Arkansas State University - Beebe

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Arkansas State University - Beebe ( ASU-BEEBE ) je komunitní vysoká škola v centrálním Arkansasu zaměřená na transformaci životů prostřednictvím kvalitních zkušeností s učením.

Naše prohlášení o poslání a vizi s sebou nesou odpovědnost, tradice a předvídavost, které dokládají všichni, kdo jsou s institucí spojeni. S podporou našich základních hodnot zůstáváme pro mnoho lidí v centrálním Arkansasu i mimo něj cestou vzestupné mobility a realizace lidského potenciálu.

Arkansas State University - Beebe nabízí tituly a certifikáty, jako jsou přidružené tituly, technické certifikáty a osvědčení o odborné způsobilosti. Programy přidruženého studia trvají dva roky pro studenty na plný úvazek. Programy zahrnují svobodná umění a vědy, všeobecná studia a humanitní vědy, zdravotnické profese, obchod, management a marketing.

Arkansas State University - Beebe nabízí programy 2 + 2 přidružené k jiným vysokým školám a univerzitám k získání bakalářského titulu. Studenti budou přiděleni akademickému poradci, který s nimi bude pracovat na jejich cílech a programových dohodách 1 + 2, takže budou absolvovat pouze přenosné kurzy a pracovat na zvoleném titulu. Studenti mohou získávat bakalářské a postgraduální tituly na Arkansas State University absolvováním kurzu v studijním středisku na Arkansas State University - Beebe kampus Arkansas State University - Beebe prostřednictvím partnerství mezi státem A a ASU-BEEBE . Kurzy A-State jsou nabízeny na místě, interaktivním videem a online výukou.

Místa

Beebe

Adresa, 1. řádek
West Iowa Street,1000
72012 Beebe, Arkansas, Spojené státy americké

Beebe

Adresa, 1. řádek
Peach Street,610
72012 Beebe, Arkansas, Spojené státy americké

Heber Springs

Adresa, 1. řádek
101 River Crest
Heber Springs, AR 72543

72543 Heber Springs, Arkansas, Spojené státy americké

Jacksonville

Adresa, 1. řádek
1490 Vandenberg Blvd
Suite 115
Jacksonville, AR 72099

72099 Jacksonville, Arkansas, Spojené státy americké

Searcy

Adresa, 1. řádek
1800 East Moore Avenue
Searcy, AR 72143

72143 Searcy, Arkansas, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Programy

V současné době žádné programy k zobrazení

Upřesněte vyhledávání výše, podívejte se na naše oblíbené níže uvedených kategorií nebo provést vyhledávání podle klíčových slov.


... or simply by choosing your degree: