Boston School of Modern Languages

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Boston School of moderních jazyků (BSML) je soukromá jazyková instituce, která nabízí celoročně intenzivní a semi-intenzivní anglický jazyk programs.We jsou americká první a nejrespektovanější Jazyková škola. Od roku 1925, jsme vzdělaní tisíce studentů a odborníků z celého světa. Jsme škola volbou pro studenty, kteří hledají dráhy program pro přechod do amerického střední školy, vyšší odborné nebo vysoké škole a pro profesionály, kteří chtějí zlepšit svou kvalifikaci v globálním prostředí. Bez ohledu na to, co hledáte, bude BSML vás připraví pro akademické a profesní úspěch.

BSML má vynikající pověst a značný počet našich studentů se na nás ústně. Jsme unikátní nabídnout našim studentům vzdělávací a kulturní zážitek nebyl nalezen v ostatních anglicky jazykových školách a programech. Jsme pyšní na to udržet dlouhodobé vztahy s našimi studenty, z nichž mnozí se vracejí ke studiu zase s námi, a uvítaly druhé, třetí a čtvrté generace rodin našich absolventů studovat s námi. Naším heslem je "ANGLIČTINA! Naučte se to, žít to, milovat ji ... na BSML!"

Základní údaje

Více než 90 let zkušeností s výukou angličtiny pro tisíce zahraničních studentů. Krásné historické žulová kamenná budova se nachází v rezidenční čtvrti sousedící s Harvardské univerzitě Arboretum. Vynikající možnosti bydlení v docházkové vzdálenosti do školy chodit. Zaměřit orientované vzdělání s specializovaných třídách Obecně lze říci, akademické, podnikatelské a testovací přípravných kurzů. ETS oficiální testovací místo TOEFL. Studenti mohou mít oficiální testovací přímo ve škole. Týdenní obchodní a společenské akce pořádané našimi odbornými učitelů a vedoucích pracovníků. Flexibilní rozvrh. Studenti mohou začít na jakémkoliv pondělí. Otevřený celoročně. Individualizované pozornost a služby. Denní společenských aktivit. Učení zaručena s naší vynikající metodikou. Budeme pracovat se studenty, které jim pomohou dosáhnout jejich cílů anglické učení - prostě muset udělat svůj díl.

Místa

Boston

Adresa, 1. řádek
814 South Street,
Boston,
Massachusetts 02131

02131 Boston, Massachusetts, Spojené státy americké