Bristow Academy

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Bristow Academy

Bristow Academy je jedním z největších světových poskytovatelů komerčních vrtulník přípravy, s globální zákaznické základny, která pokrývá více než 120 zemích světa. To vede tolik jako 45.000 výcvik letových hodin ročně s flotilou více než 50 letadel. Hlavní kampus Akademie je v Titusville na Floridě. Mezi další vzdělávací zařízení se nachází ve městě Carson City, Nevada, a Gloucester, Anglie.

Bristow Akademie je akreditována Akreditační komise Kariéra škol a vysokých škol (ACCSC). ACCSC je uznávanou akreditační agentura podle amerického ministerstva školství. Akreditace ACCSC podporuje institucionální odpovědnost tím, že systematicky a komplexně hodnotí instituce založené na kritérií stanovených prostřednictvím standardy akreditaci. Jako ACCSC-akreditované instituce, Bristow Academy se zavázala k průběžné kontrole a zlepšení kvality vzdělávání a neustálého zlepšování.

Specializující se na "ab initio" školení, filozofie Bristow akademie je to, co se člověk naučí první, kdo se učí nejlépe. Lídři Bristow Akademie posílit organizaci pro výcvik tím, že bezpečnostní excellence nedílnou součástí všech aktivit. Od samého počátku, bezpečnost je jádrem všech vzdělávacích programů, a je spojena se zvýšeným důrazem na profesionalitu a teoretických znalostí. Tento přístup vytváří budoucí lídry v oblasti letectví vyvoláním základ obvyklé chování, které podporují profesní růst, neustálé zlepšování a posílení osobních normy po celou dobu jejich kariéry.

Jako student Bristow akademie, budete těžit z mimořádného tréninkového prostředí, které kombinuje profesionální letovým a pozemním instruktory na plný úvazek s velkým moderní flotilou pečlivě udržovaných vrtulníků.

Absolventi Bristow Academy nyní úspěšné, odměňování kariéru v oblasti těžby ropy a zemního plynu, vyhledávání a záchranu, vojenských operací, vymáhání práva, potrubních a inženýrských sítí, hasiče, média, cestovní ruch, mise zemědělských a jiných rotační letadel.

Síť podpůrných služeb

Z evidence na promoci i mimo něj, budete dostávat odborného vedení a poradenství. Před začátkem školení, personální Bristow akademie poskytovat praktickou pomoc při vašich požadavků přemístění. Po celou dobu vašeho tréninku, nabízíme zdroje a vedení navržena tak, aby vaše vzdělání hladký a úspěšný.

Kariérní poradenství a pomoci při hledání zaměstnání vám pomůže pochopit současný trh a jak přistát pozici, která nejlépe využívá své dovednosti. Široká síť Bristow akademie absolventů je cenným zdrojem podpory po ukončení studia.

Flotila Bristow Academy zahrnuje VFR- IFR- a NVG vybavená letadla:

Sikorsky 300CBi Robinson R22 Bell 206 JetRanger AS355 oddělenými Veverka Robinson R44 AgustaWestland 109E

letecký výcvik

Bristow Academy poskytuje obchodní a vojenské výcvikové programy letu, které jsou přizpůsobeny individuálním potřebám zadávací skupinu klientů. Vojenský výcvikový program je prováděn jádrem zkušených bývalých vojenských pilotů Instructor (IP), mnoho se zvláštních operací a pro boj proti létání zkušenosti.

Bristow Academy je schválen Federal Aviation Administration (FAA), Evropská agentura pro bezpečnost letectví (EASA), Department of Homeland Security (za vydání M-1 studentské vízum F-1 a) a Veterans Administration (školení veteránů, záložníci a jiným oprávněným osobám podle ustanovení hlavy 38, US Code).

Místa

Titusville

Bristow Academy

Adresa, 1. řádek
365 Golden Knights Blvd

32780 Titusville, Florida, Spojené státy americké

Chesterfield

Adresa, 1. řádek
Gloucestershire Airport Cheltenham

GL51 6SR Chesterfield, Anglie, Spojené království