Bilingual Education Institute

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Dopis ředitele

Pozdravy a vítejte na dvojjazyčné vzdělávání Ústavu (BEI). Od svých skromných začátků v roce 1982, BEI se stala jedním z předních jazykových a kulturních školících středisek státu. V každém ohledu, jsme zapojeni do pomoci jednotlivcům získávat a chápat jiné jazyky a kultury. Lidé dělají institut velký, takže ať už jste student, učitel, zaměstnance, absolvent, společnost, souseda, nebo návštěvník, váš zájem a nadšení jsou oceňovány a ocenil. Je to naše společné úsilí však, že dnes, aby tento institut jako pulzující místo ke studiu, učit se, pracovat, a navázat nové celoživotní přátele.

Jak všichni víme, náš svět je čím dál menší. Můžeme se spojit se s ostatními po celém světě pouhým kliknutím na tlačítko. Mnohem důležitější než kdy jindy, jazyky nejsou jediným komunikačním prostředkem, ale jsou také nástroje a dovednosti pro připojení a práci s našimi vrstevníky. Zde na BEI, v první řadě, je spojuje lidi.

Očekáváme, že naše fakulta bude velcí učitelé, a naši zaměstnanci být soucitný, servis-orientovaný, a především efektivní zprostředkovatelé. Ztělesňují ducha velkorysosti a optimistického a neúnavného postoj tak rozšířené zde. Dále nabízíme našim studentům rozmanitý dosud uzavřenou komunitou a state-of-the-art technologii, která jim dává co nejširší prostor pro zrychlené osvojování jazyka, přesto se zaměřil nestačí k dosažení kvalitních výsledků.

Je mi potěšením přivítat vás na BEI. Naši zaměstnanci a fakulty jsou potěšeni při této příležitosti pracovat s vámi a pomoci vám v dosažení vašich jazykových cílů a záměrů. S přáním všeho nejlepšího, jak si pustit na vaši jazykovou cestě. Budeme podporovat vás ve všech směrech.
Teplé pozdravy, Gordana Arnautovic Director, BEI

Proto BEI?

BEI byl poskytuje kvalitní multikulturní výchovy k jednotlivcům, skupinám a programy vládních služeb v oblasti Houstonu již více než dvacet pět let.

Jako jeden z mála akreditovaných soukromých jazykových škol v Houstonu, budeme i nadále budovat naši roli jako lídr v multi-kulturní komunikace prostřednictvím různých projektů od uprchlických vzdělávacích programů na náš intenzivní anglický program, a Programu cizího jazyka.

Posláním BEI je vytvořit jedinečné studijní zkušenosti vedoucí k dosažení komunikace s porozuměním v cross-kulturní prostředí skrze efektivní celosvětové partnering, začleňování, sebeuvědomění a inovativních produktů a služeb.

Pro dosažení našeho poslání BEI schopnost a osazenstva potvrzuje následující zásady, přijaté z principů etiky ACCET akreditované instituce.

Místa

Houston

Adresa, 1. řádek
6060 Richmond Ave, Suite 180
Houston, TX 77057

TX 77057 Houston, Texas, Spojené státy americké