Brookdale Community College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

O vysoké škole

Brookdale Community College je veřejná vysoká škola v New Jersey. Náš hlavní kampus se nachází v Lincroftu a máme mnoho míst sloužících větším částem Monmouth County. Nacházíme se poblíž kultovní Jersey Shore s krásnými plážemi. Populární destinace, jako jsou New York, Philadelphia a Washington, DC, jsou odtud jen autobusem nebo vlakem.

Otevřené přijímací řízení, podpora ESL / mezinárodních studentů, bezpečné prostředí kampusu a snadný přenos na univerzity činí z Brookdale skvělé místo pro mezinárodní studenty, aby mohli začít studovat na americké univerzitě.

Brookdale nabízí programy 90 stupňů a certifikáty, které jsou uvedeny v našem katalogu College: http://catalog.brookdalecc.edu/

Všichni studenti jsou povzbuzováni k účasti ve více než 50 studentských klubech, mnoha kampusech, hostujících přednáškách, výletech a představeních nabízených prostřednictvím našeho pulzujícího studentského života. Nabízíme také úžasný atletický program s národními mistrovskými týmy v mnoha sportech.

119274_IMG_2187.JPG

Brookdale také poskytuje širokou škálu studentských služeb, včetně příležitostí pro stáže a rozvoj vedení, kariérní přípravu, akademické poradenství, bezplatné doučování, osobní poradenství a podporu pro studenty se zdravotním postižením.

119283_95-recommend-1000x380-L.jpg

Podívejte se na náš školní areál shora v našem videu Fly High.

Pro více informací a přihlaste se, navštivte naše webové stránky www.brookdalecc.edu.

Místa

Middletown

Adresa, 1. řádek
Newman Springs Road,765
07738 Middletown, New Jersey, Spojené státy americké