Arizona Culinary Institute

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Program Arizona Culinary Institute byl navržen tak, aby efektivně využíval váš čas a zdroje. V nedávném průzkumu veřejného mínění 76% absolventů Arizona Culinary Institute dokončilo program za 8 měsíců nebo méně!

"Wow! Pouze 8 měsíců? Jak je to vůbec možné? “ můžete se zeptat. Naše filozofie je jednoduchá. Studenti se učí nejefektivněji, jsou-li v malé skupině, v příjemném prostředí a dostávají osobní pozornost zkušených instruktorů. Náš tým se skládá z rozmanité a vyvážené skupiny instruktorů kuchařů se zkušenostmi z reálného světa a opravdovou vášní pro výuku.

Dalším důvodem, proč se Arizona Culinary Institute liší, jsou praktické zkušenosti s výukou, které naši studenti získávají. Jelikož mnoho škol přechází směrem k formátům ve třídě nebo online, aby ušetřily peníze, udržujeme naše studenty tam, kde patří, v kuchyni. Dopřejte si svoji vášeň pro vaření tím, že se budete učit metodou pokusů a omylů a osobními instrukcemi, než abyste si doma prolévali učebnici.

Místa

Scottsdale

Adresa, 1. řádek
North 114th Street,10585
85259 Scottsdale, Arizona, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Programy

V současné době žádné programy k zobrazení

Upřesněte vyhledávání výše, podívejte se na naše oblíbené níže uvedených kategorií nebo provést vyhledávání podle klíčových slov.


... or simply by choosing your degree: