Bristow Academy

Úvod

Read the Official Description

Bristow Academy

Bristow Academy je jedním z největších světových poskytovatelů komerčních vrtulník přípravy, s globální zákaznické základny, která pokrývá více než 120 zemích světa. To vede tolik jako 45.000 výcvik letových hodin ročně s flotilou více než 50 letadel. Hlavní kampus Akademie je v Titusville na Floridě. Mezi další vzdělávací zařízení se nachází ve městě Carson City, Nevada, a Gloucester, Anglie.

Bristow Akademie je akreditována Akreditační komise Kariéra škol a vysokých škol (ACCSC). ACCSC je uznávanou akreditační agentura podle amerického ministerstva školství. Akreditace ACCSC podporuje institucionální odpovědnost tím, že systematicky a komplexně hodnotí instituce založené na kritérií stanovených prostřednictvím standardy akreditaci. Jako ACCSC-akreditované instituce, Bristow Academy se zavázala k průběžné kontrole a zlepšení kvality vzdělávání a neustálého zlepšování.

Specializující se na "ab initio" školení, filozofie Bristow akademie je to, co se člověk naučí první, kdo se učí nejlépe. Lídři Bristow Akademie posílit organizaci pro výcvik tím, že bezpečnostní excellence nedílnou součástí všech aktivit. Od samého počátku, bezpečnost je jádrem všech vzdělávacích programů, a je spojena se zvýšeným důrazem na profesionalitu a teoretických znalostí. Tento přístup vytváří budoucí lídry v oblasti letectví vyvoláním základ obvyklé chování, které podporují profesní růst, neustálé zlepšování a posílení osobních normy po celou dobu jejich kariéry.

Jako student Bristow akademie, budete těžit z mimořádného tréninkového prostředí, které kombinuje profesionální letovým a pozemním instruktory na plný úvazek s velkým moderní flotilou pečlivě udržovaných vrtulníků.

Absolventi Bristow Academy nyní úspěšné, odměňování kariéru v oblasti těžby ropy a zemního plynu, vyhledávání a záchranu, vojenských operací, vymáhání práva, potrubních a inženýrských sítí, hasiče, média, cestovní ruch, mise zemědělských a jiných rotační letadel.

Síť podpůrných služeb

Z evidence na promoci i mimo něj, budete dostávat odborného vedení a poradenství. Před začátkem školení, personální Bristow akademie poskytovat praktickou pomoc při vašich požadavků přemístění. Po celou dobu vašeho tréninku, nabízíme zdroje a vedení navržena tak, aby vaše vzdělání hladký a úspěšný.

Kariérní poradenství a pomoci při hledání zaměstnání vám pomůže pochopit současný trh a jak přistát pozici, která nejlépe využívá své dovednosti. Široká síť Bristow akademie absolventů je cenným zdrojem podpory po ukončení studia.

Flotila Bristow Academy zahrnuje VFR- IFR- a NVG vybavená letadla:

Sikorsky 300CBi Robinson R22 Bell 206 JetRanger AS355 oddělenými Veverka Robinson R44 AgustaWestland 109E

letecký výcvik

Bristow Academy poskytuje obchodní a vojenské výcvikové programy letu, které jsou přizpůsobeny individuálním potřebám zadávací skupinu klientů. Vojenský výcvikový program je prováděn jádrem zkušených bývalých vojenských pilotů Instructor (IP), mnoho se zvláštních operací a pro boj proti létání zkušenosti.

Bristow Academy je schválen Federal Aviation Administration (FAA), Evropská agentura pro bezpečnost letectví (EASA), Department of Homeland Security (za vydání M-1 studentské vízum F-1 a) a Veterans Administration (školení veteránů, záložníci a jiným oprávněným osobám podle ustanovení hlavy 38, US Code).

This school offers programs in:
  • Angličtina

Zobrazit kurzy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Kurzy

EASA integrované průkaz způsobilosti obchodního pilota (vrtulník)

Campus forma Denní studium 12 měsíců September 2019 Spojené státy americké Titusville Spojené království Chesterfield + 2 více

EASA Integrovaný obchodního pilota Program Bristow akademie (CPL-H) je určen pro studenty, kteří chtějí získat zaměstnání v rámci evropského trhu letu. [+]

EASA Integrovaný obchodního pilota Program Bristow akademie (CPL-H) je určen pro studenty, kteří chtějí získat zaměstnání v rámci evropského trhu letu.

Tento program splňuje minimální požadavek 135 hodin letového výcviku pro splnění létající požadavky na praxi podle EASA část FCL 1178/2011 Příloha 1, dodatcích 3 a 4. Kurzy začínají v lednu, květnu a září a jsou omezeny na 14 studentů v každé třídě.

Osvědčení

FAA soukromého pilota (PPL) EASA obchodního pilota (CPL-H)

DOBA

12 měsíců

Cca. letové hodiny

138,5

* Jedná se o průměrnou dobu trvání programu. Skutečná délka je založen na individuálním studentů aptitude. ... [-]


Kombinovaný FAA / EASA profesionální pilot programu (vrtulník)

Campus forma Denní studium 20 měsíců September 2019 Spojené státy americké Titusville Spojené království Chesterfield + 2 více

Bristow akademie v kombinaci FAA / EASA Profesionální pilot Program poskytuje kompletní evropskou certifikaci tím, že kombinuje CPL EASA (H) výcvik s komponenty tréninkových FAA. Tento kurz je schválen pro použití jednoho roku po dokončení Volitelné praxe (OPT). [+]

Bristow akademie v kombinaci FAA / EASA Profesionální pilot Program poskytuje kompletní evropskou certifikaci tím, že kombinuje CPL EASA (H) výcvik s komponenty tréninkových FAA. Tento kurz je schválen pro použití jednoho roku po dokončení Volitelné praxe (OPT).

Osvědčení

FAA soukromého pilota (PPL) FAA obchodního pilota (CPL) FAA Instrument Rating (IR) EASA obchodního pilota (CPL-H) FAA Certified letový instruktor (CFI) FAA Certified letový instruktor Instrument (CFII)

DOBA

20 měsíců

Cca. letové hodiny

216,2

* Jedná se o průměrnou dobu trvání programu. Skutečná délka je založen na individuálním studentů aptitude. ... [-]


Pilotní program profesionální vrtulník

Campus forma Denní studium 10 měsíců September 2019 Spojené státy americké Titusville Spojené království Chesterfield + 2 více

Bristow akademie FAA Profesionální pilot Program je komplexní osnovy půdy a letového výcviku jsou určeny k rozvoji studenty do profesionálních pilotů. Certifikované letový instruktor (CFI) a Certified letový instruktor Instrument (CFII) jsou k dispozici jako doplněk komponenty. Tento program ve spojení s první instance a CFII kurzů, je schválen pro použití jednoho roku po dokončení Volitelné praxe (OPT). [+]

Bristow akademie FAA Profesionální pilot Program je komplexní osnovy půdy a letového výcviku jsou určeny k rozvoji studenty do profesionálních pilotů. Certifikované letový instruktor (CFI) a Certified letový instruktor Instrument (CFII) jsou k dispozici jako doplněk komponenty. Tento program ve spojení s první instance a CFII kurzů, je schválen pro použití jednoho roku po dokončení Volitelné praxe (OPT).

Osvědčení

FAA soukromého pilota (PPL) R44 Transition FAA Instrument Rating (IR) FAA obchodního pilota (CPL)

DOBA

10 měsíců

Cca. letové hodiny

151,5

* Jedná se o průměrnou dobu trvání programu. Skutečná délka je založen na individuálním studentů aptitude. ... [-]