Arcadia University Department of Historical and Political Studies

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Mezinárodní řešení míru a konfliktů

Master of Arts Program

Buďte součástí řešení.

Absolvent programu Deatils

Program IPCR zaujímá interdisciplinární přístup k kritickému studiu míru a řešení konfliktů. Program IPCR je praktický a zaměřený na ty, kteří chtějí dosáhnout pozitivní sociální změny na místní i mezinárodní úrovni.

Získejte mezinárodní zkušenosti

Jako součást studijního programu absolvovali studenti terénní práci na Kypru a stáže s organizacemi jako Heifer International (Sierra Leone), Domov pro spolupráci (Kypr), Středisko míru (Pennsylvania), Národní služby (Pennsylvania), Centrum Carter Washington DC) a Mezinárodní institut míru a bezpečnosti (Washington DC).

Pokračujte ve dvou stupních

Arcadia také nabízí tři dvojí stupně v mezinárodním míru a řešení konfliktů s veřejným zdravím, mezinárodními vztahy a diplomací a poradenství. Tyto multidisciplinární programy vám umožňují rozšířit odborné dovednosti a rozšířit možnosti kariéry. Využijte znalosti o vývoji, implementaci a hodnocení programu v oblasti veřejného zdraví, které by pomohly při řešení konfliktů. Pokračujte v kariéře ve vládě nebo mezinárodních organizacích prostřednictvím dodatečných studií mezinárodních vztahů a diplomacie (na partnerské univerzitě, American Graduate School v Paříži). Zaměřte svou studii na plánování a realizaci programů, které usnadňují psychologické zotavení z násilí a přírodních katastrof s koncentrací v traumatu prostřednictvím poradenského programu.

Kariéra v řešení konfliktů

Magisterský studijní program v oblasti řešení konfliktů vás činí konkurenceschopnými pro pracovní místa v každém odvětví: veřejný, soukromý a nezisková. Pracovní místa pro řešení míru a řešení konfliktů se podle ministerstva práce USA zvyšují v průměru nebo rychleji než průměr, a ti, kteří mají diplomy IPCR, jsou vhodní pro kariéru v oblasti vzdělávání, obchodu, vlády, rozvoje nebo zdraví. Více než polovina našich absolventů pracuje v nevládních organizacích, zatímco jiní pracují ve vládě, v oborech týkajících se vzdělávání nebo v soukromém sektoru. IPCR fakulty, pracovníci a absolventy spolupracují, aby vám pomohli úspěšně orientovat profesionální umístění a profesní rozvoj.

Místa

Glenside

Adresa, 1. řádek
Historical & Political Studies Easton Hall, Room 231 450 S. Easton Road, Glenside, PA 19038
Glenside, Pensylvánie, Spojené státy americké

Programy

Tato škola dále nabízí: