Albany Technical College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Albany Technical College ( ATC ), jednotka systému Technical College System of Georgia, která se nachází v jihozápadní Gruzii, připravuje jednotlivce na splnění dynamických a vyvíjejících se potřeb pracovní síly s využitím průmyslových přístupů k výuce a učení včetně tradičních, online a přizpůsobených obchodních řešení. Vysoká škola uděluje technické osvědčení o kreditu, diplomy a přidružené tituly studentům, kteří splňují kritéria pro dokončení programu. Albany Technical College je veřejná dvouletá instituce, která se zavázala poskytovat příležitosti v oblasti vysokoškolského vzdělávání a celoživotního učení, které podporují soběstačnost, ekonomický rozvoj a růst a udržitelnost komunity.

Albany Technical College zaručuje všem absolventům. Každý absolvent, který nesplňuje programové standardy, se bez nákladů na absolventa nebo zaměstnavatele převychovává. Všichni absolventi dostávají outplacementové služby od divize Career Services na Albany Technical College . Každý student rozvíjí portfolio zaměstnání a většina absolventů dokončí před absolvováním projektu Capstone Project pro příslušný program.

Albany Technical College hodnotí svůj úspěch s ohledem na výsledky studentů v souladu s posláním akademie. CPTC stanoví roční cíle pro dosažení výsledků studentů a zavazuje se informovat veřejnost o těchto cílech a úspěchu akademie při jejich dosahování. Zkoumaná kritéria zahrnují míru uchování, míru promoce a údaje o zápisu.

Místa

Albany

Adresa, 1. řádek
South Slappey Boulevard,1704
31701 Albany, Gruzie, Spojené státy americké

Cuthbert

Adresa, 1. řádek
Georgia 50,241
39840 Cuthbert, Gruzie, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Programy

V současné době žádné programy k zobrazení

Upřesněte vyhledávání výše, podívejte se na naše oblíbené níže uvedených kategorií nebo provést vyhledávání podle klíčových slov.


... or simply by choosing your degree: