Přečtěte si oficiální popis

Zdravím! Jako prezident Bellevue College, já jsem rád, že jste si vzali čas na naše webové stránky a dozvědět se o naší nádherné vysoké školy, která se nachází na krásném zalesněném areálu v centru města Bellevue. BC byla založena před téměř 50 lety jako součást hnutí poskytovat cenově dostupné a dostupné vzdělávání pro občany Eastside a okolí, a jsme hrdí, dnes v této tradici pokračovat.

Bellevue College President

BC je třetí největší instituce vyššího vzdělání ve státě Washington. Jsme student-zaměřený open-access instituce, která klade velký důraz na vynikající výuku a malé velikosti třídy. V loňském roce, nesmírně různorodá skupina 37.000 studentů vybral BC splnit celou řadu vzdělávacích a profesní cíle.

Většina našich studentů zapsat v jednom ze šesti přenosových programů - absolvují první dva roky jejich vzdělání tady a pak přenést na vysokou školu dokončit své bakalářské tituly. Na University of Washington expedujeme přenosu studentů, než jakékoli jiné komunity nebo technické vysoké školy ve státě.

Další skupinou BC studentů kariéra zaměřený - nabízíme téměř 100 odborných a technických programů v high-poptávky profesní oblasti, které připravují naši studenti na pracovní místa dnes a příležitosti zítřka.

Jiní si vybrat BC naučit se anglicky nebo zlepšit své základní dovednosti; vybavit své dovednosti v našem Worker rekvalifikace; pokračovat ve vzdělávání na pokrok v kariéře s třídou další vzdělávání; nebo získat vysokoškolský úvěr, zatímco ještě na střední škole s běžícího programu Start. Usilovně pracujeme na tom, aby zajistily BC je vybaven tak, aby vyhovovaly potřebám studentů do budoucna. Během následujících dvou letech očekáváme přidat další čtyři bakalářské tituly, kromě tří programů už nabízíme. Jsme v procesu vývoje nového východní školní areál v Issaquah, který bude dělat naše třídy přístupnější pro lidi ve východní King County. A máme v plánu připravit půdu na state-of-the-art zařízení, které bude dům naší rostoucí programů zdravotnických věd, vzdělávání lidí o práci ve zdravotnictví.

Po prozkoumání této webové stránky, zvu vás k návštěvě našeho areálu brzy, takže můžete vidět na vlastní oči to, co dělá Bellevue College tak zvláštní. Můžete naplánovat cesta školního areálu, setkat se s akademickým poradcem nebo diskutovat o své profesní cíle s poradcem. Nebo, pokud žijete daleko od kampusu, nebo dávají přednost flexibilní rozvrh, dozvědět se více o naší rozsáhlé on-line nabídky. Opět děkuji za čas se dozvědět více o Bellevue College, a já doufám, že budete využívat úžasných příležitostí, které nabízíme.

Dave Pravidlo předsedající, Bellevue College

Programy se vyučují na:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Diplomovaný specialista

Bellevue College

Kurzy mohou být předmětem předpoklady a minimální požadavky stupně ... [+]

Kurzy mohou být předmětem předpoklady a minimální požadavky stupně. Associate ve Pracovní fakulta Udělen osvědčení o úspěch v povolání a životních dovedností

Přijetí do PROGRAMU

Povolání a životních dovedností Associate v míry umění je selektivní-přijímací programu. Chcete-li být považován za přijetí do programu, studenti musí dodržovat určité zásady přijímacího řízení.

HODNOCENÍ

OLS používá systém třídění, který měří ukazatele výkonnosti, které přímo souvisejí 21. století dovednosti a Bellevue College schválila výsledky kurzu. Všechny kurzy pro OLS jsou odstupňovány vyhověl / nevyhověl.

Stáže ... [-]
Spojené státy americké Bellevue
Bellevue College

Následující požadavky stupně jsou určeny pro obchodní studenty, kteří mají v úmyslu převést na účast 4-rok instituce ve státě Washington. ... [+]

Následující požadavky stupně jsou určeny pro obchodní studenty, kteří mají v úmyslu převést na účast 4-rok instituce ve státě Washington.

POŽADAVKY Bellevue College všeobecné vzdělávání

Obecné požadavky na vzdělávání Associate v obchodní stupeň plánování listu jsou zahrnuty veškeré konkrétní studijní a samozřejmě informace o požadavek na Bellevue College. Pokud máte v plánu dokončit svůj titul zcela na on-line kurzy, tyto jsou ty, které splňují požadavky na studia.

Všechny tituly Bellevue škola může také zahrnovat kombinaci on-areálu a on-line akademické kreditních kurzů.

Už jste získal vysokoškolské úvěry na jiné škole před účast na BC? Ty se budou moci přenést tyto úvěry nebo je použít na splnění BC kurzu předpoklady.... [-]

Spojené státy americké Bellevue
Září 2019
Kombinace studia online a v kampusu
Přečtěte si více v češtině
Bellevue College

Tento program nabízí vynikající akademické možnosti pro studenty vstoupit na rostoucí oblasti účetnictví prostřednictvím studijních programů a osvědčení. Kredity získané ... [+]

Tento program nabízí vynikající akademické možnosti pro studenty vstoupit na rostoucí oblasti účetnictví prostřednictvím studijních programů a osvědčení. Kredity získané za certifikáty se vztahují na programu.

Stručný popis

Associate v Applied Science-T oboru účetnictví spojuje technické obory potřebné pro přípravu pracovních míst a vysoká škola úrovni všeobecně vzdělávacích kurzů. Tyto tituly jsou určeny pro dvojí účel okamžité zaměstnání a příprava na juniorském roku ve státě Washington, bakalářské studium aplikovaných věd (BAS) studijního programu. Účetní Stupeň AAS-T poskytuje silné zázemí v oblasti účetnictví, přípravu studentů na širokou škálu profesních možností v oblasti účetnictví. Míra má možnost vydělat dva národní certifikace, stejně jako několik vestavěných certifikátů programu, a zároveň vydělávat míru.... [-]

Spojené státy americké Bellevue

Bellevue College Information

Office of International Education at Bellevue College

BC Celebrates the 12th Man!