Black Hawk College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Black Hawk College slouží celé nebo části devíti krajů v severozápadním Illinois s více než 225 000 obyvateli. Black Hawk College obohacuje komunitu tím, že poskytuje prostředí a vzdělávací zdroje pro jednotlivce, aby se mohli stát celoživotními studenty.

Jako jedna vysoká škola se dvěma kampusy a několika informačními místy nabízí Black Hawk College jak kariérní, tak přestupové programy. Vysoká škola také nabízí širokou škálu speciálních a komunitních terénních programů.

Black Hawk College nabízí celou řadu studentských klubů, čestných společností, atletických programů a hodnotících týmů. Atletické týmy soutěží na konferenci NJCAA Arrowhead.

Black Hawk College působí v Illinois Community College District # 503, což je oblast o rozloze 2200 čtverečních mil v devíti krajích severozápadního Illinois (Bureau, Henderson, Henry, Knox, Marshall, Mercer, Rock Island, Stark a Whiteside). Kromě kampusů s kompletním servisem v Moline a poblíž Kewanee provozuje vysoká škola Centrum pro vzdělávání dospělých na Rock Islandu, Centrum komunitního vzdělávání v Kewanee, Centrum pro rozšíření průmyslové tréninkové laboratoře v Moline, Outreach Center ve East Moline a Welding a Centrum kvalifikovaných obchodů v Kewanee. Vysoká škola nabízí různé kariérní a přestupové programy a slouží více lidem než kterákoli jiná instituce vysokoškolského vzdělávání v oblasti Quad-Cities.

Místa

Moline

Adresa, 1. řádek
34th Avenue,6600
61265 Moline, Illinois, Spojené státy americké

Galva

Adresa, 1. řádek
Black Hawk Road,26230
61434 Galva, Illinois, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Programy

V současné době žádné programy k zobrazení

Upřesněte vyhledávání výše, podívejte se na naše oblíbené níže uvedených kategorií nebo provést vyhledávání podle klíčových slov.


... or simply by choosing your degree: