American Consortium of Universities (INTERLINK)

Úvod

Read the Official Description

UNCGMAIN1Americké konsorcium univerzit (ACU) je skupina akreditovaných vysokoškolských institucí s vynikajícími programy a funkcemi. Jeho členové slouží vzdělávacím potřebám tisíců mezinárodních studentů z celého světa. Rozsah nabídek ACU je různorodý a dalekosáhlý, od sdružených stupňů až po doktorské programy v mnoha oblastech, včetně pokročilých věd, inženýrství a technologií, a rozmanité programy jako účetnictví, inženýrství, právo, obchodní administrativa, textil, výživa a sportovní medicína. ACU není jen o silných akademických programech. Mezinárodní studenti se rozvíjejí v institucích, které se zabývají mezinárodním vzděláváním, o čemž svědčí prostředky - lidé, zařízení, podpůrné služby atd. - věnuje se jim. Tento závazek vychází z poslání nejen pomoci zahraničním studentům vynikat ve vzdělání, ale i získávat jejich příspěvky k obohacení akademického a učebního prostředí pro americké studenty. Také pochází z institucionálních programů ACU, které posílají studenty do jiných zemí, aby studovali; jejich kulturní učení vede k tomu, aby byli lepšími globálními občany a spolužáky s mezinárodními studenty při návratu. UNCGMAIN02 Americké konsorcium univerzit (ACU) usnadňuje mezinárodní přijetí studentů do vysokoškolských a vysokoškolských programů v členských institucích, které nabízejí širokou škálu vynikajících akademických programů a služeb. Pomoc studentům při dosahování plynulosti angličtiny a přizpůsobování se novému akademickému a kulturnímu prostředí zajišťují centra INTERLINK v každém areálu.

UMÍSTĚNÍ ACU

ACU Locations Map

ČLENŮ

Univerzita Valparaiso Valparaiso University (Valpo) je soukromá univerzita s 4500 americkými a mezinárodními studenty z USA a 40 zemí světa. Stejně jako jedna z nejvyšších univerzit v Midwestu se společnost Valpo řadí mezi ty univerzity v USA, které nabízejí nejlepší cenu. Valpo má dlouhou a hrdou tradici, v níž vítají mezinárodní studenty všech kulturních tradic a zázemí. Cílem je podporovat skutečné mezinárodní vzdělání pro své studenty a fakulty, univerzita nabízí řadu programů, které zapojí studenty a fakulty do mezikulturních dialogů, kulturních výměn, studia v zahraničí a možností vzdělávání. Valpo se nachází jen hodinu od Chicaga v bezpečném přátelském městě 31 000 obyvatel.

Univerzita Severní Karolíny v Greensboru Univerzita Severní Karolíny v Greensboru (UNCG) je náročná, podpůrná a angažovaná komunita, která stojí mimo jiné vysoké školy kvůli naší společné hodnotě "Udělat něco většího". Definujeme dokonalost nejen lidmi, které přilákáme, a vysokou úrovní úspěchů, které sledují, ale také smysluplným přínosem, který přinášejí. S přesvědčením, že jsme schopni všechno, jsme vytvořili jedinečné prostředí spolupráce a inkluzivity, které pohánějí zvědavost a vášeň. Naše různorodá komunita se spojuje tím, že je důležité, aby to, co je mimo vyučování naučené v učebně, bylo, jak jsou přeneseny, aby se změnila naše kariéra a společenství. Integrace mezikulturních a mezinárodních zkušeností a perspektiv do každodenního vzdělávacího zážitku každého studenta je UNCG globální univerzitou, v níž mohou lidé s jakoukoli rasovou nebo etnickou identitou, věkem nebo zájmem získat informované ocenění svých vlastních a odlišných kultur. Je to komunita aktivně zapojených studentů, schopností, zaměstnanců a absolventů založených na otevřeném dialogu, sdílené odpovědnosti a respektu k výrazným příspěvkům každého člena.

Univerzita St. Ambrose Univerzita St. Ambrose (SAU) je akreditovaná, komplexní univerzita známá svými závazky v oblasti akademické excelence, liberálního umění, sociální spravedlnosti a služeb. Hodnocen mezi špičkovými regionálními univerzitami, SAU nabízí více než 70 oborů, které vedou k bakalářským, magisterským a doktorským titulům. Nejběžnějšími oblastmi vysokoškolského studia pro zahraniční studenty jsou strojírenství, informatika, podnikání a management. Na úrovni absolventů jsou programy s vysokým mezinárodním zápisem Master of Accounting, Master of Business Administration a Master of Science v řízení informačních technologií.

Indiánská státní univerzita Indiánská státní univerzita (ISU), veřejná vysokoškolská doktorská univerzita nabízející vysokoškolské a postgraduální vzdělání ve více než 100 specializovaných oborech, poskytuje studentům vynikající vzdělávací příležitosti, zvyšuje kvalitu života šířením poznatků prostřednictvím výuky a výzkumu a podporuje kreativní a vědecké programování.

Montana State University Montana State University se nachází v jednom z nejúžasnějších univerzitních zařízení v USA. Nabízí všechny výhody větší univerzity s přátelskou komunitou menšího areálu. Společnost byla v roce 1893 založena jako komplexní veřejná země-grantová instituce a patří mezi 50 nejvíce technologicky vyspělých univerzit na světě. Z celkového počtu 16 440 studentů je 722 mezinárodních z 75 různých zemí. Poměr studentů a učitelů MSU k vysokoškolskému vzdělání v poměru 19: 1 činí profesory přístupný a poskytuje praktické příležitosti k učení. Studenti MSU mohou prozkoumat své zájmy, získat nové perspektivy a získat profesionální hranici potřebnou pro vybudování dynamické budoucnosti.

Seattle Pacific University Studenti vybírají Seattle Pacific University (SPU) pro své přísné akademické pracovníky, podpůrné komunity, hvězdné umístění v Seattlu a vizi pro zapojení do kultury a změnu světa. SPU je křesťanská univerzita s více než 4 000 absolventy a vysokoškoláky z 39 zemí a 45 států. Absolventi SPU jsou známí kompetencí a povahou, což přináší pozitivní změny v komunitách po celém světě.

Jazyková centra INTERLINK Úspěch v dnešním světě vyžaduje zvýšené interkulturní kompetence a efektivní komunikační dovednosti. Zkušenosti s druhým jazykem, zejména angličtina, jsou pro mezinárodní studenty a podnikatele životně důležité. Za tímto účelem poskytuje společnost INTERLINK jedinečný učební plán, který je inspirován učením teorií, výzkumem a praktickými aplikacemi. Zkušenost INTERLINK umožňuje studentům aktivně se účastnit různých jazykových, akademických a interkulturních prostředí. Individuální potřeby a pokrok jsou pečlivě sledováni a během tohoto procesu získávají studenti povzbuzení, podporu a pomoc. Nachází se na univerzitách nejvyšších univerzit v USA, nabízí INTERLINK svým studentům plný přístup ke všem zařízením a mnoha akademickým službám včetně podpory podmíněného přijetí do těchto institucí. Navíc se studenti mohou setkat s americkými studenty a profesory, auditovat nebo si osvojit si zápočty a prožít život v univerzitním kampusu. Po celou dobu pobytu studentů jim pomáhají specializované fakulty a zaměstnanci s jejich osobními, kulturními a akademickými výzvami. UNCGMAIN03

Podmíněné přijetí

Akademicky kvalifikovaní studenti, kteří nemají požadovanou odbornou způsobilost v anglickém jazyce, mohou být podmíněně přijati na členskou instituci ACU, pokud se přihlásí na INTERLINK před zahájením studia. Po úspěšném absolvování programu a po splnění podmínek uvedených v původním podmíněném přijatém dopisu členské instituce ACU mohou být přijati jako řádní studenti. Některé univerzity členských států ACU vyžadují, aby žáci předkládali vyplněné přihlášky, oficiální přepisy od dříve navštěvovaných škol, doklady o financích a možná doporučení. Jiné vysoké školy potřebují pouze přezkoumat oficiální přepisy, aby rozhodly o podmíněné přípustnosti studenta. Ve všech případech bude jednou z podmínek dosažení stanoveného skóre TOEFL nebo IELTS nebo dokončení úspěšného programu INTERLINK. Pomoc všem studentům společnosti INTERLINK je bezplatně k dispozici na univerzitách.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Zobrazit kurzy » Vidět BA programy » Vidět BSc programy » Vidět MA » Vidět MSc » Vidět PhD » Vidět MBA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Kurzy

ESL INTERLINK na Indiánské státní univerzitě

Campus forma Denní studium Kombinované 9 týdnů May 2019 Spojené státy americké Terre Haute + 1 více

Jazyková centra INTERLINK na Indiánské státní univerzitě poskytují zahraničním studentům výuku ESL (angličtinu jako druhý jazyk), akademickou přípravu a kulturní orientaci, jakož i pomoc při umístění na univerzitě a podmíněném přijetí, aby zajistily úspěšné a nezapomenutelné vzdělávací zkušenosti ve Spojených státech. [+]

O našem programu

Jazyková centra INTERLINK na Indiánské státní univerzitě (ISU) pomáhá studentům dosáhnout svých osobních a profesních cílů od roku 1987. INTERLINK se nachází v Terre Haute v Indiě a nabízí intenzivní anglickou výuku, akademickou přípravu a mezikulturní orientaci pro studenty, vědce a profesionálů po celý rok. Program připravuje studenty na náročné kariéry a poskytuje nástroje a dovednosti potřebné k dosažení úspěchu v 21. století. Po ukončení studia mnoho studentů pokračuje v studiu na akademických programech na ISU nebo na jiných univerzitách. INTERLINK pomáhá s umístěním na univerzitě a podmíněným přijetím k zajištění úspěšného a nezapomenutelného vzdělávacího zážitku ve Spojených státech. Kurikulum společnosti INTERLINK je přísné. Jeho šest úrovní, které jsou nabízeny v 9ti týdenních zasedáních, zahrnují in-and-out úkoly v poslech, mluvení, čtení, psaní a projekty, které vyžadují aktivní účast studentů. Studenti se mohou těšit na plnohodnotné přístupové prostory, včetně příležitostí setkat se s studenty a profesory, provést audit, nebo si osvojit zápočty. Programové výlety umožňují studentům učit se o stavu a místní komunitě. Zvláštní výhodou pro studenty je reprezentace mnoha kultur v programu. V rozmanitém prostředí se studenti dozvědí více o světě, a v procesu, o sobě. Studenti s akademickou kvalifikací se mohou těšit na možnost přijetí podmíněného přijetí před zahájením svého jazykového programu na INTERLINK. Ve společnosti INTERLINK usilujeme o zajištění nezapomenutelného a transformačního vzdělávacího zážitku pro zahraniční studenty. Pokud hledáte program angličtiny jako druhého jazyka, obzvláště pokud plánujete studovat na americké univerzitě, doufáme, že se ujmete, že navštěvujete INTERLINK na ISU. ... [-]


ESL INTERLINK na Univerzitě Severní Karolíny v Greensboru

Campus forma Denní studium 9 týdnů May 2019 Spojené státy americké Greensboro

Jazykové centrum INTERLINK na Univerzitě v Severní Karolíně v Greensboru (UNCG) poskytuje výuku ESL (angličtinu jako druhý jazyk), kulturní orientaci a akademickou přípravu, stejně jako pomoc při umístění na univerzitě a podmíněném přijetí. Snažíme se o úspěšné a nezapomenutelné vzdělávací zkušenosti v USA pro zahraniční studenty. Program INTERLINK je speciálně určen pro studenty, kteří hodlají absolvovat vyšší vzdělání na americké univerzitě. [+]

O našem programu

Jazyková centra INTERLINK na Univerzitě v Severní Karolíně v Greensboro (UNCG) pomáhá studentům dosáhnout svých osobních a profesních cílů od roku 1997. Společnost INTERLINK se nachází ve městě Greensboro v Severní Karolíně a nabízí studentům intenzivní anglickou výuku, akademickou přípravu a mezikulturní orientaci , vědců a odborníků po celý rok. Program připravuje studenty na náročné kariéry a poskytuje nástroje a dovednosti potřebné k dosažení úspěchu v 21. století. Po absolvování studia studuje mnoho studentů v akademických programech na univerzitách UNCG nebo jiných oblastech. INTERLINK pomáhá s umístěním na univerzitě a podmíněným přijetím k zajištění úspěšného a nezapomenutelného vzdělávacího zážitku ve Spojených státech. Kurikulum společnosti INTERLINK je přísné. Jeho šest úrovní, které jsou nabízeny v 9týdenních zasedáních, zahrnuje úkoly mimo a posluchačů při poslechu, mluvení, čtení, psaní a projektech vyžadujících aktivní účast studentů. Studenti mají plný přístup k univerzitním zařízením, včetně příležitostí setkat se s studenty a profesory, auditovat nebo přijímat kurzy pro zápočet. Programové výlety umožňují studentům se naučit z první ruky o stavu a místní komunitě. Zvláštní výhodou pro studenty je reprezentace mnoha kultur v programu. V rozmanitém prostředí se studenti dozvědí více o světě, a v procesu, o sobě. Studenti s akademickým vzděláním se mohou těšit na příjem podmíněného přijetí před spuštěním svého jazykového programu na INTERLINK. Ve společnosti INTERLINK usilujeme o zajištění nezapomenutelného a transformačního vzdělávacího zážitku pro zahraniční studenty. Pokud hledáte program angličtiny jako druhý jazyk, obzvláště pokud máte v úmyslu studovat na americké univerzitě, doufáme, že se uvažujete o návštěvě INTERLINKu v UNCG.... [-]


ESL INTERLINK na Univerzitě St. Ambrose

Campus forma Denní studium 9 týdnů May 2019 Spojené státy americké Davenport

Jazykové centrum INTERLINK na Univerzitě svatého Ambrose (SAU) poskytuje mezinárodní jazykové kurzy, kulturní orientaci a akademickou přípravu ESL (angličtinu jako druhý jazyk) a pomáhá s vysokoškolským umístěním a podmíněným přijetím k zajištění úspěšného a nezapomenutelného vzdělávacího zážitku Spojené státy.

[+]

O programu

Umístil v Davenportu v Iowě, INTERLINK na St. Ambrose University nabízí intenzivní anglickou výuku, akademickou přípravu a interkulturní orientaci pro studenty, učence a odborníky po celý rok. Program připravuje studenty na náročné kariéry a poskytuje nástroje a dovednosti potřebné k dosažení úspěchu v 21. století. Kurikulum společnosti INTERLINK je přísné. Jeho šest úrovní, které jsou nabízeny v 9ti týdenních zasedáních, zahrnují in-and-out úkoly v poslech, mluvení, čtení, psaní a projekty, které vyžadují aktivní účast studentů. Studenti mají plný přístup k univerzitním zařízením, včetně příležitostí setkat se s studenty a profesory, auditovat nebo přijímat kurzy pro zápočet. Programové výlety umožňují studentům učit se o stavu a místní komunitě. Zvláštní výhodou pro studenty je reprezentace mnoha kultur v programu. V rozmanitém prostředí se studenti dozvědí více o světě, a v procesu, o sobě. Studenti s akademickou kvalifikací se mohou těšit na možnost přijetí podmíněného přijetí před zahájením svého jazykového programu na INTERLINK. Ve společnosti INTERLINK usilujeme o zajištění nezapomenutelného a transformačního vzdělávacího zážitku pro zahraniční studenty. Pokud hledáte program angličtiny jako druhého jazyka, obzvláště pokud plánujete studovat na americké univerzitě, doufáme, že se ujistíte, že navštěvujete INTERLINK na univerzitě St. Ambrose. Jazykové centrum INTERLINK na Univerzitě St. Ambrose (SAU) poskytuje zahraniční studentům výuku ESL (angličtinu jako druhý jazyk), kulturní orientaci a akademickou přípravu, jakož i pomoc při umístění na univerzitě a podmíněném přijetí za účelem zajištění úspěšného a nezapomenutelného vzdělávacího zážitku Spojené státy. ... [-]


INTERLINK A.C.E. at Montana State University

Campus forma Denní studium 52 dny May 2019 Spojené státy americké Bozeman

[+]

. Žádné náhrady jsou uvedeny po zahájení relace. Pokud se změní pravidla pro zrušení a vrácení peněz, INTERLINK ACE se bude řídit pravidly, za kterých student provedl platbu. Finanční Dokumentace pro F-1 Visa studenty Spojené státy Imigrace and Customs Enforcement (ICE) požaduje, aby studenti mají dostatečné finanční prostředky k plnění školních a životní náklady, zatímco ve Spojených státech Student, rodiče, nebo sponzorem, musí předložit aktuální výpis z účtu nebo oficiální dopis od banky s ověřením postačující fondy. Žádosti o bydlení Všechny žádosti o pobyt na kolejích musí být umístěny minimálně 6 týdnů před začátkem programu, o kterou se ucházíte. Courier Poštovní Fee Studenti mohou požádat o přijatelnosti materiály a I-20, které rozesílá kurýrní mailovou službu. [-]

INTERLINK A.C.E. at Seattle Pacific University

Campus forma Denní studium 5 týdnů May 2019 Spojené státy americké Seattle

[+]

17.července Fall 2017 Session 1 21.září -October 27 Fall 2017 Session 2 26. října - 6.prosince 26.září [-]

Contact
Adresa destinace
INTERLINK Language Centers
890 W. Cherry St. Suite 200
Phone: +1 (303) 278-8337
Email: esl@interlink.edu

Louisville, Colorado, 80027 US
Adresa destinace
Seattle, District of Columbia, US
Adresa destinace
Bozeman, Montana, US