rozhodne studovat prostřednictvím Alabama Community College System .

Místa

Montgomery

Adresa, 1. řádek
South Union Street,135
36130 Montgomery, Alabama, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Programy

V současné době žádné programy k zobrazení

Upřesněte vyhledávání výše, podívejte se na naše oblíbené níže uvedených kategorií nebo provést vyhledávání podle klíčových slov.


... or simply by choosing your degree: