Brooklyn Education Innovation Network (BE.IN)

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

O Brooklyn Education Innovation Network (BE.IN) The Brooklyn Education Innovation Network (BE.IN) slouží jako místní talent potrubí spojující studenty s průmyslem a obce prostřednictvím stáží, pracovních míst, událostí a programování. Společnost byla založena v roce 2014 tím, Downtown Brooklyn partnerství, s podporou města New York, mise BE.IN je podpořit spolupráci mezi členskými institucemi rozšířit a obohatit akademických programů, podpoří úspory z rozsahu prostřednictvím sdílených služeb, rozšiřovat a podporovat činnost obecně prospěšné práce a palivo ekonomický růst tím, že magnet k tomu ty nejlepší studenty a schopnost studovat, objevovat, žít, intern, a práci v Brooklynu.

BE.IN také usiluje o vytvoření smysl pro komunitu mezi více než 11.000 fakulty a zaměstnance našich deset členských organizací, připojte 66.000 vysokoškoláků prostoru, aby stáže a pracovní místa, a pomoci místním podnikům získávat nejlepší talenty doprava naplnit stáží a absolvovat skvrny v jejich vlastním dvorku - Brooklyn. Brooklyn Education Innovation Network se v současné době skládá z 10 členských institucí:

Berkeley College Brooklyn Law School Empire State College (SUNY) LIU Brooklyn Medgar Evers College (CUNY) New York City College of Technology (CUNY) New York University Pratt Institute St. Francis College St. Joseph je vysoká škola

BE.IN je řízen představenstvem složené z vysoké školy, vysokých škol a právnických fakult prezidenty. Každodenní provoz je řízen výkonným ředitelem s vedením čtrnácti pracovních komisí a Downtown Brooklyn partnerství. Navíc, BE.IN je v procesu vývoje externí poradní výbor pod vedením Roberta Walsh, bývalý NYC Small Business Services komisaře. Externí výbor bude poskytovat real-time zpětnou vazbu členských institucí BE.IN s cílem ovlivnit vývoj osnov a přípravu kariéry.

BE.IN Úspěch Během uplynulého roku, BE.IN přispěl k rozvoji pracovních sil potřebám centru Brooklynu je inovačních firem v mnohovrstevné způsoby, které zahrnují, ale nejsou omezeny na:

Pracoval s více než 230 inovačních firem zaměstnat, veterináře, a umístil studenty a absolventy pracovních míst a stáží. Pokud členské institucí s více než 6000 pracovních míst a stáží jsou k dispozici v New Yorku prostřednictvím našeho Job Board vyslání, dosah, a přímý kontakt s firmami. Connected inovačních firem, které potřebují talent Downtown Brooklyn vysokých škol a univerzit prostřednictvím Meet-up, elektronické komunikace a pokračujte shromáždění. Konzervativně uzavřeno více než 1000 studentů na pracovních míst a stáží. Řízení a dohled nad Brooklyn Tech Triangle Internship Program (BTTIP), ve spolupráci s New York City College of Technology a NYC Tech Talent Pipeline. Vyvinul stáží šablonu pro malé a střední podniky a začínající podniky, které by BE.IN koordinaci a řízení. Prozkoumány a šířeny volných pracovních míst a stáží v Brooklynu Tech trojúhelníku.

Překlenutí mezery mezi start-up firem centru Brooklynu v oblasti inovací a vysokých škol je prioritou pro BE.IN. Zásadním kus mise BE.IN je obhajoba jménem inovačních firem dále rozvíjet a posilovat schopnosti a dovednosti BE.IN studenta, aby vyhovovaly potřebám NYC rostoucí inovační ekonomiky. Tento vývoj zahrnuje doporučil změny v učebních osnov na základě zpětné vazby zaměstnavatele a vyšší možnost profesního rozvoje pro studenty. V souvislosti s profesním rozvoji centru Brooklynu vysokoškoláků, BE. V současné době realizuje, nebo je v procesu provádění řadu programů a akcí, včetně:

BE.INnovative Symposium, týden dlouhý podnikání summit zaměřený na propojení tvůrčí, akademické a místním průmyslem komunity se současně pod vedením fakulty a průmyslových panelů, Open Office jízdy, a mentorství Hackathon, která se snaží řešit závažné lokální problémy. BE.INnovative Meet-ups, které se připojují schopnost, osazenstva a studenty, aby inovačních firem pro kariéru a internovat zkoumání. BE.INnovative Leaders, který poskytuje studentům vedení workshopů, příležitost setkat se volí a veřejní činitelé, a navštěvovat speciální akce a programy. BE.INnovative Professional Development Workshop Series založené na průmyslu specifické zpětné vazby. BE.INnovative komunitní služby akce a programy ke zvýšení studentů angažmá v Brooklynu. BE.INnovative Boot Camp zaměřený na podnikání, tvořivosti a základní kódování. BE.INnovative Fellowship Program vzdělávat studenty o podnikání, inovací a tvořivosti a jeho průsečíku s tradičními akademických oborů a odvětví.

Místa

New York

BE.IN