Read the Official Description

Avel Letecká škola Je FAA část 141 a FAA Part 65 schválený letový výcvik organizace výcvik pilotů z celého světa. Jsme také hrdí na to, říci, že jsme schopni trénovat veterány financované ministerstvem záležitostí veteránů, protože my jsme VA schválen stejně. Avel Letecká škola je jedním z mála vybraných leteckých škol, které jsou také SEVIS pověřený výkonu pasové a celní, Department of Homeland Security trénovat zahraničních studentů.

Vybavena nejmodernější letadla, letových simulátorů, učebny a vybavení, Avel Letecká škola udržuje velmi vysoké bezpečnostní standardy, které přesahují Federal Aviation Administration (FAA) a požadavky Mezinárodní organizace pro civilní letectví (ICAO).

Avel Letecká škola se nachází na DuPage Airport, West Chicago, , Spojené státy americkéS jinou pobočkou v Chennai, Indie obstarávat asijské subkontinentu.

Naším cílem je poskytovat školení světové třídy, s využitím nejmodernějších technologií a trendů v letectví vyrábět vysoce piloty kalibru. Některé z kurzů, které nabízíme patří soukromého pilota, obchodního pilota, přístrojovou kvalifikaci, letový Hodnocení instruktor, Single a hodnocení vícemotorových letadel / letový dispečer Course.

Na Avel Letecká škola Bezpečnost je naší nejvyšší prioritou. Všechny naše letadla mají vynikající bezpečnostní záznamy a jsou udržovány FAA ověřil profesionální mechaniky. S naší přátelské administrativní personál, zkušený šéf letového instruktora a našich vysoce kvalifikovaných instruktorů, budete dostávat nejvyšší kvality letecký výcvik a mají fantastický vzdělávací zkušenost s námi.

Na Avel Letecká školaBudete dokončit svůj letecký výcvik na včas av rámci rozpočtu. Kromě toho zažijete jedinečnou školení a těžit z našeho rozsáhlého systému podpory. Připojte se k naší leteckou školu ještě dnes a vaše sny ve skutečnost!

Avel Letecká škola v Chicagu, Illinois, USA nabízí širokou škálu vzdělávacích programů letu. Pokud hledáte pro nejlepší cvičném letu v Chicagu, Illinois, USA nebo pilotní školu nebo výcvik pilotů, jste na správném místě.

Zahraniční studenti Na Avel Letecká školaNabízíme letecký výcvik pro zahraniční studenty. Naše kurzy jsou navrženy tak, aby vyhovovaly mezinárodním požadavkům studentů a jejich konkrétní požadavky Úřadu pro civilní letectví.

Naším cílem je poskytovat bezpečné, špičkové kvality letový výcvik v přátelském a profesionálním prostředí. Snažíme se, aby svůj čas s námi pohodlné a hladké, takže se můžete soustředit na dosažení svého snu stát se profesionálním pilotem.

Naše postupy přijímání byly provedeny jednoduché, aby bylo snadné pro zahraniční studenty se zapsat na naší letecké školy. Další informace o našich přijímacímu řízení.

Nabízíme několik možností pro výcvik pilotů kurz určen, aby splňovaly požadavky a potřeby našich zahraničních studentů a pomoc při zprostředkování zaměstnání stejně.

Programs taught in:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Kurzy

Avel Flight School

Letecká společnost Dispečer také známý jako letový dispečer nebo letový provoz je jednou z nejlépe placených a zajímavých míst v leteckém průmyslu. Každá letecká společno ... [+]

Letecká společnost Dispečer také známý jako letový dispečer nebo letový provoz je jednou z nejlépe placených a zajímavých míst v leteckém průmyslu. Každá letecká společnost vyžaduje letadel dispečeři stejně jako piloti pro letový provoz. S Dispečer osvědčení FAA letadla, příležitosti kariéry otevírají po celém světě!

Po absolvování Avel letecké škole a získávání vaše FAA Aircraft dispečera certifikát, budete připraveni na práci v letecké společnosti, sdílení rozhodnutí příkaz s kapitána letadla.

Některé z odpovědnosti a pracovních popisu letový dispečer jsou následující:

Odpovědný za plánování a sledování průběhu letu cesty Dispečer je právně odpovědný za bezpečnost letu spolu s pilotem z příkazu Má pravomoc pozdržet, přesměrovat nebo zrušit let Většina komerčních operace vyžadují jak letový dispečer a velitel letadla kombinované povolit a uvolnit let Let dispečer je povinen prokázat rozsáhlé znalosti v oblasti letectví srovnatelné s kapitánem letadla držící průkaz způsobilosti dopravního pilota, což je nejvyšší průkaz způsobilosti pilota dosažitelné. ... [-]
Spojené státy americké West Chicago Indie Chennai
September 2019
Denní studium
Kombinované
2 - 4 týdnů
Online & Campus forma
Přečtěte si více v češtině
Avel Flight School

The Commercial Pilot Licence umožňuje létat letadla za účelem kompenzace nebo pronájmu. To je také minimální licence požadavek na zaměstnání jako pilot nebo se stát letec ... [+]

The Commercial Pilot Licence umožňuje létat letadla za účelem kompenzace nebo pronájmu. To je také minimální licence požadavek na zaměstnání jako pilot nebo se stát leteckým instruktorem. Komerční piloti mohou být také věnována pro určité typy operací, jako je banner tažení, zemědělské aplikace, a fotografování.

Minimální požadavky pro získání určité obchodního pilota Být alespoň 18 let věku Umět číst, mluvit, psát a rozumět angličtinu plynule. Držte soukromého pilota. Získat alespoň druhé třídy lékařský posudek od letecký soudní lékař Složit počítačový test, letecké znalosti Hromadí a log určité množství vzděláním a zkušenostmi v části 61 hlavy 14 Code of Federal Regulations (CFR) oddílu 61.129. Složit ústní zkoušky a letovou zkoušku spravován FAA inspektorem nebo s určeným zkoušejícím ... [-]
Spojené státy americké West Chicago Indie Chennai
September 2019
Denní studium
6 - 8 měsíců
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
Avel Flight School

Nástrojem hodnocení je nutná pro pilota k letu podle pravidel letu podle přístrojů (IFR). Za těchto podmínek je pilot schopen použít externí vizuální reference pro naviga ... [+]

Nástrojem hodnocení je nutná pro pilota k letu podle pravidel letu podle přístrojů (IFR). Za těchto podmínek je pilot schopen použít externí vizuální reference pro navigaci a letí letadlo výhradně na základě nástrojů v kokpitu. Toto hodnocení je také požadavek na zaměstnání jako profesionální pilot a je předpokladem pro průkaz způsobilosti dopravního pilota (ATPL).

Minimální požadavky pro získání přístrojovou kvalifikaci Být alespoň 17 let Umět číst, mluvit, psát a rozumět angličtinu plynule. Držte soukromého pilota. Získat alespoň třetí třídy lékařský posudek od letecký soudní lékař Složit počítačový test, letecké znalosti Hromadí a log určité množství vzděláním a zkušenostmi v části 61 hlavy 14 Code of Federal Regulations (CFR) oddílu 61.65. Složit ústní zkoušky a letovou zkoušku spravován FAA inspektorem nebo s určeným zkoušejícím ... [-]
Spojené státy americké West Chicago Indie Chennai
September 2019
Denní studium
4 - 6 týdnů
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
Avel Flight School

Private Pilot licence umožňuje, aby velící pilot letadla na jakékoli jiné komerční účely. To je také prvním krokem k získání své obchodního pilota a později leteckých spo ... [+]

Private Pilot licence umožňuje, aby velící pilot letadla na jakékoli jiné komerční účely. To je také prvním krokem k získání své obchodního pilota a později leteckých společností k práci. Mezi mnoha privilages ze soukromého pilota, máte také možnost provozovat charitativní lety podléhá určitým omezením, a mohou se účastnit podobných činností, jako je Anděl letu, Civil Air Patrol a mnoho dalších.

Minimální požadavky pro získání soukromého pilota Být alespoň 17 let Umět číst, mluvit, psát a rozumět angličtinu plynule. Získat alespoň třetí třídy lékařský posudek od letecký soudní lékař Složit počítačový test, letecké znalosti Hromadí a log určité množství vzděláním a zkušenostmi v části 61 hlavy 14 Code of Federal Regulations (CFR) oddílu 61.109. Složit ústní zkoušky a letovou zkoušku spravován FAA inspektorem nebo s určeným zkoušejícím ... [-]
Spojené státy americké West Chicago Indie Chennai
September 2019
Denní studium
6 - 8 týdnů
Campus forma
Přečtěte si více v češtině

IFR Flight In The Multi Engine At Avel Flight School.