Přečtěte si oficiální popis

Dopis ředitele

Pozdravy a vítejte na dvojjazyčné vzdělávání Ústavu (BEI). Od svých skromných začátků v roce 1982, BEI se stala jedním z předních jazykových a kulturních školících středisek státu. V každém ohledu, jsme zapojeni do pomoci jednotlivcům získávat a chápat jiné jazyky a kultury. Lidé dělají institut velký, takže ať už jste student, učitel, zaměstnance, absolvent, společnost, souseda, nebo návštěvník, váš zájem a nadšení jsou oceňovány a ocenil. Je to naše společné úsilí však, že dnes, aby tento institut jako pulzující místo ke studiu, učit se, pracovat, a navázat nové celoživotní přátele.

Jak všichni víme, náš svět je čím dál menší. Můžeme se spojit se s ostatními po celém světě pouhým kliknutím na tlačítko. Mnohem důležitější než kdy jindy, jazyky nejsou jediným komunikačním prostředkem, ale jsou také nástroje a dovednosti pro připojení a práci s našimi vrstevníky. Zde na BEI, v první řadě, je spojuje lidi.

Očekáváme, že naše fakulta bude velcí učitelé, a naši zaměstnanci být soucitný, servis-orientovaný, a především efektivní zprostředkovatelé. Ztělesňují ducha velkorysosti a optimistického a neúnavného postoj tak rozšířené zde. Dále nabízíme našim studentům rozmanitý dosud uzavřenou komunitou a state-of-the-art technologii, která jim dává co nejširší prostor pro zrychlené osvojování jazyka, přesto se zaměřil nestačí k dosažení kvalitních výsledků.

Je mi potěšením přivítat vás na BEI. Naši zaměstnanci a fakulty jsou potěšeni při této příležitosti pracovat s vámi a pomoci vám v dosažení vašich jazykových cílů a záměrů. S přáním všeho nejlepšího, jak si pustit na vaši jazykovou cestě. Budeme podporovat vás ve všech směrech.
Teplé pozdravy, Gordana Arnautovic Director, BEI

Proto BEI?

BEI byl poskytuje kvalitní multikulturní výchovy k jednotlivcům, skupinám a programy vládních služeb v oblasti Houstonu již více než dvacet pět let.

Jako jeden z mála akreditovaných soukromých jazykových škol v Houstonu, budeme i nadále budovat naši roli jako lídr v multi-kulturní komunikace prostřednictvím různých projektů od uprchlických vzdělávacích programů na náš intenzivní anglický program, a Programu cizího jazyka.

Posláním BEI je vytvořit jedinečné studijní zkušenosti vedoucí k dosažení komunikace s porozuměním v cross-kulturní prostředí skrze efektivní celosvětové partnering, začleňování, sebeuvědomění a inovativních produktů a služeb.

Pro dosažení našeho poslání BEI schopnost a osazenstva potvrzuje následující zásady, přijaté z principů etiky ACCET akreditované instituce.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Kurzy

Bilingual Education Institute

Intensive English Program bei poskytuje kvalitní výuku pro naše studenty, motivovat je k dosažení v oblastech akademických pracovníků, podnikání, a v lokálních a globální ... [+]

Intensive English Program bei poskytuje kvalitní výuku pro naše studenty, motivovat je k dosažení v oblastech akademických pracovníků, podnikání, a v lokálních a globálních komunit. V těchto oblastech, studenti jsou oprávněni prostřednictvím komunikace a studium jazyků. Náš vzdělávací program je určen na rozvoj celé jazykové zkušenosti studenta. My integrovat gramatiky, poslech, mluvení, čtení, psaní, slovní zásobu, idiomy, výslovnost, a amerických kultur. Činnosti a texty jsou použité na základě reálných předmětů nalezených v institutech vyššího vzdělání.

NABÍZÍME: Ranní Intensive English Program Od pondělí do pátku od 08:30 do 12:30 Lab Plán: Pondělí pátek (13:00-5: 00) Cena: $ 1,750.00 (nezahrnuje materiály nebo registraci) ... [-]
Spojené státy americké Houston
Angličtina
Kombinované
7 týdny
Kampus
Přečtěte si více v češtině