Bay De Noc Community College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Bay De Noc Community College ( BAY COLLEGE ), která se nachází v srdci krásného horního poloostrova v Michiganu, poskytuje kvalitní vysokoškolské vzdělání již více než 50 let.

Od svého skromného začátku s omezeným vzdělávacím programem rozšířila společnost BAY COLLEGE své nabídky v reakci na potřeby místních komunit, kterým sloužila, a světa mimo ni. Vysoká škola pokračuje v tradici poskytování profesních programů zaměřených na to, aby studentům poskytla dovednosti pro vstup do programů pracovní síly, veřejně prospěšných prací a přestupů, které jsou navrženy tak, aby studentům umožnily zahájit postsekundární vzdělávání a prozkoumat kariérní zájmy na BAY COLLEGE , později uplatnit jejich titul na hlavní vysoké škole nebo univerzitě.

Učení je celoživotní proces a celý tým společnosti BAY COLLEGE se zavázal k vašemu úspěchu. Vědět, že jsme v životě studenta změnili, je naší největší odměnou. BAY COLLEGE slouží studentům, organizacím, podnikům i komunitám a poskytuje cenově dostupné programy, které vám pomohou rozvíjet pracovní dovednosti pro vstup na pracovní sílu, připraví vás na přechod na další studium na čtyřleté instituci, rozšíří vaše dovednosti o možnosti školení a obohatí vaše životy.

BAY COLLEGE je skvělým místem pro získání vzdělání a rozšíření obzorů.

Bay De Noc Community College je akreditována Higher Learning Commission (HLC), nezávislou společností a jedním ze dvou členů komise North Central Association of Colleges and Schools (NCA), jednoho ze šesti regionálních akreditačních institucí ve Spojených státech.

Místa

Escanaba

Adresa, 1. řádek
North Lincoln Road,2001
49829 Escanaba, Michigan, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Programy

V současné době žádné programy k zobrazení

Upřesněte vyhledávání výše, podívejte se na naše oblíbené níže uvedených kategorií nebo provést vyhledávání podle klíčových slov.


... or simply by choosing your degree: