Boston Global Institute

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Boston Global Institute ( BGI ) je skupina specializovaných pedagogů a konzultantů z různých prostředí s více než 17letou zkušeností v různých oborech, kteří uznávají jedinečné výzvy, kterým čelí mezinárodní studenti, zaměstnanci a zaměstnavatelé. Snažíme se odcizit obtíže spojené s moderními vzdělávacími postupy pro studenty, instituce, komunity a jednotlivce, kteří hledají profesionální podporu. Odborně pomáháme a podporujeme naše klienty se soucitem, citlivostí a etickými ohledy.

Naši pedagogové během svého profesního působení spolupracovali a sloužili různým skupinám lidí, včetně dětí a mládeže, komunitních a třídních pedagogů, soukromých a veřejných institucí.

Jako všestranní pedagogové jsme využili příležitosti k tomu, abychom instruovali širokou škálu studentů z různých prostředí a sociálních aspektů. Výsledkem je, že jsme soucitní instruktoři, kteří zůstávají citliví na jedinečné potřeby studentů, zaměstnávají efektivní poslech, poskytují individuální i celou skupinovou podporu a nabízejí pozitivní povzbuzení a posílení, aby udrželi studenty soustředěné a motivované.

Děláme to prostřednictvím malých velikostí tříd, silné kontroly kvality, neustálého zlepšování učebních plánů a zajištění kulturního zázemí našich studentů. A co je nejdůležitější, věnujeme se úspěchu každého studenta a pracujeme s každým, dokud nebudou splněny jeho cíle. Díky tomuto étosu jsme u našich studentů dosáhli 95% úspěšnosti.

Naším cílem je udržet naši vlastní výuku v centru naší poradenské práce. Nadále učí instruktory podporovat a udržovat otevřenou, čestnou, komunikativní a podpůrnou učebnu, ve které se každý student cítí bezpečně, bezpečně, zvláštně a vhodně vyzván.

Místa

Brookline

Adresa, 1. řádek
Harvard Street,251
02446 Brookline, Massachusetts, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Programy

V současné době žádné programy k zobrazení

Upřesněte vyhledávání výše, podívejte se na naše oblíbené níže uvedených kategorií nebo provést vyhledávání podle klíčových slov.


... or simply by choosing your degree: