American Indian College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

American Indian College (AIC) byla původně založena v roce 1957 misionářem Alta Washburnem, který viděl velkou potřebu připravit domorodé Američany na službu církvi. Během svých let vývoje AIC úspěšně přidala titul Associates v oboru podnikání a bakalářský titul v oboru vzdělávání. V roce 2016 AIC uzavřela partnerství s Southwestern Assemblies of God University (SAGU) ve Waxahachie v Texasu a stala se SAGU AIC.

SAGU AIC je jediný celonárodní areál křesťanské univerzity, který slouží především studentům původních Američanů. Administrativa, učitelé a zaměstnanci AIC jsou nadšeni vybavováním nové generace vůdců. SAGU AIC se zavázala k akademickému, profesionálnímu a duchovnímu rozvoji každého studenta.

Mezi absolventy SAGU AIC dnes patří pastoři, pedagogové, obchodní profesionálové, kmenoví vůdci a další, kteří přinášejí pozitivní změny ve svých komunitách. Historie společnosti SAGU AIC je spojena s vášnivou vizí, společným úsilím, efektivitou služby a misí a akademickým růstem, aby vyhověla jejím institucionálním cílům.

Místa

Online Spojené státy americké

Adresa, 1. řádek
North 15th Avenue,10020
85021 Phoenix, Arizona, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium