Albion College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Albion College je vysokoškolská instituce svobodných umění zavázaná k akademické dokonalosti. Jsme zaměřeni na učení a uvědomujeme si, že k hodnotnému učení dochází ve třídě i mimo ni, na akademické půdě i mimo ni. Připravujeme studenty na převedení kritických myšlenek do praxe.

Albion College je celostátně uznávána pro svou akademickou dokonalost v tradici svobodných umění, závazek zaměřený na učení a perspektivu orientovanou na budoucnost. Vysoká škola je lídrem v přípravě studentů na předvídání, řešení a prevenci problémů s cílem zlepšit lidské a globální podmínky. Vysoká škola ponoří studenty do vytváření a zpracování znalostí a absolvuje kvalifikované architekty společenských změn, aktivní občany a budoucí vůdce.

Albion College se zavázala k liberálnímu vzdělávání v oblasti umění a věd. Věříme, že takové vzdělání umožňuje jednotlivcům žít život konstruktivního účelu a úspěchu, obohacený o důvěru a potěšení, které vycházejí z logického, nápaditého a lidského myšlení. Ve světle této vize se snažíme vytvořit a udržovat v rezidenčním prostředí podpůrnou, intelektuálně stimulující komunitu, která vykazuje a oceňuje zvědavost, kreativitu, disent a rozmanitost.

Výuka na Albion College seznamuje studenty s klasickými způsoby analýzy, interpretace a argumentů, rozvíjejících vědecké bádání o povaze fyzického světa, o tom, jak současné debaty vycházejí z historického, ale pokračujícího dialogu o přetrvávajících otázkách.

Na Albion College zveme studenty, aby se zapojili do probíhajících rozhovorů zaměřených na jejich kulturní dědictví, ale reagujících na globální problémy. Věříme, že naši studenti najdou svůj vlastní hlas tím, že budou věnovat pozornost nejlepším projevům západních a jiných intelektuálních a duchovních tradic.

Výuka a učení jsou ústředním bodem našeho poslání. To znamená, že i když je fakulta produktivní ve vědeckých a kreativních snahách, jejich primárním závazkem je učit - konkrétně podporovat intelektuální zapojení a růst studentů. Primární odpovědností studentů na Albion College je rozvíjet zvládnutí metod, kterými jsou znalosti získávány, kriticky hodnoceny a vhodně aplikovány.

Místa

Albion

Adresa, 1. řádek
East Porter Street,611
49224 Albion, Michigan, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Programy

V současné době žádné programy k zobrazení

Upřesněte vyhledávání výše, podívejte se na naše oblíbené níže uvedených kategorií nebo provést vyhledávání podle klíčových slov.


... or simply by choosing your degree: