American Language Academy

Úvod

Read the Official Description

O nás

V ALA věříme v sílu vás a vaší schopnosti uspět. Proto je každý student považován za nejdůležitější a respektovanou část rodiny ALA. Naše pečující, výchovná a podpůrná síť vysoce kvalifikovaných učitelů a profesionálních pracovníků studentských služeb poskytne špičkové učební prostředí, které vám umožní dosáhnout vašich cílů. Máme takovou třídu malou, takže učitelé mohou každému studentovi věnovat maximální osobní pozornost.

Všechny naše programy jsou navrženy s ohledem na Vaše učební potřeby. Naše filozofie výuky byla vyvinuta pomocí nejnovějších teorií a výzkumných přístupů k učení a výuce jazyků, které se zaměřují na poskytování mnoha úspěšných výsledků učení pro každého studenta.

PROČ NÁS VYBRAT

 • Všechny kampusy ALA ve Spojených státech jsou akreditovány CEA.
 • Jsme oprávněni podle federálních zákonů zapsat studenty, kteří nejsou cizími a vydávat formulář I-20 pro studenty víz F-1.
 • ALA se specializuje na intenzivní akademické angličtiny - přípravné, akademické a pokročilé akademické v sedmi různých úrovních.
 • Univerzitní partneři ALA poskytují absolventům kurzu ALA Level 5 Pathway (zrušení testování TOEFL).
 • Univerzitní partneři ALA vydávají podmíněné vstupní dopisy pro zapsané a kvalifikované studenty ALA.
 • ALA partneři s Global Student Exchange (GSE), který pomáhá studentům získat přístup k některým z 80 soukromých stravovacích a denních gymnázií GSE v 28 státech. Partneři střední školy poskytnou kvalifikovaným studentům podmíněné vstupní doklady.
 • ALA má kvalifikované učitele se stupněm BA / MA / Ph.D TESOL s dlouholetou praxí.
 • ALA má malé, rozmanité a interaktivní třídy.
 • ALA nabízí kulturní aktivity, terénní výlety a společenské akce.
  * Některé ALA kampusy mají americké rodinné homestays k dispozici.

Mise

Naším cílem je poskytnout studentům nejlepší zkušenosti v oblasti výuky a podporu studentům angličtiny, aby uspokojily své vzdělávací potřeby pro akademické, profesionální a společenské účely.

Náš slib

Nejlepší hodnota a nejlepší kvalita angličtiny jako druhého jazykového vzdělávání

Vedení ALA slibuje poskytnout každému studentovi, co považujeme za nejlepší hodnotu a kvalitu výuky ESL ve světě. Děkujeme za příležitost získat vaši důvěru.

Naše Pathway

Vaše Pathway k úspěchu

Máme mnoho možností, které vám pomohou dosáhnout cílů anglického jazyka. Nabízíme různé programy, které vyhoví vašim potřebám. Můžete studovat na plný úvazek nebo na částečný úvazek, v našem centru v USA nebo v on-line distančním učení "Sky Campus".

Začněte svou budoucnost s ALA. Můžeme být vaše Pathway k úspěchu.

AKREDITACE American Language Academy

American Language Academy je akreditována Komisí pro akreditaci programu angličtiny pro období od dubna 2018 do dubna 2028 a souhlasí s dodržováním standardů CEA pro programy a instituce anglického jazyka. CEA je uznáván Ministerstvem školství USA jako národní akreditační agentura pro programy a instituce angličtiny v USA. Další informace o této akreditaci získáte od CEA, 1001 N. Fairfax Street, Suite 630, Alexandria, VA 22314 ( 703) 665-3400, www.cea-accredit.org.

Online kurzy Akreditace: CEA má akreditované Intenzivní anglické programové úrovně ALA 1-3 a angličtinu pro akademické účely Program úrovně 1-3.

Proč studovat na akreditované škole

 • Buďte si jisti, že obdržíte kvalitní výuku a servis

Jít na akreditovanou školu vám pomůže být přesvědčen, že nabízí vysokou kvalitu výuky.

 • Setkání studentských učebních potřeb

Máme učební plán zaměřený na splnění posuzovaných potřeb studentů.

 • Systém pro hodnocení studentů

Zachováváme účinný systém pro hodnocení studentů pro počáteční umístění v kurzech a pro postup od úrovně k úrovni.

 • Zkušená fakulta

Zachováváme zkušené, odborně kvalifikované fakulty, které se zavázaly k výuce.

 • Vynikající učební prostředí

Máme zařízení a administrativní zdroje, které poskytují vynikající vzdělávací prostředí.

 • Široká škála studentských služeb

Poskytujeme širokou škálu služeb pro studenty - průběžnou orientaci; akademické vízum a poradenství v oblasti přistěhovalectví; a společenské, rekreační a kulturní aktivity

Další informace naleznete na adrese: www.cea-accredit.org

This school offers programs in:
 • Angličtina

Zobrazit kurzy »

Programs

Tato škola dále nabízí:


Intenzivní anglický program

Online forma Campus forma September 2019 Spojené státy americké Greensboro

Intenzivní anglický program American Language Academy (IEP) je navržen tak, aby nabízel nejlepší zkušenosti s výukou a podporu studentům angličtiny, kteří uspokojují své potřeby pro své akademické účely. ALA nabízí sedm úrovní znalostí intenzivní výuky anglického jazyka: Úvod do angličtiny, Angličtina na úrovni nadstavby (1-3), Akademická angličtina (úrovně 4-5) a pokročilá akademická angličtina (úroveň 6). Všechna sedmistupňová úroveň, od Úvod do angličtiny přes Advanced Academic English Level 6, jsou součástí Intenzivního anglického programu. Studenti absolvují po úspěšném dokončení úrovně 5. [+]

O programu

Intenzivní anglický program American Language Academy (IEP) je navržen tak, aby nabízel nejlepší zkušenosti s výukou a podporu studentům angličtiny, kteří uspokojují své potřeby pro své akademické účely. ALA nabízí sedm úrovní znalostí intenzivní výuky anglického jazyka: Úvod do angličtiny, Angličtina na úrovni nadstavby (1-3), Akademická angličtina (úrovně 4-5) a pokročilá akademická angličtina (úroveň 6). Všechna sedmistupňová úroveň, od Úvod do angličtiny přes Advanced Academic English Level 6, jsou součástí Intenzivního anglického programu. Studenti absolvují po úspěšném dokončení úrovně 5.

Naše IEP se specializuje na poskytování výuky anglického jazyka pro studenty, kteří chtějí navštěvovat americkou univerzitu nebo vysokou školu pro své vysokoškolské a postgraduální studium. ALA má partnerství s mnoha vynikajícími vysokými školami a univerzitami ve Spojených státech. ALA poskytuje zahraničním studentům možnost absolvovat bakalářské a postgraduální programy na partnerských univerzitách v USA po absolvování našeho IEP. Naši partneři se shodují v tom, že absolvování úrovně 5 splňuje požadavky na kvalifikaci angličtiny pro přijetí namísto TOEFL, IELTS nebo jiného standardizovaného anglického testu. Osvědčení o absolvování ALA zajišťuje instituci, že student má znalosti anglického jazyka potřebné k úspěchu na univerzitní úrovni.... [-]


Program angličtiny pro akademické účely

Online forma Campus forma September 2019 Spojené státy americké Greensboro

Program angličtiny pro akademické účely (EAP) je ekvivalentem Intenzivního anglického programu American Language Academy (IEP), který byl vydán za delší časové období. EAP je navržen tak, aby nabízel nejlepší zkušenosti s výukou a podporu studentům angličtiny, kteří uspokojují své potřeby pro své akademické nebo profesionální účely. Tento program byl vytvořen pro studenty angličtiny, kteří se nemohou zavázat k prezenčnímu studiu studia angličtiny. [+]

O programu

Program angličtiny pro akademické účely (EAP) je ekvivalentem Intenzivního anglického programu American Language Academy (IEP), který byl vydán za delší časové období. EAP je navržen tak, aby nabízel nejlepší zkušenosti s výukou a podporu studentům angličtiny, kteří uspokojují své potřeby pro své akademické nebo profesionální účely. Tento program byl vytvořen pro studenty angličtiny, kteří se nemohou zavázat k prezenčnímu studiu studia angličtiny.

EAP se specializuje na poskytování výuky anglického jazyka pro studenty, kteří chtějí navštěvovat americkou univerzitu nebo vysokou školu pro své vysokoškolské a postgraduální studium. Osvědčení o absolvování programu ALA pro akademické účely zaručuje, že studenti disponují anglickými jazykovými dovednostmi, které jsou nezbytné k úspěchu na univerzitní úrovni.... [-]


Contact