Arkansas Northeastern College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Jako komplexní dvouletá vysokoškolská instituce nabízí Arkansas Northeastern College ( ANC ) flexibilní rozvrh a kurzy na každém ze svých míst v Blytheville, Leachville a Osceole. Arkansas Northeastern College je nebytová vysoká škola s primárním zaměřením na učení. Třídy jsou malé a vysoce interaktivní. Učebny jsou propojeny nejnovější multimediální internetovou technologií.

Na Arkansas Northeastern College se lidé mohou připojit k ostatním, jako jsou oni, při vytváření budoucnosti, kterou chtějí. Arkansas Northeastern College nabízí přístup k vysokoškolskému vzdělání a příležitost připravit se na různé oblasti kariéry. Studenti na Arkansas Northeastern College jsou stejně různorodí jako její umístění. Někteří se zaregistrují na jeden kurz, jiní absolvují certifikát nebo titul a jiní stále vstupují s vědomím, že jsou připraveni na růst. Mnoho studentů rozšiřuje své učení mimo třídu prostřednictvím stáží a servisního učení a zapojením do mnoha studentských organizací na akademické půdě.

Absolventi Arkansas Northeastern College se stali lékaři a právníky, majiteli firem a průmyslovými manažery. Technická osvědčení a programy školení o zaměstnání poskytují příslušné dovednosti pro vstup na pracoviště s lepším potenciálem výdělku - v mnoha případech za jeden rok nebo méně. Studenti ANC trénují, aby se stali zdravotními sestrami, zatímco ostatní se věnují kariéře v ocelářském průmyslu, vymáhání práva nebo technologii zubních asistencí. Seznam příležitostí je nekonečný. Arkansas Northeastern College může poskytnout školení pro kariérní postup nebo dovednosti pro zcela novou kariéru.

Místa

Blytheville

Adresa, 1. řádek
South Division Street,2501
72315 Blytheville, Arkansas, Spojené státy americké

Blytheville

Adresa, 1. řádek
Marguerite Street,2301
72315 Blytheville, Arkansas, Spojené státy americké

Leachville

Adresa, 1. řádek
Main Street,105
72438 Leachville, Arkansas, Spojené státy americké

Osceola

Adresa, 1. řádek
West Semmes Avenue,2868
72370 Osceola, Arkansas, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Programy

V současné době žádné programy k zobrazení

Upřesněte vyhledávání výše, podívejte se na naše oblíbené níže uvedených kategorií nebo provést vyhledávání podle klíčových slov.


... or simply by choosing your degree: