Aviator Flight School

Úvod

Read the Official Description

Vítejte na Aviator Flight School

Jsme přesvědčeni o tom, že naše kurzy v oblasti pevných cen, vše zahrnují a urychlují letové školení, abychom přesně zhodnotili vaše potřeby v oblasti výcviku pilotů, protože jsme byli 30 let profesionální v našich oborech. Jeppesen používáme jako součást našeho schváleného sylabu FAA část 141, který zajišťuje, že máte k dispozici všechny správné nástroje, abyste mohli uspět v akcelerovaném letovém výcviku od samého začátku. Jako škola jsme profesionální a zkušení profesionálové s velkou rodinnou atmosférou.

Bezpečnost, odbornost a profesionalita v našem cíli a co usilujeme o dosažení hodnocení po hodnocení. Jako letová škola z Části 141 jsme odborníci z oboru, kteří rozumí zrychlené letové školení a co je důležitější - rozumíme vám - našim studentům!
S 98% sazbami prvního průjezdu po dobu 9 let, jsme logickou volbou pro vaše první nebo další hodnocení.

Poskytujeme I-20 pro mezinárodní studenty a přivítáme každého, kdo chce realizovat své sny o tom, že se stane leteckým.

Proč si vybrat Aviator Flight School ?

  • 98% 1. časový průchod

Jste v nejlepších rukou s Aviator Flight School pokud jde o předání vaší kontroly FAA při prvním pokusu. Učte se od nejlepších a ušetříte čas i peníze!

  • 20 zemí

Absolvovali studentské piloty z více než 20 zemí. Kurzy letového výcviku navržené tak, aby splňovaly požadavky na školení vaší země pro snadnou koexistenci licencí.

  • Zrychlený 141

Naše zrychlené letové výcvikové kurzy dokončíte dokončení soukromých, nástrojových a obchodních certifikátů pouze za 6-8 měsíců! Rychlejší profesionální pilotní kurikulum.

  • Skleněné kokpity G-1000

Poskytnout vám základ pro učení pokročilých kokpitů od začátku výcviku. Zjednodušení přechodu na složité letecké kokpily.

Tradiční versus zrychlené programy letu

Naše programová struktura je uvedena ve jménu naší letové školy, protože jsme přesvědčeni, že jsme dokončili zrychlené letové školení. Tyto programy jsou navrženy tak, aby odvzdaly studenty od rozptýlení a umístili je do prostředí zaměřeného na jejich formování do profesionálního pilota. Tento typ kurzu udržuje studentovu křivku učení po dobu trvání studie, aby maximalizoval uchování výcviku ve třídách i dovedností při manipulaci s letadly.

Tento typ strukturovaného učení a plného ponoření šetří čas školení při výrobě kvalitních pilotů. Samozřejmě, úspora času znamená úsporu peněz a rychlý výhled na získání svých ratingů, aby bylo možné žádat o pozici letecké společnosti rychleji než jiné programy letových škol.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Zobrazit kurzy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Kurzy

Pilotní kurz kariéry fixních cen

Campus forma Denní studium Kombinované 6 - 8 měsíců September 2019 Spojené státy americké Chino + 1 více

Váš letový výcvik začne 5 dní po příjezdu. To vám poskytne dostatek času na to, abyste se zotavili z vašeho cestování a umožnili bychom vám s vámi vyplnit všechny potřebné registrace. [+]

Připojte se k přední kalifornské letové škole, která vás plně připravuje na pronájem celé letecké společnosti za jednu pevnou cenu! Garantované absolvování bez placení více, Aviation English Course včetně. PPL IR CMEL Jet Přechodový kurz s Cessna Citation Jet - minimálně 250 hodin po dokončení. 6-8 měsíční kurzy 12-14 měsíčních kurzů s teorií ATPL v EASA

Jedno platby - Zajištěné dokončeníPPL IR CPL Jet kurzMinimálně 250 HRSAll InclusiveAnglický kurz ATC pro letectvíSoukromý pilotní kurzHodnocení přístrojeČasová budovaKomerční vícemotorový kurzJet přechodový kurzPísemné zkoušky FAAKontroly FAAFAA MedicalRegistrace TSATSA FingerprintingVšechny pilotní zásobyBydleníPřepravaPojištění... [-]

Contact