Bergen Community College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Od založení Bergenu v Paramusu radou zvolených soukromníků v okrese Bergen a jeho následným otevřením vedlo sedm prezidentů největší komunitní vysokou školu ve státě New Jersey a upřednostňovalo znaky komunitního vysokoškolského vzdělávání: kvalita, přístup a cenová dostupnost pro všechny, kteří hledají možnosti celoživotního učení.

Vysoká škola je na 1. místě ve státě pro absolventy přidruženého studia; absolventi navštěvovali nejprestižnější univerzity v zemi, včetně všech osmi institucí Ivy League. Více než 740 000 studentů absolvovalo kurzy v Bergenu, přičemž nespočet dalších navštěvovalo komunitní a kulturní akce.

Mezi zdroje patří Henry and Edith Cerullo Learning Assistance Center, které si dvakrát vysloužilo uznání jako „doučovací centrum roku“. Hlavní kampus Paramus v akademii obsahuje obrovské fyzické zdroje, včetně Technologického vzdělávacího centra, jediného integrovaného výukového centra zdravotnických profesí v regionu a špičkového studentského výzkumného střediska STEM.

A konečně, zaměstnanci společnosti Bergen představují institucionální sílu zdůrazněnou americkým profesorem roku 2015, který byl jmenován Radou pro povýšení a podporu vzdělávání a Nadací Carnegie pro pokrok ve výuce.

Místa

Paramus

Adresa, 1. řádek
Paramus Road,400
07652 Paramus, New Jersey, Spojené státy americké

Hackensack

Adresa, 1. řádek
Main Street,355
07601 Hackensack, New Jersey, Spojené státy americké

Lyndhurst

Adresa, 1. řádek
Wall Street West,1280
07071 Lyndhurst, New Jersey, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Programy

V současné době žádné programy k zobrazení

Upřesněte vyhledávání výše, podívejte se na naše oblíbené níže uvedených kategorií nebo provést vyhledávání podle klíčových slov.


... or simply by choosing your degree: