Brookdale Community College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

O vysoké škole

Brookdale Community College je veřejná vysoká škola v New Jersey. Náš hlavní kampus se nachází v Lincroftu a máme mnoho míst sloužících větším částem Monmouth County. Nacházíme se poblíž kultovní Jersey Shore s krásnými plážemi. Populární destinace, jako jsou New York, Philadelphia a Washington, DC, jsou odtud jen autobusem nebo vlakem.

Otevřené přijímací řízení, podpora ESL / mezinárodních studentů, bezpečné prostředí kampusu a snadný přenos na univerzity činí z Brookdale skvělé místo pro mezinárodní studenty, aby mohli začít studovat na americké univerzitě.

Brookdale nabízí programy 90 stupňů a certifikáty, které jsou uvedeny v našem katalogu College: http://catalog.brookdalecc.edu/

Všichni studenti jsou povzbuzováni k účasti ve více než 50 studentských klubech, mnoha kampusech, hostujících přednáškách, výletech a představeních nabízených prostřednictvím našeho pulzujícího studentského života. Nabízíme také úžasný atletický program s národními mistrovskými týmy v mnoha sportech.

119274_IMG_2187.JPG

Brookdale také poskytuje širokou škálu studentských služeb, včetně příležitostí pro stáže a rozvoj vedení, kariérní přípravu, akademické poradenství, bezplatné doučování, osobní poradenství a podporu pro studenty se zdravotním postižením.

119283_95-recommend-1000x380-L.jpg

Podívejte se na náš školní areál shora v našem videu Fly High.

Pro více informací a přihlaste se, navštivte naše webové stránky www.brookdalecc.edu.

Místa

Middletown

Adresa, 1. řádek
Newman Springs Road,765
07738 Middletown, New Jersey, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Programy