Beloit College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Již více než 50 let používají společnosti Beloiters svět kolem nás jako učebnu. Beloit College zapojuje inteligenci, představivost a zvědavost svých studentů a umožňuje jim vést plnohodnotné životy vyznačené vysokými úspěchy, osobní odpovědností a veřejným příspěvkem v rozmanité společnosti. Náš důraz na mezinárodní a interdisciplinární perspektivy, integraci znalostí se zkušenostmi a úzkou spolupráci mezi vrstevníky, profesory a zaměstnanci připravuje naše studenty na etický a promyšlený přístup ke komplexním problémům světa.

Věříme, že lidé se nejlépe učí tím, že dělají. V rámci našich více než 50 oborů, inovativních programů a zdrojů kampusu zajišťuje Beloit studentům každou příležitost k vytváření silných životopisů a přispívání do naší širší komunity.

V každé zkušenosti na Beloit jsou zakomponovány příležitosti pro studenty být efektivními komunikátory, kreativními řešiteli problémů, produktivními spolupracovníky a intelektuálně a profesionálně agilními.

Beloitská úzce propojená komunita znamená politiku otevřených dveří, více mentorů než maskotů, podporu lidí různého prostředí, tradic, které jsou hluboké, a neočekávaných spojení s lidmi a místy mimo kampus.

Místa

Beloit

Adresa, 1. řádek
College Street,700
53511 Beloit, Wisconsin, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Programy

V současné době žádné programy k zobrazení

Upřesněte vyhledávání výše, podívejte se na naše oblíbené níže uvedených kategorií nebo provést vyhledávání podle klíčových slov.


... or simply by choosing your degree: