Bay State School Of Technology

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Vítejte Bay State School of Technology

Bay State School of Technology (BSST opatřena), Inc. je jedním z regionu předních technických odborných škol, příprava mužů a žen na různých zajímavých hands-on kariéry, od elektrické práce spotřebič opravu.

V BSST opatřena, věříme v individuální přístup k výuce. Naše třídy jsou malé. Naši studenti se učí tím, že dělá Co učíme ráno, jsme se dát do praxe v našich laboratořích v odpoledních hodinách. Naši instruktoři mají desítky let úspěšné zkušenosti v oboru.

BSST opatřena nabízí zrychlené, komplexní vzdělávání v oblasti: opravy spotřebičů a základní elektřiny; počítače; domácí chlazení, vytápění, ventilace, klimatizace (HVAC); chlazení, klimatizace, komerční HVACR a elektroniky. Nabízíme také on-line kurz v základním elektřiny a jednodenní seminář pro obnovu Freon následovaný certifikační zkoušce EPA.

Ať už hledáte pro své první zaměstnání, nebo vstoupit znovu pracovní síla dělat něco nového, můžeme jste vyškoleni a připraveni na odměňování práci za méně než jeden rok. Pokud chcete pracovat samostatně, řešit problémy a pomáhat lidem, technická kariéra může být pro vás. Ať Bay State School of Technology připravit, abys byl nejlepší!

BSST opatřena nabízí zrychlené, komplexní školení se: opravy zařízení a základní kurzy elektřiny; počítače síťové kurzů; domácí chladicí kurzy, (topení, ventilace, klimatizace), kurzy HVAC; chlazení, klimatizace, komerční HVACR kurzy a kurzy elektroniky.

Místa

Kanton

Adresa, 1. řádek
Bay State School of Technology,
225 Turnpike St (Route 138),
Canton

02021 Kanton, Massachusetts, Spojené státy americké